Klienti o nás napsali...

Velmi děkujeme za vstřícný a profesionální přístup jednání. Možnost velmi rychlé komunikace ohledně nemovitosti. Přeji mnoho dalších spokojených klientů, rádi Vás budeme doporučovat!

MB

Slečna Anika Zemanová Je profesionální a spolehlivá makléřka. Kupovali jsme zahradu, a měli jsme i několik výhrad a podmínek ke koupi. Vše dokázala vyřešit k naší úplné spokojenosti. Komunikace se slečnou Anikou probíhala vždy na jedničku, je vstřícná, ochotná a milá. Byli jsme velmi spokojeni s jejími službami. Můžeme vřele doporučit. Manželé Leštinovi

Bedřiška Leštinová

Pana Tomáše Peldu mohu doporučit. Při koupi nemovitosti díky němu vše probíhalo jak mělo, i když to bylo trochu složitější.

Drahomíra Horová
Prodej | Dům | České Budějovice, Branišovská

K prodeji, zemědělská usedlost "na samotě" s rozsáhlými pozemky kolem nemovitosti (57.908 m2), Nová Ves, okr. Český Krum

10 450 000 Kč

Pronájem, byt 2+kk s balkonem, ul. Husova tř., České Budějovice

12 500 Kč

Prodej, rodinný dům, 5+1, Pražák, Vodňany

4 090 000 Kč

K prodeji, byt 4+1 + šatna + sklep, osobní vlastnictví, ul. Sídl. Miru, Volary

3 699 000 Kč

Pronájem, nově zrekonstruovaný byt 3+kk, 68 m2, ul. Dvořákova, centrum města České Budějovice

13 500 Kč

Prodej, rodinný dům s uzavřeným dvorem, stodolou a zahradou, Chvalšiny, Okres Český Krumlov

4 790 000 Kč

Načíst další reference

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT