Moje oblíbené Poslední hledání

Welcome

Kontakt

Zborovská 1023/21
Praha 5 150 00

mobilní telefon: 776 275 959
welcome@dumrealit.cz
počet nabídek: 26

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

Ing. Tomáš Suntych

Sidlo:
Zborovská 1023/21
Praha 5 150 00
IČ: 67587160
DIČ: CZ7211153488Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

 

Realitní kancelář se sídlem na Praze 5, Smíchově se zaměřením především na hlavní město Prahu a nejbližší okolí

 RK vznikla na základě mnohaletých zkušeností, kontaktů a poznatků z realitní praxe.

 Pro naše klienty činíme maximum možného a dostupného. 

V rámci služeb zajišťujeme prodeje a pronájmy nemovitostí ve výše uvedených lokalitách a svým klientům nabízíme:

  • osobní a otevřený přístup,
  • komplexní konzultace a poradenství v oblasti realit,
  • odborný odhad aktuální ceny a průběhu obchodního případu,
  • kvalitní zpracování informací a fotodokumentace, prezentaci nemovitosti v inzerci na cca 35 inzertních serverech,
  • průběžné informování klienta o obchodním případu, zájmu o nemovitost (grafické znázornění návštěvnosti serverů apod.),
  • zviditelnění nemovitosti formou inzertní plachty,
  • v krátké době prověříme a zajistíme hypoteční financování,
  • v daných konkrétních situacích aplikujeme individuální přístup a řešení,
  • zajistíme právní služby související se sepsáním smluvních dokumentů prověřenou advokátní kanceláří, úschovu finančních prostředků u advokáta a dle domluvy zpracování odhadu pro daň z převodu nemovitosti.

 Snažíme se vše činit tak, aby se s námi klienti po skončení obchodního případu loučili srdečně a abychom se s nimi mohli v obchodně-přátelském duchu setkat i v budoucnu.

  JSTE U NÁS VÍTÁNI    /    YOU ARE WELCOME

 We speak English

 

zobrazit vše

Naše nemovitosti

Pronájem bytu, Praha - Nusle, 3+kk, 64 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem prakticky řešeného bytu 3+kk, 64m², v pražských Nuslích, v Táborské ulici. Byt je pronajímám jako..

13 500 Kč za měsíc+ poplatky za služby 2.300,-Kč/2 osoby + přepis elektrické energie a plynu na nájemce

Prodej bytu, Bělá pod Bezdězem, 2+1, 67 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně koupi prostorného bytu o stávající dispozici 2+1, kterou lze v rámci rekonstrukce upravit např. na moderní..

800 000 Kč Neplatíte provizi, právní služby zdarma. Kupující hradí daň.

Pronájem bytu, Praha - Strašnice, 3+kk, 80 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu 3+kk (80m²), v luxusní vile v Praze 10 - Strašnice, ulice Petrovická. Byt se nachází v přízemí..

18 000 Kč za měsíc+ zálohy na služby 3.000,-Kč/měsíc (při 2 osobách)+ přepis el.energie

Pronájem bytu, Praha - Strašnice, 3+kk, 78 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem zcela nově rekonstruovaného bytu 3+kk (78m²) s balkonem jižní orientace (6m²), v luxusní vile v Praze..

17 500 Kč za měsíc+ zálohy na služby 3.000,-Kč/měsíc (při 2 osobách)+ přepis el.energie

Prodej pozemku, Praha - Malešice, Ostatní, 17463 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi rozsáhlých pozemků o celkové výměře 17.463 m² podél ulice Pod Táborem v pražských Malešicích. Pozemky..

Cena nezveřejněnaCena neobsahuje daň z nabytí nemovitých věcí.

Další

Naše reference

prodej bytu 3+1, 104m2, OV, Praha 5-Smíchov, ulice Zborovská

7 900 000 Kč

pronájem garsonky 24m2, Praha 5-Smíchov, ulice Lidická

7 500 Kč

prodej bytu 2+1, 58m2, OV, Praha 5-Smíchov, ulice Zborovská

3 890 000 Kč

Pronájem kompletně zařízeného bytu 2+1, 52 m2, Praha 10 - Vršovice

13 000 Kč

pronájem bytu 5+kk, 95m2, Praha 10 - Horní Měcholupy, ulice Boloňská

17 000 Kč

Prodej bytu OV 2+kk s terasou, 53 m2, Praha 4 - Chodov

2 790 000 Kč

další

DoporučeníMohu se podepsat pod všechna níže napsaná doporučení. Pan Rybín je profesionál s lidským přístupem . Dostupný na telefonu, emailu ve všední den i o víkendu, ve dne v noci . Zařídil vše o prodeji bytu a následné koupi nového bytu. Pomohl i při vyřizování poprodejního servisu .Je to profesionál s velkým P .Panu Rybínovi touto cestou znovu moc děkuji a přeji mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě. Monika Š .

Monika Š.

Drží slovo, nefauluje. Vystupuje profesionálně a taktně. Je pečlivá a (to jsem docenil hodně) také dochvilná. Martina Kabešová je nejlepší ze všech realitních makléřů a makléřek, se kterými jsem kdy jednal.

Jan Malinda

Měl jsem štěstí, že jsem kupoval byt od paní, již zastupoval pan Rybín. Mohu potvrdit vše napsané v předchozích doporučeních, pan Rybín je profík. Erudice v oboru, upozornění na rizika i na straně kupujícího, dodržení slíbených termínů, dobrá smlouva hned napoprvé, ale i detaily jako vždy přijatý hovor a rychlé reakce na mail. Oceňuji snahu tlačit vše k cíli. Je poznat, že pan Rybín si bere jen práci, které se může věnovat. Poprodejní servis je příjemný bonus.

Tomáš Krupka

Děkuji panu Rybínovi za perfektní spolupráci a vynikající komunikaci. Jestli mohu o někom říci, že je profesionálem ve svém oboru, tak právě o něm. Velmi oceňuji jeho individuální přístup ke klientovi a to, že vždy držel slovo. Přeji panu Rybínovi hodně štěstí a úspěchů!!!

Zuzana Martirosjan

Pokud hledáte profesionálního makléře, který je rychlý a spolehlivý, tak se obracejte na paní Kabešovou. Jako majitelka nemovitostí s ní dlouhodobě spolupracuji a ani během pobytu v cizině se nemusím o nic starat, paní Kabešová vše zařídí, od převodu dodavatele energií, až po právní záležitosti smlouvy atd. Současně velmi oceňuji opravdový zájem o potřeby klienta a reálný popis nabízeného pronájmu či prodeje. Dlouho jsem se nesetkala s takovým skvělým přístupem. Tímto paní Kabešové moc děkuji za fantastické služby a ochotu pomoci.

Jitka J.

Velmi rád se připojuji k ostatním pochvalným vzkazům na této stránce. Paní Kabešová byla pro mne důležitou součastí při koupi nemovitosti, vždy byla ochotná pomoci, sedm dni v týdnu. Doporučuji.

Jirka Marek

Im Extremely satisfied with treatment received from Mr. Rybin, expecially considering that im a foreigner, and needed a particualar care, in buracratichal issues. Was always pleasant collaboration, from papers point of view, to practical point of view, from the very beginning, till the very end. thank you Miroslav !

francesco gallucci

S paní Kabešovou se mi výborně spolupracovalo při koupi bytu v Praze. Vše bylo spolehlivě a rychle vyřízeno. Má lidský, milý přístup. Spolupráci velice doporučuji.

Monika Drábová

Navazuji na níže uvedené - koupila jsem zmíněný byt. P. Ouda pocit z jednání popsal naprosto přesně - jedná "za klienta" ne "za provizi". Milé vystupování, aktivní, komunikativní. Řešil neprodleně i problémy, které způsobila banka. Obrovský rozdíl oproti mým dosavadním zkušenostem s RK. Takto si představuji, že byl měl servis pro klienta fungovat. Byla jsem velmi spokojená. Děkuji.

Alena Škvareninová

Mohu jen zopakovat to, co je tu pode mnou již několikrát zmíněno. Solidnost, profesionalita, otevřené jednání a hlavně jednání "za klienta" a ne "za provizi", jak to u RK občas bývá. V mém konkrétním případě šlo o rychlý prodej bytu a k mému velmi milému překvapení se vše podařilo až nad očekávání rychle. Děkuji za výbornou spolupráci a vřele doporučuji.

Marek Ouda

S panem Rybínem jsem byla velmi spokojená. Byl vždy dostupný o prodej bytu a vše kolem se postaral. Je to profesionál ve svém oboru. Mohu všem doporučit. Za vše moc děkuji. Viola Deréová

Viola Deréová

Spolupráce s panem Rybínem byla naprosto bezchybná. Jeho jednání a starost o klienta leckdy překračovala rámec jeho pracovních povinností. Kdykoliv byl k zastižení, vše vyřizoval a zajišťoval bez jakéhokoli odkladu. Během velice krátké doby sehnal kupce na můj byt. Mohu všem p.Rybína jen vřele doporučit.

Petr Hlaváček

Spolupraci s p. Rybinem mohu vsem pri prodeji bytu doporucit. Pise se hodne clanku o "realitnich maklerich", ale to zde v zadnem pripade neplati. Jeho servis nezhrnoval pasivni cekani na zajemce, ale pokryval vse od zacatku do konce, vyhledavani zajemcu vcetne pravidelne komunikace, pripravy podkladu pro prodej i jednani s urady. Takovy servis se nebojim komukoliv doporucit.

Jakub Zalio

Se spoluprácí a sluzbami p. Rybína jsem byla velice spokojena. Muj byt se prodal za kratkou dobu, bylo na pana Rybina spolehnutí coz bylo pro me velice dulezite jako osobe zijici v cizine. Dale nabídl take užitečné rady i pomoc při vyřizování dalsich záležitostí ohledne prodeje bytu. Komunikoval velice rychle a profesionalne a jeho jednani bylo vstřícné, přátelské a o kazdem kroku prodeje bytu me okamžitě informoval. Rada bych doporucila pana Rybina a urcite se na něj v případě potřeby v budoucnosti opět obrátím.

Jacqueline Y.

Spolupráce s panem Rybínem byla skvělá, byl flexibilní, maximálně vstřícný a velmi profesionální. Při hledání vhodného bytu ke koupi jsme se setkali s mnoha realitními makléři a pan Rybín z nich byl bezkonkurenčně nejlepší, jeho služby jsou na rozdíl od jiných komplexní a nekončí podpisem smlouvy. Spolupráci s panem Rybínem rozhodně doporučuji!

Zdeňka Sawyer

Pana Rybin ma velmi profesionalni pristup, velmi dobre se s nim spolupracovalo. Urcite pana maklere doporucuji pro jeho rychlou komunikaci, jednani, smysl pro detail a prijemne vystupovani.

T. Dung

Ráda bych touto cestou ocenila dokonale profesionální přístup, rychlé jednání a milé vystupování makléře p. Rybína v mé akci Belárie. Byla jsem velmi spokojena. Děkuji.

Mgr. Naděžda Klímová

Spolupráci s panem Rybínem mohu vřele doporučit. Jeho jednání bylo velmi profesionální a přitom vstřícné a přátelské. Také komunikace na jedničku, o každém kroku v průběhu koupě bytu okamžitě informoval. Celkově jsem byla s jeho přístupem velmi spokojená a určitě budu doporučovat dál.

Jana G.

Jsme velice rádi, že jsme mohli spolupracovat s panem Rybínem. Vždy byl velice přátelský, otevřený a vstřícný. Zodpověděl nám každou otázku, jednal vždy profesionálně a měl pozitivní přístup. Pana Rybína všem rádi doporučujeme a v případě potřeby se na něj v budoucnu určitě zase obrátíme.

Tomáš S.

Se spoluprácí s p. Rybínem jsme byli velice spokojeni. Náš byt pronajal rychle, bylo na něj spolehnutí a nabídl nám navíc další užitečné rady i pomoc při vyřizování záležitostí souvisejících se změnou nájemníka. Jistě se na něj v případě potřeby v budoucnosti opět obrátíme.

Jana D.

Paní Martinu Kabešovou vřele doporučuji. Velice milá, ochotná a pohotová makléřka. Lidský přístup s úsměvem na tváři a zároveň zachování profesionality. Mohu pouze doporučit!

Karel Jech

Kooperace s panem Rybinem byla prikladna. Jeho chovani bylo velmi korektni. Dokazal se flexibilne přizpůsobit mym vypjatym casovym podminkam a vzdy mi pomohl a zodpovedel i me leckdy nejapne dotazy.

Jaroslav S

Velice dekuji pani Martine Kabesove za spolupraci u zprostredkovani meho pronajmu. Velice ochotna a vstricna. Cenim si jeji individualni pristup (prohlidku bytu jsem absolvovala bez ucasti jinych kandidatu) a vse ostatni zarizeno rychle a bez problemu. Byla jsem s jednanim moc spokojena a doporucuji :) Lucia Micova

Lucia Micova

What an amazing expert Martina Kabešova is! From our first contact to the time of our arrival, everything has been done with an exceptional profession and accuracy. Martina has helped us find the best place to live in Prague according to our needs (location, school, transport, flat size). We are more than satisfied with the daily cooperation we had with Martina and we highly recommend her as the best real estate agent in Prague.

Martina Vuksan

S panem Kozákem jsem byli velmi spokojeni při nákupu nemovitosti. Rychlé jednání a profesionální přístup!

Lukáš Cibulka

S panem Kozákem jsme velmi spokojeni. S jeho skvělým přístupem jsme úspěšně prodali nemovitost.Díky této velmi dobré zkušenosti a jeho ochotě,příjemnému a profesionálnímu vystupování,jsme se na něj opět obrátili s prodejem další nemovitosti. Vřele všem pana Kozáka doporučuji !!!

Jiří Truhlář

Paní Kabešová je profesionál s lidským přístupem, který dodržuje termíny a spolupráce s ní je vysoce efektivní. Chtěl bych ji touto cestou poděkovat a všem vřele doporučit.

Radim Pařízek

Spolupráci s panem Rybínem mohu jen doporučit. Jednalo se hlavně o jeho vstřícný a profesionální přístup a jeho dochvilnost.

Pavla H.

Dobry den, s pani Kabesovou byla spoluprace k nasi spokojenosti, byla vzdy k zastizeni a vzdy jsme ziskali potrebne informace v cas. Spolupraci s pani Kabesovou vrele doporucuji

Vera Walter

Za poslední rok jsme měli možnost pracovat celkem s šesti makléři. Přístup paní Kabešové byl jednoznačně nejlepší. Myslela i na záležitosti, které bychom mohli opomenout. "Zatajila" nám i schopnost plynně komunikovat v angličtině. S klidným svědomím doporučujeme.

Ing. E. Kulhaanek

Výborná, rychlá a efektivní spoluprace. Najemní smlouva do týdne. Super. Paní Kabešovou mohu vřele doporučit. :)

Jana Jedlickova

Pan Rybín dokázal naprosto perfektně vyřešit prodej našeho bytu, který se v té době teprve privatizoval. Zajistil potřebné papírování od A do Z a nám i budoucímu kupujícímu vše profesionálně vysvětlil, takže po dokončení privatizace se už na nic nečekalo a prodej proběhl hladce a rychle. I poté s námi komunikoval a pomohl vyřídit daňové přiznání. Když budu v budoucnu potřebovat něco okolo nemovitostí, určitě se na pana Rybína opět obrátím.

Jan Šmidák

Jednat s panem Rybínem bylo potěšením. Zejména oceňuji velmi civilní přístup a zaměření se na praktické záležitosti prodeje. Nesetkal jsem se žádným předstíráním, které jsem u jednání s realitním makléřem, přiznávám, trochu očekával.

Tomáš Dragoun

Vážený pane Rybíne, děkuji za dosavadní spolupráci, hlavně za rychlost a spolehlivost, se kterou se mým požadavkům věnujete. Určitě budu vašich služeb používat i nadále.

Marcela Zemánková

Zpočátku jsem byla nedůvěřivá vůči realitním kancelářím obecně, až pan Rybín mne svým přístupem po celou dobu naší spolupráce přesvědčil,že i v této oblasti mohou pracovat lidé slušní, spolehliví a profesionálové v tom nejlepším slova smyslu. Ještě jednou děkuju.

Eva Königová

Zpočátku jsem byla nedůvěřivá vůči realitním kancelářím obecně, až pan Rybín mne svým přístupem po celou dobu naší spolupráce přesvědčil,že i v této oblasti mohou pracovat lidé slušní, spolehliví a profesionálové v tom nejlepším slova smyslu. Ještě jednou děkuju.

Königová Eva

Byla jsem spokojena s nasi spolupraci a muzu doporucit pana Rubina svym znamym. Pan Rybin je odbornikem v oblasti prodeje a pronajmu nemovitosti. Rychle reaguje a odpovidaji na otazky a resi problemy. Chtela bych mu podekovat a preji hodne uspechu a spokojenych klientu.

Nataliya Sinkina

Jako majitelka domu spolupracuji již delší dobu s Mgr.Martinou Kabešovou, která velmi fundovaně, ochotně a trpělivě se snaží splnit všechny požadavky jak pronajímatele, tak i nájemce při pronájmu bytů a obojí sladit k jejich spokojenosti . Jsem s její prací velmi spokojena a doporučuji ji ke spolupráci dalším klientům. Mgr.Michaela Jane....

Mgr.Michaela Jane...

Pan Rybin je skvely profesional, ktory odvadza velmi dobru pracu.S jeho sluzbami som bol nadmieru spokojny a mozem ho jedine doporucit.

Ladislav Moric

Pan Rybín je člověk na svém místě. Dochvilný profesionál plný elánu a se schopnostmi operativně řešit veškeré problémy. Děkuji za spolupráci. Budu Vašich služeb nadále rád využívat.

Ondřej Žatkuliak

Mám zkušenost s touto realitní kanceláří hned trojí. Pan Suntych mi prodával byt na Hájích. Neměla jsem představu o ceně bytu v lokalitě Jižního města, pan Suntych byt prošel a poradil. Nevěřila jsem, že za tak vysokou cenu se dá byt v paneláku prodat, ale pan Suntych již měl zkušenost s prodejem bytů v této lokalitě a byl si jistý tím, co říká. Jiná realitní společnost ocenila můj byt za cenu menší v řádu sta tisíců. Prodej byl tak rychlý, že jsem byla až zaskočena, tak rychle jsem to rozhodně nečekala, lidé okolo mne prodávali byt dlouhé měsíce až roky. Další, stejně pozitivní zkušenosti mám s koupí chaty v Černošicích a s koupí bytu v Praze 9. I v těchto případech jsem využila služeb pana Suntycha. Mohu rozhodně doporučit, pan Suntych, co se týče všeho okolo nemovitostí, ví, co dělá. Chová se věcně, konstruktivně a nelže (nemaže med kolem pusy), což o mnohých makléřích po četných zkušenostech říci nemohu. M.Baginská

M. Baginská

S Ing. Tomášem Suntychem jsem se seznámila před několika lety, kdy jsem se ocitla ve složité životní situaci a potřebovala prodat družstevní byt. Byl vždy velmi vstřícný a ochotný a obětavě mi pomáhal řešit všechny problémy, se kterými bych si sama nevěděla rady. Překvapily mě jeho rozsáhlé znalosti z realitní a právní oblasti. Při své práci využívá dlouholeté zkušenosti, a tak účinně předchází komplikacím, které by se případně mohly objevit. Jednání dokáže dovést ke zdárnému konci ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Jeho realitní kancelář Dům realit jsem doporučila i svému kamarádovi, který prodával byt, a také on byl s přístupem tohoto realitního makléře nadmíru spokojen. Pana Suntycha si vážím nejen jako odborníka, ale i jako člověka. Kdykoliv já nebo někdo z mých přátel potřebujeme poradit s něčím z oblasti realit, obracíme se na něj a víme, že na informace, které od něj dostaneme, se můžeme spolehnout.

J. Arcimovičová

S panem Ing. Tomášem Suntychem spolupracuji již delší dobu a jeho komplexní servis, který poskytuje v rámci realit, si velmi pochvaluji. V situaci, kdy jsem potřebovala velmi rychle prodat dům s hypotékou jsem se rozhodla pro pana Suntycha. Nečekala jsem, že bude tak rychlý a vše začne řešit obratem. Pan Suntych vykomunikoval s protistranou znění kupní smlouvy, dohodl se na podmínkách a vše mi poslal emailem dopředu. K jeho smlouvám, jsem neměla sebemenší výhrady, jednání při podpisu kupní smlouvy také vedl. Pan Suntych bez prodlení zajistil všechny naše požadavky nad rámec běžně poskytovaných služeb, přičemž projevil notnou dávku samostatnosti. Z uskutečněných jednání je patrná profesní zkušenost a dobrá orientace makléře v souvisejících právních předpisech. Pokud bych mohla doporučit komplexní péči, osobitý styl vystupování a jeden z nejlepších realitních servisů, s kterými jsem se kdy setkala. Nečekáte na odpověď emailu 3 dny a pan Suntych je Vám vždy k dispozici, obraťte se na něj. Pro mě je jasnou volbou při dalších případných obchodech s nemovitostmi. Jsem maximálně spokojena s úrovní, vstřícností a celkovým přístupem makléře. Velmi vstřícné a profesionální jednání bez zbytečných průtahů. Velmi komfortní služby a s prodejem související servis při řešení právních a finančních úkonů. S odstupem času a po srovnání průběhu prodeje nemovitostí, které jsem realizovala v minulosti s různými realitními kancelářemi s tímto posledním (ve spolupráci s makléřem Důmrealit, jsem došla k názoru, že pouze realitní makléš Ing. Tomáš Suntych a kancelář Důmrealit bude tou, na kterou se obrátím i v budoucnu.

N. Szczepanska

Všem doporučuji. Mám s panem Kozákem velice dobrou zkušenost při prodeji mého pozemku. Vše probíhalo skvěle, příjemné a profesionální jednání na úrovni.

Romana Stávková

Spolupráci s RK "Dům realit" jsem vyhledal na počátku roku 2013. Mgr. Martina Kabešová mně od té doby zrealizovala pronájmy mnoha bytových, tak i nebytových prostor. Spolupráce probíhá a vždy probíhala na velmi profesionální úrovni s významně proaktivním přístupem k věci. Tuto spolupráci považuji za vzorový příklad toho, jak by to mělo ve světě realitních aktivit vypadat. Jsem velmi spokojen. Spolupráce s Mgr. Kabešovou si velmi cením a v případě dalších budoucích aktivit, jak mých, tak i kolegů budu vřele doporučovat. Luděk Ransdorf

Luděk Ransdorf

Vážený pane Rybíne, děkuji za Vaše mimořádné nasazení při zajišťování pronájmu mého bytu. Svou práci odvádíte precizně. Byla jsem s Vámi nadmíru spokojena. Ráda budu i nadále využívat Vaše služby.

Kamila Houšková

Vážený pane Rybíne, děkuji za Vaši spolupráci při zajištění bytu pro moji maminku. Jeho převod, včetně zajištění smluvních podkladů, provedení úschovy, výplaty depozita, zaplacení daně z převodu atd. bylo z Vaší strany zcela profesionální a vstřícné. S Vašimi službami jsem byla spokojena, do další činnosti Vám přeji hodně úspěchů a v případě vlastní potřeby či potřeby mých známých bych si dovolila Vás oslovit znovu. S pozdravem, Milena Hanzalová

JUDr. Milena Hanzalová

Se službami pana Miroslava Rybína jsme byli více než spokojeni, můžeme jen doporučit. Vstřícný a profesionální přístup.

Kristýna Zachová

Skvělá a rychlá komunikace, dobře se nám bydlí. Doporučuji. :)

Michal Holeček

Martina is a very professional real estate agent! She has been very helpful in my communication with the owner of the apartment we are currently renting. She was always replying to emails, even during night time. I hope we will continue our fruitful co-operation with Martina in the future. I recommend her for any real estate inquires you might have.

Andrian Gaju


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.