Březen 2021Prodej 6 nových bytů Bělá pod Bezdězem

Bělá pod Bezdězem, Masarykovo náměstí

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej šesti nově zrekonstruovaných bytů o dispozici 2+kk - 3+kk v centru Bělé pod Bezdězem, v okr. Mladá Boleslav. Byty se nachází na lukrativním místě přímo v centru Masarykova náměstí vedle místní radnice, v třípodlažním bytovém domě bez výtahu. Dům nyní prochází celkovou rekonstrukcí. V 1NP budou nebytové prostory a byt č.1 o dispozici 2+kk s výměrou 57,3m², ve 2NP byt č.2 o dispozici 3+kk s lodžií o ploše 114,4,m², a byt č.3 o dispozici 3+kk s lodžií o ploše 106,3m². V podkroví domu se nachází byt 2+kk o ploše 61,5m², byt 3+kk o ploše 88,7m². Mezonetový byt 2+kk o ploše 41,7m² je v 1NP a má vchod ze dvora. Byty jsou orientovány na J/V a S/Z. Vytápění bytů bude samostatným elektrickým kotlem, ohřev vody bojlerem. Příprava pro kuchyně, koupelny s WC, sprchový kout, vana, internet, domovní zvonek s telefonem. Součástí každého bytu bude parkovací stání, podíl na společných částech domu, dvora, zahrady včetně příjezdové cesty. Při konkrétním zájmu poskytnu podrobné informace včetně zaslání půdorysu k požadovanému bytu.Uvedená cena se týká bytu 2+kk 57 m² v 1NP domu, včetně parkovacího stání a příslušných společných částí domu, zahrady, dvora a přístupové cesty. Termín dokončení bytů bude cca. březen 2021, byty je možno rezervovat již nyní. Bělá pod Bezdězem má veškerou občanskou vybavenost a výbornou dojezdovou vzdálenost - 14km do Mladé Boleslavi, také nabízí množství výletů do okolí kde je krásná příroda - Doksy, hrad Bezděz , Turnov 35 km. PENB zatím není vyhotoven, proto je nyní podle zákona uvedena hodnota G, po vyhotovení bude vyšší. Hypotéku zajišťuje RK v rámci realitního servisu.


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací