Milan Zubaj

Karlovy Vary v Karlovarském kraji Certifikovaný makléř
774 032 169
bonus@dumrealit.cz
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Bonus
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR
Získaná ocenění

2014:makléř měsíce října, nejlepší makléř podzim 3.místo, nejlepší makléř 11.místo

2013:nejlepší makléř leden , nejlepší makléř duben , nejlepší makléř 9.místo, nejlepší makléř Říjen

Hodnocení klientů

„Vřele a rádi doporučujeme pana Milana Zubaje.Je velmi seriózní, ochotný, profesionální a má příjemné vystupování.Byli jsme se vším naprosto spokojeni a nemůžeme si ho vynachválit.“

Ilona Blahová

Realizaci koupi nemovitosti jsem přes realitní kancelář Dumrealit.cz/bonus uskutečnila již dvakrát a to jednou přes pana Davida Keilhauera a nyní přes Milana Zubaje. V obou případech byl nákup nemovitostí na profesionální úrovni a bezproblémový. Mohu všem jen doporučit.

Aneta Vdoviaková

Vřele doporučuji služby pana Milana Zubaje. Za nejdůležitější považuji seriózní jednání, profesionalitu a příjemné vystupování. Byli jsme velmi spokojeni.

Sedláček

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací