Říjen 2016Duhový dům

Mělník, Českolipská

Developerský projekt Duhový dům se nachází v severní části Mělníka v lokalitě Okrouhlík. Tento bytový dům je nově postaven na kompletní renovaci původního obytného domu na přechodu stávající blokové zástavby a rodinných domků. Z pohledu místa je projekt pilotním počinem směřujícím k postupnému zatraktivnění lokality Okrouhlík jako příjemného místa pro bydlení a může nabídnout moderně řešené bydlení ve vysoké kvalitě provedení za příznivé ceny. V tomto bytovém domě jsou v nabídce byty 1+kk, 2+kk, mezonetové 3+kk s galerií i bez ní. Součástí bytů je parkovací stání v oploceném a uzavřeném areálu a společná kolárna a kočárkárna.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací