Zpět Profil makléře:
Martin Bureš
Makléř specialista

Martin Bureš

Chcete prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a bez starostí za co nejvyšší cenu? Spolehněte se na mne stejně jako několik stovek mých spokojených klientů.

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Jsem Realitní makléř, který se pohybuje v oboru již 9 rokem. V mých součaných 33 letech je to více, než bych si na počátku pomyslel.
Za tu dobu mohu říci, že jsem se v této práci našel a obchodování s nemovitosmi mě nejen velmi baví, ale zároveň přináší hřejivý pocit uspokojení. Baví mě pocit úspěšného obchodu, kladné reference mých spokojených zákazníků a neustálé se zlepšovní v oboru. Se svými klienty jednám vždy profesionálně s empatickým přístupem.

  • 9 let praxe v realitách
  • Pravidelné školení
  • Certifikace Makléř specialita
  • Vstřícné jednání
  • Stovky spokojených klientů
video
ID: 624129

Prodej domu, Rodinný, 140 m2

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej velmi hezké novostavby rodinného domu z roku 2011, který se nachází v žádané lokalitě v blízkosti Prahy, ve městě Brandýs nad Labem - Stará Boleslav/část Popovice. Tento cihlový dům s izolací o užitné ploše 140 m² (možnost využití podkroví) a dispozici 4+kk je jednopodlažní bungalov a nachází se na pozemku o výměře 1648 m². V přízemí je dům tvořen následovně: zádveří se vstupem na toaletu a technickou místností a dále přes chodbu, ze které se dostaneme do jednotlivých pokojů, a to především..
Cena nezveřejněna

Vyborne chovaji vystupovani na profesionalni urovni Vse zaridil na 1 s hvezdickou Se sluzbami jsme spokojeni

MUDr. Lenka Fejfarová
Pronájem | Dům | Káraný, Jizerská

Dobrý den, pan Bureš je nejlepší makléř kterého znám. Už nám prodával dům a nyní byt. Je milý, ochotný a hlavně obětavý. Když mi letos zemřel manžel, tak mi se všim vyřizováním moc pomohl. Opravdu je skvělý ,laskavý a umí jednat s lidmi. Moc mu za všechno děkuji přeji mu aby se mu v životě dařilo. Křížková Brandýs nad Labem. ****************

Jiří Křížek
Prodej | Byt | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Polní

S panem Burešem spolupracuji již několik let a vždy jsem naprosto spokojená s jeho profesionálním jednáním. Marie Senčíková

Marie Senčíková
Pronájem | Byt | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Královická

Prodej bytu 1+kk 50 m², Praha 9 - Vinoř

5 000 000 Kč

Prodej rodinného domu 2+1 72 m², Podolanka

0 Kč

Pronájem bytu 1+kk, 16 m2, Kačice

8 500 Kč

Pronájem bytu 1+kk 19 m2, Šestajovice

12 500 Kč

Pronájem bytu 2+1, 60 m2 , Stará Boleslav

16 000 Kč

Pronájem bytu 1+kk, 33 m² s garážovým stáním, Brandýs nad Labem

15 300 Kč

Načíst další reference

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT