Developerské projektyKvěten 2018

Zděné RD, celá ČR

Přerov, Havlíčkova

Výstavba rodinných domů na klíč s dispozicemi od 3+kk do 5+1. Všechny inzerované ceny jsou včetně DPH, základové desky a kompletního vybavení ( podlahové vytápění, sanita, elektroinstalace, podlahové krytiny). Možnost příplatkové kompletní změny vnitřního vybavení RD za bezkonkurenční ceny. Nejnižší cena zděné technologie RD v České republice. Doba výstavby cca 7-9 měsíců dle data započetí stavby. Prověřená stavební firma je držitel certifikátu kvality ISO 9001. V případě zájmu pomůžeme s výběrem optimálního stavebního pozemku.

Zobrazit detail
Září 2017

Výstavba 24 domů 4+KK, 130 m2, pozemky 559-585 m2

Vysoký Újezd

Prodej 24 nadstandardně řešených řadových rodinných domů. Výstavba se nachází v obci Vysoký Újezd, na hranici okresů Beroun a Praha-západ, pouze necelých 10 minut od Prahy.

Zobrazit detail
Srpen 2017

Rezidence Cimburkova

Praha, Cimburkova

V tomto rezidenčním domě je k dispozici 25 bytů dispozičně 1+kk a 2+kk, velikostí od 20,8 m2 až po 56,6m2 některé s lodžií, terasou nebo malou zahrádkou. Byty jsou ve stavu před rekonstrukcí, kterou si každý budoucí vlastník zhotoví na vlastní náklady dle vlastních možností. V současné době probíhá rekonstrukce celého domu, vnitřních i vnějších prostor.

Zobrazit detail
Červenec 2017

Výstavba RD na klíč, 2+kk až 6+kk

Sentice

Nabízíme výstavbu dřevěných a zděných RD na klíč. Z široké nabídky můžeme nabídnout domy různých velikostí. V případě zájmu je možné změnit velikost domu a podílet se na výběru stavebního materiálu. Nabízíme připojení na inženýrské sítě, venkovní komunikace, oplocení a brány, změny v projektu jsou také možné.

Zobrazit detail
Březen 2017

Prodej bytů 2+1,2+kk a 3+kk, ve výstavbě, Vizovice-Tyršova

Vizovice, Tyršova

Zprostředkujeme exkluzívně koupi nových bytů 2+1(3+kk), 2+kk(3+kk) - přízemí, 1.NP, 2.NP a podkroví v bytovém domě ve výstavbě - blok "B" na ulici Tyršova ve Vizovicích. Bytové jednotky mají celkovou užitnou plochu od 50,4m² do 72,7m2, s balkony od 5,7m2 do 6,9m², jsou zde plastová okna s vnitřními žaluziemi. Dům je stavěn ze zdiva (cihla Porotherm), má zateplenou fasádu, v každém z bytů je podlahové vytápění (švédská technologie). Součástí kupní ceny jsou standardní materiály, nadstandard za doplatek. Každá bytová jednotka má vlastní kotel s ohřevem vody, který je součástí bytu a umožňuje majiteli vlastní regulaci tepla. Byty jsou nízkonákladové..

Zobrazit detail
Říjen 2016

Duhový dům

Mělník, Českolipská

Developerský projekt Duhový dům se nachází v severní části Mělníka v lokalitě Okrouhlík. Tento bytový dům je nově postaven na kompletní renovaci původního obytného domu na přechodu stávající blokové zástavby a rodinných domků. Z pohledu místa je projekt pilotním počinem směřujícím k postupnému zatraktivnění lokality Okrouhlík jako příjemného místa pro bydlení a může nabídnout moderně řešené bydlení ve vysoké kvalitě provedení za příznivé ceny. V tomto bytovém domě jsou v nabídce byty 1+kk, 2+kk, mezonetové 3+kk s galerií i bez ní. Součástí bytů je parkovací stání v oploceném a uzavřeném areálu a společná kolárna a kočárkárna.

Zobrazit detail
Říjen 2016

Bytový komplex Hostivice

Hostivice, Žitná

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost koupě bytu v bytovém komplexu Hostivice v kategorii dle vlastního výběru od dispozice 1+kk až po 4+kk se zahrádkou, terasou nebo balkonem. Ke každému bytu je buď garážové stání nebo venkovní stání, větší byty mají také sklepní kóje. Ceny bytů jsou velice zajímavé, je možné je financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme. Do budoucna zde bude vybudován také polyfunční objekt se službami.

Zobrazit detail
Červen 2016

Nové byty na Brněnských Polích

Šlapanice

Projekt Brněnská Pole se realizuje jihovýchodně od Brna, na rozhraní stávající bytové zástavby a zemědělsky využívané půdy - polí. Město Šlapanice, se nachází 2 km na jihovýchod od městské části Brno-Slatina. Jedná se o město - obec s rozšířenou působností, jejíž správní obvod tvoří více jak 40 okolních obcí. Pro svoji výhodnou strategickou polohu se staly velice žádanou lokalitou v oblasti podnikání a bydlení. Šlapanice jsou klidnou lokalitou s dobrou dopravní obslužností v rámci MHD a ČD. Vedle standardní občanské vybavenosti je v obci také gymnázium, krytý bazén, sportoviště, atd. Postupně budovaný projekt Brněnská pole, vedle..

Zobrazit detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací