Developerské projektyKvěten 2019

Byty Krezmannova Plzeň

Plzeň, Kreuzmannova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+kk až 4+kk v novostavbě v nově se rodící čtvrti v Kreuzmannově ulici na Skvrňanech. Projekt nabízí moderní prosluněné byty a ateliéry, které jsou ideální volbou pro jednotlivce nebo mladé páry a zároveň jako skvělá investice do nemovitostí.Velikost bytů je od 47,5 m² do 90 m². Jedná se o designově zajímavý cihlový dům, který nabízí spoustu slunných bytů 2+kk. V domě najdete i dva prostornější byty o dispozicích 3+kk a 4+kk, které budou skvělou volbou pro mladou rodinu. Díky zajímavé architektuře mají některé z bytů ve vyšších patrech okenní výklenky, které jsou nejenom zajímavým designovým..

Zobrazit detail
Září 2018

Bytový dům Primátorská

Praha, Primátorská

Moderní bytový dům Primátorská umožní bydlení v lokalitě bohaté na zeleň a zároveň lokalitě s kvalitní dopravní dostupností do centra Prahy. Dům na úpatí parku Pod Korábem nabízí spektrum bytových dispozic od menších bytů 1+kk, oblíbených 2+kk až po velkorysé byty 4+kk. Většina bytových jednotek má balkon, terasu či předzahrádku. Všechny byty disponují parkovacím stáním a sklepem, které jsou již zahrnuty v ceně. V projektu Bytový dům Primátorská je kladen důraz na funkčnost a estetiku bytových jednotek. Komfort bydlení dotvářejí velká okna až k podlaze, čímž je zajištěno maximální prosvětlení bytů. Bytový dům je koncipován..

Zobrazit detail
Květen 2018

Zděné RD, celá ČR

Přerov, Havlíčkova

Výstavba rodinných domů na klíč s dispozicemi od 3+kk do 5+1. Všechny inzerované ceny jsou včetně DPH, základové desky a kompletního vybavení ( podlahové vytápění, sanita, elektroinstalace, podlahové krytiny). Možnost příplatkové kompletní změny vnitřního vybavení RD za bezkonkurenční ceny. Nejnižší cena zděné technologie RD v České republice. Doba výstavby cca 7-9 měsíců dle data započetí stavby. Prověřená stavební firma je držitel certifikátu kvality ISO 9001. V případě zájmu pomůžeme s výběrem optimálního stavebního pozemku.

Zobrazit detail
Leden 2018

Rezidenční bydlení LakeTower

Břeclav, J. Opletala

Developerský projekt počítá s byty o dispozicích 2+kk a 3+kk, které jsou umístěny v prvním až devátém podlaží domu z masivní železobetonové konstrukce skeletu. Dům jako celek splňuje všechny nízkoenergetické standardy, je skvěle tepelně odizolován a zhotoven z těch nejlepších materiálů. Příčky, oddělující bytové jednotky, jsou vyzděny ze speciálních AKU keramických tvárnic, které zajišťují výborné akustické vlastnosti. Na západní straně budovy jsou zbudovány prostorné balkony, kterými oplývají vždy 3 byty v každém podlaží o metráži od 9 do 15 m². Všechny byty mají přípravu pro klimatizační jednotku, u bytových jednotek č...

Zobrazit detail
Září 2017

Výstavba 24 domů 4+KK, 130 m2, pozemky 559-585 m2

Vysoký Újezd

Prodej 24 nadstandardně řešených řadových rodinných domů. Výstavba se nachází v obci Vysoký Újezd, na hranici okresů Beroun a Praha-západ, pouze necelých 10 minut od Prahy.

Zobrazit detail
Červenec 2017

Výstavba RD na klíč, 2+kk až 6+kk

Sentice

Nabízíme výstavbu dřevěných a zděných RD na klíč. Z široké nabídky můžeme nabídnout domy různých velikostí. V případě zájmu je možné změnit velikost domu a podílet se na výběru stavebního materiálu. Nabízíme připojení na inženýrské sítě, venkovní komunikace, oplocení a brány, změny v projektu jsou také možné.

Zobrazit detail
Březen 2017

Prodej bytů 2+1,2+kk a 3+kk, ve výstavbě, Vizovice-Tyršova

Vizovice, Tyršova

Zprostředkujeme exkluzívně koupi nových bytů 2+1(3+kk), 2+kk(3+kk) - přízemí, 1.NP, 2.NP a podkroví v bytovém domě ve výstavbě - blok "B" na ulici Tyršova ve Vizovicích. Bytové jednotky mají celkovou užitnou plochu od 50,4m² do 72,7m2, s balkony od 5,7m2 do 6,9m², jsou zde plastová okna s vnitřními žaluziemi. Dům je stavěn ze zdiva (cihla Porotherm), má zateplenou fasádu, v každém z bytů je podlahové vytápění (švédská technologie). Součástí kupní ceny jsou standardní materiály, nadstandard za doplatek. Každá bytová jednotka má vlastní kotel s ohřevem vody, který je součástí bytu a umožňuje majiteli vlastní regulaci tepla. Byty jsou nízkonákladové..

Zobrazit detail
Říjen 2016

Duhový dům

Mělník, Českolipská

Developerský projekt Duhový dům se nachází v severní části Mělníka v lokalitě Okrouhlík. Tento bytový dům je nově postaven na kompletní renovaci původního obytného domu na přechodu stávající blokové zástavby a rodinných domků. Z pohledu místa je projekt pilotním počinem směřujícím k postupnému zatraktivnění lokality Okrouhlík jako příjemného místa pro bydlení a může nabídnout moderně řešené bydlení ve vysoké kvalitě provedení za příznivé ceny. V tomto bytovém domě jsou v nabídce byty 1+kk, 2+kk, mezonetové 3+kk s galerií i bez ní. Součástí bytů je parkovací stání v oploceném a uzavřeném areálu a společná kolárna a kočárkárna.

Zobrazit detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací