Červenec 2023Knovíz 22 - 1. etapa

Knovíz

První etapa komorního projektu na jižně orientovaném pozemku v příjemné lokalitě nedaleko Prahy. Ve dvou etapách bude postaveno celkem 22 domů jednopodlažních 4kk a dvoupodlažních 5kk v nízkoenergetickém standardu s atraktivními pozemky o výměře 800 m2. Ideální poloha -do Prahy 15min, do Slaného 5min.


Přehled jednotek

Dispozice Plocha Cena Stav
Na klíč 169 m2 13 600 000 Kč volný detail
Na klíč 147 m2 14 850 000 Kč volný detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT