Zpět Profil pobočky:
Atempo

Atempo

A TEMPO s.r.o.

Prodáme či pronajmeme Vaši nemovitost bez starostí.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte nás
Člen Realitní Komory ČR

Prodej nemovitostí

Nevíte si rady s prodejem či koupí nemovitostí? Jsme tu pro Vás. Prodáváme nemovitosti 24/7.

Pronájem nemovitostí

Vybereme pro Vás bezproblémového nájemníka a postaráme se o veškerý právní servis související s nájemní smlouvou.

Příprava ZTV

Zajistíme Vám kompletní zasíťování pozemku na míru. Provádíme poradenství v oblasti územního plánování.

Homestaging

Připravíme profesionální prezentaci Vaši nemovitost pro prodej či pronájem.

3D Vizualizace

Nepřehledné projekty? Tvorba přehledných vizualizací je součástí strategie prodeje Vaší nemovitosti naší společností.

Virtuální prezentace

Zajistíme Vám profesionální prohlídku nemovitosti formou kvalitních 360° snímků, nezávislých na platformě s možností ve vyhledávání Google.

Nízkonákladové rekonstrukce

Naši klienti se na nás mohou obrátit se stavebními projekty, rozpočtováním, rekonstrukcí. Provádíme komplexní stavební poradenství pro přípravu nemovitostí do prodeje či pronájmu.

Ostatní služby

Součástí naší práce jsou dále služby: energetické štítky PENB, Zelená úsporám, inspekce nemovitost, dotace EU.
novinka
ID: 637252

Prodej domu, Rodinný, 128 m2

České Budějovice, Zavadilka

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej krásného přízemního rodinného domu s garáží a oploceným pozemkem s udržovanou zahradou s "anglickým" trávníkem ve městě České Budějovice, Zavadilka. Zděný RD o dispozici 3+kk s garáží a zahradním domkem se nachází v klidné zástavbě nedaleko lesa. Dispoziční rozkreslení naleznete v orientačním plánku mezi fotografiemi. Rozsáhlí obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem je vybavený kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. Dále se v obývacím pokoji nachází zděný krb s výměníkem a vstup na prostornou..
11 800 000 Kč

Makléř - slečna Anika Zemanová nás, majitelky, velmi pozitivně překvapila svým přístupem k pronájmu bytových prostor. Ve stručnosti je osobou inteligentní, odborně připravenou, vstřícnou k objektivní diskuzi, maximálně vycházející vstříc potřebám, připomínkám i požadavkům stran uzavírajícím nájemní smlouvu. Je osobou komunikativní, přívětivou, společenskou a neváhá ani reagovat v různých časových termínech ( večer) na požadavky smluvních stran.

Prüherová Eva, Chrdlová Anna

Pro prodej své nemovitosti jsem si vybrala realitní makléřku slečnu Aniku Zemanovou. Byla jsem mile překvapena s jakou profesionalitou k tomu přistupovala a vše zařídila.Byla velmi ochotná, milá a vždy mi dobře poradila.Má nemovitost se prodala cizímu státnímu příslušníkovi a velmi dobře se domluvila anglicky.Za to jí moc děkuji a vřele doporučuji.

Jaroslava Marková

Recently I bought a cottage with RM Anika Zemanová as the realtor! She was extremely helpful, professional and efficient! Also she went beyond most Realitor’s! I would recommend her to anyone looking to buy. I’m grateful to have had her steward this process! Thank You 

RM Anika Zemanová

774 673 709
pelda@dumrealit.cz
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01