Září 2020Břevnovský dvorek

Praha, Na břevnovské pláni

Bytový dům - Břevnovský dvorek, jak již název napovídá je unikátním spojením génia loci Malého Břevnova, rezidenční čtvrti, situované v zeleni. Moderní styl v malém, uzavřeném, architektonicky elegantním komplexu byl navržen studiem Atelier Noon (ak. arch. V. Novák ) a studiem SK architekts (ak. arch. K. Slavíčková a K. Slavíček). Břevnovský dvorek není klasický bytový dům, uniformní ve své architektuře a vybavení. Nabízíme výjimečnost a soukromí. Pouze sedm bytových jednotek se nachází ve třech samostatných objektech, propojených zahradní piazzou s parkovacími zakladači. Domy jsou navrženy jako energeticky úsporné, objekt A s rekuperací vzduchu. Okna bytů jsou orientována na jih, samozřejmostí jsou předokenní žaluzie, italské interiérové dveře Leggera se ztraceným kováním, francouzské balkóny. Každá koupelna je navržena designovým studiem zvlášť, standardem je obklad od Atlas Concorde do stropu, vybavení koupelen pak sanitou Laufen, vyšší kategorie. V ložnicích a halách jsou použity dubové masivní, klasické parkety s olejovým nátěrem. Všechny objekty jsou osazeny hliníkovými okny s izolačním trojsklem a tepelnou prostupností vhodnou pro pasivní domy. Objekty A,B a C mají společnou kotelnu, čímž se optimalizují budoucí náklady na energie. Ke každému bytu náleží v suterénu sklepní kóje v ceně a 1-2 parkovací stání za poplatek. Bytový dům Břevnovský dvorek bude exkluzivně vybaven systémem VEOLIA SMART SYSTÉM, tedy prvky chytrého bydlení, kdy pomocí mobilní aplikace bude každý jednotlivý uživatel schopen regulovat vytápění svých jednotek nezávisle časově i teplotně, bude mít kompletní okamžitý přehled spotřeby energií oproti zálohám, bude monitorovat okamžitě spotřebu všech energií s automatickým generováním faktur, komunikací s provozovatelem a SVJ. Tento systém chytrého bydlení ušetří budoucím majitelům až 7,9% energie za rok a úsporu přímých nákladů na energie až 5,7% s využitím všech interaktivních funkcí systému. Dokončeno 30.9.2020. VÍCE INFORMACÍ NA STRÁNKÁCH PROJEKTU.


Přehled jednotek

Číslo bytu Dispozice Plocha Patro Balkón Terasa Parkování Cena Stav
0 3+kk 85 m2 2. ze 4 Ano Ano 9 499 000 Kč volný detail
0000 4+kk 262 m2 2. ze 3 Ano Ano Cena nezveřejněna volný detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací