Clever Litoměřice

Ústecký kraj
Nemovitostí v nabídce (5)
Makléřů (1)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

734 222 201
vonderka@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad labem 413 01
Po telefonické dohodě
Číslo účtu pro složení záloh
3293353339 / 0800
Česká spořitelna
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Kamil Vonderka
734 222 201
vonderka@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

PROVĚŘENÉ REALITY s.r.o.
Svornosti 985/8
Praha 5 - Smíchov 150 00

zastoupena: Bc. Monika Veselá
IČ: 28812883
DIČ: CZ28812883

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Se službami pana Vonderky jsme byli nadmíru spokojení, je to makléř na svém místě, velká profesionalita a lidský přístup. Velmi jsme ocenili, že náš dům byl prezentován pouze vážným zájemcům. Služby pana Vonderky můžeme všem vřele doporučit. Běželová

Jiří Bežel

Se službami pana Vonderky jsme byli nadmíru spokojení. Kvalitou jeho práce jsme si byli jisti již v počátku prodeje našeho bytu. Pan Vonderka s námi rychle a ochotně domluvil vše potřebné, včetně termínu focení i natáčení nemovitosti. Následně přišel se svou kolegyní a po pár hodinách práce vytvořili atmosféru, která naprosto vystihovala podstatu našeho bytu. Když však pan Vonderka vytvořil video, po jehož shlédnutí jsme si byt sami od sebe chtěli koupit, byli jsme v naprostém údivu. Byt si koupili ihned první zájemci, které pan makléř přivedl. Což nás přesvědčilo, o tom, že jsme udělali to nejlepší rozhodnutí - vložit veškerou důvěru v dumerealit, konkrétně v pana Vonderku. Po celou dobu prodeje jsme se nemuseli o nic starat, takže jsme měli čas na rekonstrukci našeho nového domu. Pokud totiž děláte svou praci s láskou a zapálením, přenášíte tu lásku i na ostatní. Dekujeme pane Vonderka, ze cinite lidi stastnymi.

J Kovář

Vážený a milý pane Vonderko, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za profesionální i přátelský přístup, za veškerou péči i za všechny úkony, spojené s prodejem našeho bytu a zároveň koupí nového domu. Hodnotím špičkovou odbornost a profesionalitu v jednání. Moc Vám děkuji a přeji Vám v životě dalších úspěchů a to nejen pracovních. Hodně zdaru Vám i Vašemu celému týmu. Všem budoucím klientům Vás velmi ráda doporučím. Hana Kortusová

Hana Kortusová

Více hodnoceníNaše reference

Prodej, byt 2kk, Lovosice

Prodej, byt 2kk, Lovosice

Prodej, byt 4+1 Litoměřice

Prodej, byt 4+1 Litoměřice

Prodej, byt 5+1, mezonet s terasou a parkovacím stáním Litoměřice

Prodej, byt 5+1, mezonet s terasou a parkovacím stáním Litoměřice

Prodej, byt 2kk Ústí nad Labem

Prodej, byt 2kk Ústí nad Labem

Prodej, byt 3+1 předělaný na 3Kk s lodžií, Litoměřice

Prodej, byt 3+1 předělaný na 3Kk s lodžií, Litoměřice

Prodej, byt 3+1, předělaný na 3KK

Prodej, byt 3+1, předělaný na 3KKNastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT