Zpět Profil pobočky:
Atempo

Atempo

A TEMPO s.r.o.

Prodáme či pronajmeme Vaši nemovitost bez starostí.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte nás
Člen Realitní Komory ČR
novinka
ID: 641648

Pronájem komerčního objektu, Obchodní prostory, 17 m2

České Budějovice, Fr. Ondříčka

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčních prostor v OC Vltavín na sídlišti Vltava ve městě České Budějovice. K pronájmu prosklený prostor atypického tvaru. Cena nájemného je 6.000,- Kč + energie od 2.000,- Kč/měsíc. Do objektu umožněn bezbariérový vstup. Součástí nájmu je parkovací stání v uzavřeném dvoře. Možnost využití zásobovací rampy a malého skladu. Více informací Vám poskytne realitní makléř Jan Brašnička. Ev. číslo: 641648.
6 000 Kč za měsíc
82Průměrný počet nabídek
16Let zkušeností v obchodě
více než 380Prodaných nemovitostí
11Lidí v A TEMPO TÝMU
18Průměrný počet nových zakázek/měsíc

Prodej nemovitostí

Nevíte si rady s prodejem či koupí nemovitostí? Jsme tu pro Vás. Prodáváme nemovitosti 24/7.

Pronájem nemovitostí

Vybereme pro Vás bezproblémového nájemníka a postaráme se o veškerý právní servis související s nájemní smlouvou.

Příprava ZTV

Zajistíme Vám kompletní zasíťování pozemku na míru. Provádíme poradenství v oblasti územního plánování.

Homestaging

Připravíme profesionální prezentaci Vaši nemovitost pro prodej či pronájem.

3D Vizualizace

Nepřehledné projekty? Tvorba přehledných vizualizací je součástí strategie prodeje Vaší nemovitosti naší společností.

Virtuální prezentace

Zajistíme Vám profesionální prohlídku nemovitosti formou kvalitních 360° snímků, nezávislých na platformě s možností ve vyhledávání Google.

Nízkonákladové rekonstrukce

Naši klienti se na nás mohou obrátit se stavebními projekty, rozpočtováním, rekonstrukcí. Provádíme komplexní stavební poradenství pro přípravu nemovitostí do prodeje či pronájmu.

Ostatní služby

Součástí naší práce jsou dále služby: energetické štítky PENB, Zelená úsporám, inspekce nemovitost, dotace EU.

Vše proběhlo dle dohody . S panem Peldou byla skvělá spolupráce, vše nám pomohl vyřešit k naprosté spokojenosti. Doporučuji.

Vlastimil Koutek

S panem Čadou byla velmi milá spolupráce, vše zprostředkoval, byl neustále v kontaktu, kdykoliv jsem něco potřebovala, okamžitě jsem měla zpětnou vazbu. Při nejasnostech byl ochotný i ve svém volnu mi zvednout telefon a po telefonu mě informovat. Byl ochotný, domluvil nám i výhodné podmínky k nastěhování a vše proběhlo v čas, bez zbytečného odkladu.

Kateřina Dunková

Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat vašemu realitnímu makléři, panu Pavlovi Čadovi za pomoc při prodeji bytu. Původně jsme chtěli prodat byt sami ale pak jsme kontaktovali vašeho pana makléře a udělali jsme dobře. Pochopili jsme po prvním rozhovoru že to není tak jednoduché a bylo na něm vidět že ví co dělá ,tak jsme to nechali kompletně na něm. Nebyl to jednoduchý úkol ,protože jsme si nechávali zároveň stavět rodinný domek .To znamená že jsme potřebovali aby to všechno klaplo tak ,aby jsme se mohli rovnou přestěhovat z prodaného bytu do nového domku a nemuseli do pronájmu než se postaví naše dřevostavba. Pan Čada nás průběžně informoval o průběhu prodeje a dokonce kontaktoval naší firmu která nám stavěla domek a domlouval to s nimi tak aby to do sebe pěkně zapadlo. Dnes už bydlíme v novém a jsme rádi že to máme za sebou Pane Čado děkujeme !!!!

Pavel Hauk

774 673 709
pelda@dumrealit.cz
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT