Květen 2019Byty Krezmannova Plzeň

Plzeň, Kreuzmannova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+kk až 4+kk v novostavbě v nově se rodící čtvrti v Kreuzmannově ulici na Skvrňanech. Projekt nabízí moderní prosluněné byty a ateliéry, které jsou ideální volbou pro jednotlivce nebo mladé páry a zároveň jako skvělá investice do nemovitostí.Velikost bytů je od 47,5 m² do 90 m². Jedná se o designově zajímavý cihlový dům, který nabízí spoustu slunných bytů 2+kk. V domě najdete i dva prostornější byty o dispozicích 3+kk a 4+kk, které budou skvělou volbou pro mladou rodinu. Díky zajímavé architektuře mají některé z bytů ve vyšších patrech okenní výklenky, které jsou nejenom zajímavým designovým prvkem, ale majitelům nabídnou ještě víc světla v jejich novém domově. Všechny jednotky jsou standardně vybaveny kvalitní plovoucí podlahou, designovými obklady, interiérovými dveřmi a zárubněmi i dle vašeho výběru. Topení a ohřev vody dálkové, energetický štítek je v nejvyšší možné třídě A. Dům se nachází v klidné okrajové části Plzně, vzdálené pouhých 15 minut od centra města a 10 minut od obchodního centra TESCO Plzeň Borská Pole. Dopravní dostupnost zajišťuje trolejbusová linka č. 12.V blízkosti domu se nachází různá sportoviště, jako jsou tenisové kurty nebo fotbalové hřiště. K procházkám po okolí pak vybízí stezka podél Vejprnického potoka. Projekt Kreuzmannova je pojmenován po ulici, v níž se dům nachází. A právě ulice Kreuzmannova a Línská jsou zařazeny do Akčního plánu pro rok 2018 ke Koncepci bydlení města Plzně. Celá oblast tak projde kompletní přestavbou. V současnosti prodáno přes 50% bytů, neváhejte s prohlídkou. Hypotéku a úvěr Vám připravíme do 24 hodin. Kolaudace domu v první polovině roku 2019.


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT