Zpět Profil makléře:
Martin Bureš
Makléř specialista

Martin Bureš

Chcete prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a bez starostí za co nejvyšší cenu? Spolehněte se na mne stejně jako několik stovek mých spokojených klientů.

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Jsem Realitní makléř, který se pohybuje v oboru již 9 rokem. V mých součaných 33 letech je to více, než bych si na počátku pomyslel.
Za tu dobu mohu říci, že jsem se v této práci našel a obchodování s nemovitosmi mě nejen velmi baví, ale zároveň přináší hřejivý pocit uspokojení. Baví mě pocit úspěšného obchodu, kladné reference mých spokojených zákazníků a neustálé se zlepšovní v oboru. Se svými klienty jednám vždy profesionálně s empatickým přístupem.

  • 9 let praxe v realitách
  • Pravidelné školení
  • Certifikace Makléř specialita
  • Vstřícné jednání
  • Stovky spokojených klientů
video
ID: 642797

Prodej domu, Rodinný, 138 m2

Štětí, Komenského

exkluzivně prodej rodinného domu téměř centru města Štětí. Dům se pyšní dispozicí 5+1, s obytnou plochou téměř 138 m² a pozemkem o velikosti 541 m². K dispozici má dům ve druhém podlaží ještě téměř 45 m² podlahové plochy v tzv. podstřeší, které slouží jako další úložný prostor. Navíc je z obývacího pokoje vstup na terasu, která má dalších více než 20 m² Na pozemku je vybudovaná kůlna, která slouží jako sklad. Snadno lze rozebrat a odstranit. Parkovací místa jsou před pozemkem, ale lze zajet i přímo na pozemek. Dům je napojený na kompletní..
Cena nezveřejněna

Vyborne chovaji vystupovani na profesionalni urovni Vse zaridil na 1 s hvezdickou Se sluzbami jsme spokojeni

MUDr. Lenka Fejfarová
Pronájem | Dům | Káraný, Jizerská

Dobrý den, pan Bureš je nejlepší makléř kterého znám. Už nám prodával dům a nyní byt. Je milý, ochotný a hlavně obětavý. Když mi letos zemřel manžel, tak mi se všim vyřizováním moc pomohl. Opravdu je skvělý ,laskavý a umí jednat s lidmi. Moc mu za všechno děkuji přeji mu aby se mu v životě dařilo. Křížková Brandýs nad Labem. ****************

Jiří Křížek
Prodej | Byt | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Polní

S panem Burešem spolupracuji již několik let a vždy jsem naprosto spokojená s jeho profesionálním jednáním. Marie Senčíková

Marie Senčíková
Pronájem | Byt | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Královická

Pronájem bytu 2+kk 64,55 m², Brandýs nad Labem

18 000 Kč

Pronájem bytu 1+kk 37 m2, Úholičky

9 500 Kč

Prodej bytu 1+kk 50 m², Praha 9 - Vinoř

5 000 000 Kč

Prodej rodinného domu 2+1 72 m², Podolanka

0 Kč

Pronájem bytu 1+kk, 16 m2, Kačice

8 500 Kč

Pronájem bytu 1+kk 19 m2, Šestajovice

12 500 Kč

Načíst další reference

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT