Zpět Profil pobočky:
Atempo

Atempo

A TEMPO s.r.o.

Prodáme či pronajmeme Vaši nemovitost bez starostí.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte nás
Člen Realitní Komory ČR
ID: 639488

Prodej domu, Chaty, 40 m2

Písek, Brabencovna

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej udržované zděné chaty s balkónem a krásným výhledem na město Písek v zahrádkářské kolonii Čihadla. Zahrádkářská kolonie je oplocena a vjezd zajišťují dvě uzamykatelné brány. Podsklepená chata o podlahové ploše 40 m² stojí na vlastním pozemku o rozloze 410 m² na okraji zahrádkářské kolonie. Zděná chata má tři nadzemní podlaží (suterén, patro, podkroví) a balkón. Suterén objektu má vlastní vchod a je rozdělen na dvě skladovací místnosti. Do prvního patra, které slouží jako obytný prostor, se vchází..
1 490 000 Kč
63Průměrný počet nabídek
8Let zkušeností
více než 380Prodaných nemovitostí
11Lidí v A TEMPO TÝMU
18Průměrný počet nových zakázek/měsíc

Prodej nemovitostí

Nevíte si rady s prodejem či koupí nemovitostí? Jsme tu pro Vás. Prodáváme nemovitosti 24/7.

Pronájem nemovitostí

Vybereme pro Vás bezproblémového nájemníka a postaráme se o veškerý právní servis související s nájemní smlouvou.

Příprava ZTV

Zajistíme Vám kompletní zasíťování pozemku na míru. Provádíme poradenství v oblasti územního plánování.

Homestaging

Připravíme profesionální prezentaci Vaši nemovitost pro prodej či pronájem.

3D Vizualizace

Nepřehledné projekty? Tvorba přehledných vizualizací je součástí strategie prodeje Vaší nemovitosti naší společností.

Virtuální prezentace

Zajistíme Vám profesionální prohlídku nemovitosti formou kvalitních 360° snímků, nezávislých na platformě s možností ve vyhledávání Google.

Nízkonákladové rekonstrukce

Naši klienti se na nás mohou obrátit se stavebními projekty, rozpočtováním, rekonstrukcí. Provádíme komplexní stavební poradenství pro přípravu nemovitostí do prodeje či pronájmu.

Ostatní služby

Součástí naší práce jsou dále služby: energetické štítky PENB, Zelená úsporám, inspekce nemovitost, dotace EU.

Po osobní zkušenosti mohu pana Tomáše Peldu vřele doporučit. Skvělá a rychlá komunikace, flexibilní přistup, vše proběhlo dle domluvy. Děkuji!

Jiří Šebl
Prodej | Byt | Suchdol nad Lužnicí, Pražská

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat panu Peldovi T. z Vaší realitní kanceláře za skvěle odvedenou práci při prodeji mého bytu 3+1 v Suchdole nad Lužnicí. Nic nebyl problém, ochota přizpůsobit se ne zrovna optimálním časům dle mých podmínek, zajištění veškerého servisu, to vše dokázal s velikou bravurou a přehledem a za to mu patří můj velký dík. Vaší firmě opravdu šíří skvělou pověst a věřím, že i v budoucnosti se na něho obrátím. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Ševčík Jaroslav

Jaroslav Ševčík
Prodej | Byt | Suchdol nad Lužnicí, Pražská

Pana Tomáše Peldu mohu po osobní zkušenosti při prodeji nemovitosti vřele doporučit. Od začátku spolupráce jsme se na něj mohli vždy spolehnout. Jeho jednání je vstřícné a profesionální. Jelikož jsem nikdy žádnou nemovitost neprodával, tak jsem rád, že mi vše vysvětlil a zodpověděl každý dotaz. Prodej nemovitosti proběhl prakticky "na klíč" - od profesionální prezentace nemovitosti na realitním serveru až po veškeré právní náležitosti. Ještě jednou děkujeme.

Miroslav Mládek

774 673 709
pelda@dumrealit.cz
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT