Jana Čmejlová

Litoměřice v Ústeckém kraji Certifikovaný makléř
777 103 137
cmejlova@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Clever
Číslo účtu pro složení záloh
3293353339 / 0800
Česká spořitelna
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Získaná ocenění

2022:makléř roku - 16. místo

Makléř Jana Čmejlová je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 03313387.

Hodnocení klientů

Od prvního setkání s makléřkou paní Čmejlovou jsem byla spokojená s jejím vystupováním. Nemovitost na venkově nabízela s láskou, zajímala se o historii našeho života v usedlosti. Milá ke klientům! Výborná prezentace, komunikace vždy před i po prohlídkách. Prodej proběhl hladce bez jediného problému! DOPORUČUJI!

Jiřina Státníková

Dekujeme pani Pelcove za pomoc pri prodeji bytu, vse probehlo skvele. Pani Jana byla velmi profesionalni a pratelska, poradila si s kazdou otazkou, perfektni prace. Doporucujeme. Petra Jaeger

Petra Jaeger

S Janou jsem se seznámila víceméně náhodou, když jsem se snažila prostor pronajmout sama prostřednictvím sociální sítě. Janu tenkrát označila její kamarádka a Jana mi napsala vysvětlení, že není zájemce, ale realitní makléř. Původně jsem se chtěla realitce vyhnout, bála jsem se, že další částka v podobě provize by mohla potenciální zájemce odradit. Janu jsem ale stále měla v hlavě a nakonec jí o pomoc poprosila. Její přístup byl naprosto skvělý - jak profesionální, tak lidský. Velmi jsem ocenila její časovou flexibilitu, protože bez ní bych to vůbec nezvládla a zároveň i kompletní zastřešení celého procesu. První nájemnice bohužel po pár měsících skončila a první co jsem udělala, když jsem to zjistila, bylo okamžité volání opět Janě :) A dobře jsem udělala. Janu bych doporučila kdykoli všem kdo řeší jakékoli záležitosti s nemovitostmi.

Alena Kuchlerová Alena Ing. Bc

Více hodnocení

Moje reference

Pronájem bytu 1+1 v Roudnici nad Labem

Pronájem bytu 1+1 v Roudnici nad Labem

Pronájem bytu v rodinném domě v Roudnici nad Labem

Pronájem bytu v rodinném domě v Roudnici nad Labem

Pronájem bytu 3+1 v Přestavlkách

Pronájem bytu 3+1 v Přestavlkách

Podnájem bytu 2+kk v Roudnici nad Labem

Podnájem bytu 2+kk v Roudnici nad Labem

Prodej bytu 2+1 v Bílině

Prodej bytu 2+1 v Bílině

Podnájem 3+1 v Roudnici nad Labem

Podnájem 3+1 v Roudnici nad Labem

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT