Září 2018Bytový dům Primátorská

Praha, Primátorská

Moderní bytový dům Primátorská umožní bydlení v lokalitě bohaté na zeleň a zároveň lokalitě s kvalitní dopravní dostupností do centra Prahy. Dům na úpatí parku Pod Korábem nabízí spektrum bytových dispozic od menších bytů 1+kk, oblíbených 2+kk až po velkorysé byty 4+kk. Většina bytových jednotek má balkon, terasu či předzahrádku. Všechny byty disponují parkovacím stáním a sklepem, které jsou již zahrnuty v ceně. V projektu Bytový dům Primátorská je kladen důraz na funkčnost a estetiku bytových jednotek. Komfort bydlení dotvářejí velká okna až k podlaze, čímž je zajištěno maximální prosvětlení bytů. Bytový dům je koncipován jako energeticky úsporná budova, díky čemuž budou provozní náklady spojené s bydlením velmi nízké.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací