Welcome

Hl. m. Praha
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

776 275 959
welcome@dumrealit.cz
Zborovská 1023/21
Praha 5 150 00
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Ing. Tomáš Suntych
776 275 959
suntych@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

Ing. Tomáš Suntych
Zborovská 1023/21
Praha 5 150 00

IČ: 67587160
DIČ: CZ7211153488

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Martina has been extremely helpful all along, very professional, honest and efficient. I absolutely recommend her.

C. Rod.

Mohu se podepsat pod všechna níže napsaná doporučení. Pan Rybín je profesionál s lidským přístupem . Dostupný na telefonu, emailu ve všední den i o víkendu, ve dne v noci . Zařídil vše o prodeji bytu a následné koupi nového bytu. Pomohl i při vyřizování poprodejního servisu .Je to profesionál s velkým P .Panu Rybínovi touto cestou znovu moc děkuji a přeji mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě. Monika Š .

Monika Š.

Drží slovo, nefauluje. Vystupuje profesionálně a taktně. Je pečlivá a (to jsem docenil hodně) také dochvilná. Martina Kabešová je nejlepší ze všech realitních makléřů a makléřek, se kterými jsem kdy jednal.

Jan Malinda

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací