Říjen 2020Máchovo jezero, Staré Splavy

Doksy, Přemyslovská

Staré Splavy byly oblíbenou rekreační lokalitou našich předků v 19. a 20. století a přezdívalo se jim "vzdušné lázně". Nyní se v prvorepublikové vile 250m od břehu Máchova jezera nabízí 7 kompletně zrekonstruovaných bytových jednotek velikosti od 1+kk až po 4+kk v cenách již od 1.980.000Kč. Nově vzniklé byty mohou být využity pro víkendové pobyty nebo pro trvalé či sezonní bydlení. Kromě koupání v Máchově jezeře je zde křižovatka turistických cest. Lze poznávat okolí pěšky, vlakem či na kole. V okolí je mnoho přírodních zajímavostí, hradů, zřícenin a zámků.


Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT