Zpět Profil pobočky:
Clever


Vaši osobní makléři

Clever

Pobočka měsíce
Člen Realitní Komory ČR

Vítáme Vás na našem webu. Doufáme, že chvíle zde strávené pro Vás budou přínosné a pomohou se rozhodnout, zda jsme pro Vás ta správná volba. 

Věříme, že mnoho klientů napadne, jestli realitní kancelář vůbec potřebují. Je to svobodné rozhodnutí každého člověka, nicméně proto, aby bylo možno ho udělat, je třeba znát veškerá fakta.

Samoprodejce prodává nemovitost dvakrát třikrát za život, makléř dvě tři za měsíc. Je tedy možné, aby měl prodávající takové zkušenosti a dokázal předejít veškerým problémům? Znal právní náležitosti kupní smlouvy, věděl, jaké podklady je povinen předat kupujícímu, jak mu podat relevantní informace, jak se ochránit proti vadám na nemovitosti, kvůli kterým může kupující později od smlouvy odstoupit, jak nemovitost připravit na prodej, udělat kvalitní marketing a jak dosáhnout maximální možné ceny? Pokud jste si odpověděli ne, nebo ještě váháte, čtěte dál. 

  • Od roku 2006 na trhu v lokalitě, kterou dobře známe
  • Pravidelně se vzděláváme, abychom bezpečně prodali Vaši nemovitost
  • Klienta bereme jako partnera
  • Vždy pečlivě vybereme obchodní strategii na míru
  • Vaši nemovitost prodáme za maximální možnou cenu
  • Investovat do naší odměny se vyplatí - dostanete to, co si zasloužíte

   Díky mnohaleté působnosti v lokalitě dokážeme relevantně poradit a zhodnotit, jakou nastavit prodejní cenu nemovitosti, abychom ji prodali za maximální možnou cenu v daném místě a čase. Nebojte se, nejedná se o direktivní přístup, kdy klientovi "nařídíme" za kolik má prodat, je to konzultace a majitel nemovitosti má poslední slovo. Na druhou stranu se nám nejednou stalo, že klient svou nemovitost podhodnotil nebo její cenu umělě snížil díky špatné či ne příliš rozsáhlé prezentaci, a pokud bychom do toho nevstoupili, připravil by se o nemalé peníze. 

Pokud jste již nakloněni spolupráci s realitní kanceláří, není nic jednoduššího, než si níže vybrat svého osobního makléře, například podle jeho referencí, působnosti v lokalitě, způsobu prezentace nemovitostí nebo třeba jen podle sympatií. Vždyť s tím člověkěm můžete klidně strávit půl roku nepřetržité komunikace, proto pokud opustíte tyto stránky a budete hledat jinde, pamatujte na to.

I VY MÁTE NÁROK NA KVALITU 

Jaké služby vám můžeme nabídnout

Prodej nemovitostí

Díky obsáhlému marketingu a kvalitní prezentaci prodáme Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu

Pronájem nemovitostí

Zájemce o pronájem vždy pečlivě prověříme tak, aby se minimalizovalo riziko nesolventnosti

Zajištění hypotéky

Naši poradci jsou opravdoví profíci, kteří najdou vždycky to nejvýhodnější financování

Homestaging

Ukážeme přednosti Vaší nemovitosti díky technikám homestagingu

Hodnocení klientů

Paní Zlatica Kožáková mi pomohla s bezproblémovou koupí a převodem bytové jednotky. Všechny moje otázky mi jasně vysvětlila a byla mi nápomocná i se zajištěním nájemní smlouvy. Speciálně bych ocenil fakt, že zorganizovala předání bytu v období karantény na území ČR, aniž by musely být obě strany přitomny.

Pavel Procházka

Paní Kožáková je profesionálka na svém místě. Jako majitelka a již dlouholetá pronajímatelka nemovitostí vřele doporučuji spolupráci s touto realitní makléřkou. Prodej bytu v Lovosicích proběhl, ve složité době hrozby nákazy covid-19, na kompletně dálku. Paní Kožáková komunikovala s nájemnicí, novým kupcem, domovní správou, společenstvím vlastníků, katastrem a bankou a bravurně prodej uskutečnila.

Petra Kulasová
Prodej | Byt | Lovosice, Osvoboditelů

Paní Veselá je moc milá a příjemná žena. Jednání s ní bylo vždy na vysoké úrovni. Všechno kolem prodeje bylo profesionální a přínosné. Děkuji paní Veselé za její přístup a dobře odvedenou práci. Paní Veselou vřele doporučuji každému Lenka

Lenka Palmeová
Prodej | Pozemek | Vražkov

Nemovitosti v nabídce

Makléři na pobočce