Ing. David Bíža

Litoměřice v Ústeckém kraji Certifikovaný makléř
734 766 199
clever@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Clever
Číslo účtu pro složení záloh
3293353339 / 0800
Česká spořitelna
Kontaktujte mne
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR

Makléř Ing. David Bíža je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 68561296.

Hodnocení klientů

Velmi děkuji panu inženýru Bížovi za skvěle odvedenou práci při nelehkém prodeji poloviny nemovitosti mé tety, která byla druhým spoluvlastníkem zatížena exekucí. Složitá záležitost s poněkud nedůvěřivým kupujícím byla panem Bížou trpělivě, profesionálně a citlivě dovedena do zdárného konce. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci mohu mohu pana inženýra jen doporučit, neboť jeho přístup, odbornost a citlivý přístup i v nelehkých situacích jsou pro mne sázkou na jistotu.

Veronika Popa

S panem Ing. Bížou jsem měl tu čest se setkat v souvislosti s řešením odhadů tržních cen několika nemovitostí v souvislosti s dědickým řízením po mém otci a následně řešením prodeje jedné z nemovitostí, ke kterému nakonec z důvodu rozhodnutí ostatních pozůstalých nedošlo. Pan Bíža mne zaujal svým vnitřním klidem, životním nadhledem přesto "tahem na branku" se kterými svědomitě přistupuje i k těm nedrobnějším detailům při práci s klientem. Obdivuhodné bylo, že jsem se nemusel prakticky o nic starat. Vše bylo zařízeno v klidu a v plánovaném termínu. Za mne musím konstatovat, že mi bylo ctí se s takovým člověkem poznat a pokud bude v budoucnu potřeba, vím, že již nemusím hledat vhodného makléře pro mé nemovitosti.

Václav Nejedlý

Jsme stavební společnost s mnohaletou tradicí. Realizovali jsme několik významných developerských projektů v oblasti bydlení na Litoměřicku. Ve spolupráci s panem Ing. Bížou jsme je i v relativně krátkém čase úspěšně převedli do vlastnictví soukromých subjektů. Spolupráce byla na vysoké profesionální úrovni a pan Bíža byl vždy ochotný a vstřícný. Ing. Pavel Richter za společnost Chládek & Tintěra a.s.

Chládek & Tintěra a.s.

Více hodnocení

Moje reference

Prodej bytu 2+1, Roudnice nad Labem

1 690 000 Kč

Stavební pozemek Litoměřice

2 680 000 Kč

Prodej bytu Mšené lázně

790 000 Kč

Prodej domu 4+kk, Martiněves

1 590 000 Kč

Prodej bytu 3+1, Lovosice

1 380 000 Kč

byt 1+1, Mšené lázně

4 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací