Anna Schneiderová

Liberec v Libereckém kraji Certifikovaný makléř
723 185 141
a.schneiderova@dumrealit.cz
Jánská 864/4
Liberec 3 460 07
Progres Liberec
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Makléř Anna Schneiderová je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 64031012.

Hodnocení klientů

pracovnici realitní kanceláře Důmrealit.cz za hladký průběh prodeje domu. Měli jsme v souvislosti s prodejem domu nějaká další jednání, ale s tak korektním a věcným jednáním, jsme se setkali pouze u paní Schneiderové. Podle našeho názoru pZa dědice nemovitosti v Liberci - Vesci, chci poděkovat paní Anně Schneiderové, rovedla transakci na výbornou! Paní Schneiderová, děkujeme Vám za velmi slušné jednání s námi a lidský přístup k nám, již velmi starým lidem a za shovívavost, kterou jste s námi měla v důsledku velké vzdálenosti našich trvalých bydlišť od Liberce. Prosíme realitní kancelář o zprostředkování našeho poděkování paní Schneiderové a s tím také vyjadřujeme dík za Vaše dobré služby. Za dědice s poděkováním Zdeněk Rychlý

Petr Rchlý

Touto cestou by jsme chtěli poděkovat p. Aničce Schneiderové za suprově provedenou práci při koupi našeho nového domečku. Spolupráce byla velmi příjemná, rychlá a profesionální. Během pár jednání bylo vše připravené - byl zde výborný právní servis. Takovéto perfektní jednání se už v realitách málokdy vidí a všem bych vřele p. Schneiderovou doporučil. Ještě jednou děkujeme Ani ;) Jan Andrš a spol :)

Jan Andrš

Moje reference

Pozemek v centru Jaroměře

Pozemek v centru Jaroměře

330 Kč
Rodinná vila v Liberci

Rodinná vila v Liberci

Stavební pozemek ve Vratislavicích nad Nisou

Stavební pozemek ve Vratislavicích nad Nisou

429 000 Kč
Byt 2 1 Králův Háj - Liberec

Byt 2 1 Králův Háj - Liberec

1 585 000 Kč
Stavební pozemek v Liberci

Stavební pozemek v Liberci

956 000 Kč
Malý bytový dům v centru Liberce

Malý bytový dům v centru Liberce

3 250 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací