Prodej pozemku, Pro bydlení, 1529 m2

Spojovací, Homole, okres České Budějovice, Jihočeský

4 590 000 Kč
Více informací Vám poskytne makléř Tomáš Pelda   
ID
646045
Plocha
1529 m2
Doprava
Autobus
Tomáš Pelda
Tomáš Pelda
739 341 014
pelda@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku parc. č. 551/1 o výměře 1.529 s podílem na příjezdové cestě parc. č. 555/3 v obci Černý Dub v katastrálním území Homole. K dispozici máme kompletně zpracovaný zákres inženýrských sítí včetně vyjádření jejich provozovatelů o možnosti napojení. Mezi fotografiemi naleznete situaci s napojením sítí.
Pozemek je dle platného územního plánu veden jako stavební.
Hlavní využití: Bydlení v rodinných domech s navazující infrastrukturou.
Přípustné využití: Bydlení v rodinných domech a činnosti a děje s tímto typem bydlení související, tj. garáže přízemní pro obyvatele RD, užitkové zahrady, vedlejší samozásobitelské hospodářství, vestavěná občanská vybavenost, administrativní zařízení, obchody, provozovny služeb, drobná řemeslná a výrobní zařízení, která nezatěžují hlukem okolní bydlení (např. kadeřnictví, krejčovství), malá rekreační a sportovní zařízení (bazény, prvky zahradní architektury apod.). Umístění musí být v souladu s charakterem využívání okolních ploch. Přípustná jsou rovněž parkovací stání a garáže pro potřeby vyvolané přípustným využitím území na vlastním pozemku, zřizování místních komunikací, nezbytná technická infrastruktura, veřejná zeleň. Přípustné je umísťovat stavební záměry a jiná opatření pro předcházení povodním a na ochranu před povodněmi a proti erozi.
Zastavitelnost pozemku: minimální podíl zeleně (plochy, které jsou schopné zasakovat dešťové vody) musí být 50 % plochy stavebního pozemku určeného k umístění stavby hlavní (do podílu zeleně nemohou být zahrnuty: zastavěné plochy staveb, zpevněné komunikace a plochy (živičné, betonové, dlážděné, atp.), vodní nádrže (zejména bazény, fontány, kašny, atp.) a všechny další plochy neschopné zasakovat srážkové vody.
Zastavitelnost budovami: zastavěná plocha stavby (všech budov na pozemku) nesmí přesahovat 35 % z celkové plochy stavebního pozemku.
Velikost stavebních pozemků: minimálně 750 m² (mimo pozemků pro dopravní a technickou infrastrukturu a veřejná prostranství).
Výška staveb: maximálně 1 nadzemní podlaží s možností využitelného podkroví. Při rekonstrukci stávajících vícepatrových budov lze zachovat jejich výškovou hladinu.
Výška stavby do hřebene střechy: maximálně 9 m od upraveného terénu.
Výška nadezdívky: na vnějším líci budovy maximálně 1,2 m.
Typ střechy stavby hlavní: sedlová, valbová, popř. polovalbová.
Sklon střechy: minimální sklon střechy 30° (vztahuje se na převládající plochu střešní roviny, kde výjimku tvoří např. zastřešení vstupů, přístřešků, garáží a vikýřů).
Parkování: ke každé bytové jednotce musí být zajištěny minimálně 2 parkovací stání pro osobní automobily.
Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda Ev. číslo: 646045.

Mapa


Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT