Moje oblíbené Poslední hledání

VIP

Kontakt

Svornosti 985/8
Praha 5 150 00

mobilní telefon: 722 929 411
vip@dumrealit.cz
počet nabídek: 81

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

V.I.Property s.r.o.
zastoupena: František Vicany

Sidlo:
Svornosti 985/8
Praha 5 - Smíchov 150 00
IČ: 28431898
DIČ: CZ28431898

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 141038

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Tým zkušených makléřů s mnohaletou realitní praxí Vám spolehlivě zajistí kompletní servis při pronájmu, či prodeji Vaší nemovitosti v Praze a Středních Čechách. Na profesionální úrovni zobchodujeme, popř. vykoupíme nejenom byty a rodinné domy, ale i činžovní domy, komerční nemovitosti a developerské projekty. Pomůžeme bezpečně prodat, poradíme jak výhodně investovat. Jsme členy Realitní komory ČR.

zobrazit vše

Naše nemovitosti

Pronájem bytu, Praha, 2+kk, 56 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně možný pronájem kompletně zařízeného bytu 2+kk 56m² v blízkosti Folimanky, Praha 2- Nusle. Jedná..

- 5 %
10 500 Kč za měsíc+popl. 3500 Kč

Pronájem bytu, Praha, 2+kk, 60 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem moderně plně zařízeného bytu 2+kk 60 m² - P10- Vinohrady. Vstup do předsíně, kde se nachází..

22 000 Kč za měsíc+popl. 3000 Kč, +elektřina

Pronájem komerčního objektu, Praha, Sklady, 74 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem nebytového, sklepního prostoru po právě dokončené rekonstrukci na ulici Francouzská, Praha 10...

- 9 %
10 000 Kč za měsíc+popl. 2000 Kč

Pronájem bytu, Praha, 2+1, 53 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem bytu 2+1 Praha 6 Dejvice ulice Generála Píky 53 m² nezařízený. Byt se nachází ve 4. patře domu..

13 000 Kč za měsíc+popl. 2500 Kč

Prodej bytu, Praha, 2+kk, 58 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej 2kk 50m² P9 Letňany Tupolevova. Byt se nachází ve druhém patře novostavby. Skládá se z hlavní místnosti,..

3 195 000 Kč

Další

Naše reference

Pronájem bytu 1+kk 30m2 P2 Vinohrady nezařízený přízemí cihla

7 000 Kč

Pronájem bytu 1+kk/L/PS 35m2 Praha 5 Motol Jeřabinová, novostavba

8 500 Kč

Pronájem 1+kk 30 m2 P4 Podolí po rekonstrukci cihla přízemí zařízený

10 200 Kč

Pronájem bytu 2+1 55m2 P3 Vinohrady balkon cihla nezařízený po rekonstrukci

10 000 Kč

Exkluzivní pronájem 2kk 52m2 P9 Střížkov Bytový park Prosek novostavba balkon 4m2 garážové stání částečně zařízeno

11 500 Kč

Pronájem 2+kk 53m2 Praha-západ Dobřichovice terasa novostavba parking sklep

12 000 Kč

další

DoporučeníDobrý večer paní Kovaříková, zdravím Vás z Lince. Konečně jsem se dostala z té protivné nemoci a už normálně funguji já i děti. Věřím, že i Vám je už lépe a zbavila jste se kašle. Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci při pronájmu mého bytu. O úklidu nemám žádné zprávy, ale pan Kostka se ozval, že byt přebral v řádném termínu. Zajišťuji teď výměnu oken a vymalování.

Michaela B.

Dobrý den paní Vicany, rádi bychom Vám touto cestou chtěli poděkovat za pomoc s hledáním pronájmu bytu. Velice jste nám pomohla. Pan Srb byl také velice milý a vstřícný profesionál. I jemu patří velký dík. Jste opravdový profesionálové a vaše slovo vždy platí. Za to vše máte náš obdiv a sympatie. Vaši firmu i Vás osobně rádi doporučíme všem, kdo budou realitní služby potřebovat. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů v práci i v osobním životě.

Antonín a Alena G.

S paní Vicany, je radost spolupracovat. Tato charismatická příjemná žena, je zárukou rychlého nalezení odpovídajícího klienta. Jsme poměrně nároční klienté v otázce profilu klientů. Paní Iveta a obecně přístup vedení této pobočky nás rozhodně přiměl k návratům. Iveta se domluví anglicky, italsky a tím otevírá možnosti ke spolupráci se zahraniční klientelou. Ve všech případech nám zprostředkovala spolehlivé, seriozní klienty. Jsme Ti, kteří se k ní s důvěrou rádi vracejí.

Jana Suchánek

S paní Platilovou spolupracujeme při pronajímání bytů k naprosté spokojenosti již od roku 2010. Dokáže efektivně porovnat očekávání pronajímatele a nájemce, takže jsme nikdy neměli žádné nesnáze s doporučenými nájemci.

Ivan Libicher

Výborně odvedená práce. Moc děkiju!

Marek Tyl

Děkuji panu Vondrovi za zprostředkování prodeje bytu. Oceňuji především jeho spolehlivost, znalosti v oblasti převodu družstevních bytů a časovou flexibilitu. Ráda doporučuji. Katka Prouzová

Kateřina Prouzová

Můžeme doporučit pana Vondru pro jeho profesionální přístup a spolehlivost.Oceňujeme jeho odborné znalosti a schopnost současně skloubit prodej a koupi bytu. Podařilo se. Děkujeme. Zdraví Hadrabovi

Doris Hadrabová

Dobrý den, služeb paní Platilové využívám již od roku 2009 a jsem maximálně spokojená s jejím profesionálním přístupem, ochotou a hlavně rychlým a spolehlivým jednáním. Nejvíce oceňuji její schopnost odhadnout potřeby obou stran, jak budoucích nájemců, tak i majitelů bytů. Děkuji a vřele doporučuji

Markéta Šoltysová

Chtěla bych moc poděkovat za dlouholetou spokojenost se službami makléřky paní Platilové. Oceňuji její profesionální a lidský přístup, spolehlivost, ochotu, přátelskou a milou povahu, prostě skvělou spolupráci. Děkuji a vřele doporučuji i ostatním.

Pavlína Neumanová

Chci tímto panu Šittichovi velice poděkovat za jeho profesionální přístup a rychlost v jednání, opravdu skvělá zkušenost. Pana Šitticha mohu jen doporučit, svoji praci dělá s nadšením a je to člověk na správném místě.

Galasova Marketa

Jsem velice ráda, že naší makléřkou byla právě paní Platilová. Byli jsme naprosto spokojeni a oceňujeme lidský přístup!

Vanda Jačová

S paní Platilovou spolupracuji již od roku 2010. Oceňuji její osobní přístup, ochotu i profesionalitu. Ráda se k ní s důvěrou obracím.

Gabriela Sudíková

S paní Platilovou spolupracujeme již několik let k naší naprosté spokojenosti.Oceňujeme hlavně její lidský přístup nejen k nám pronajímatelům ale i k zájemcům o byt.Je naprosto spolehlivá, umí výborně odhadnot představy obou stran. Má perfektní přehled v problematice bydlení a v dokumentaci.Je patrné.že svou práci dělá ráda.Máme u ní naprostou jistotu úspěšného jednání.

Dagmar a Zdeněk Kovalovi

S paní Ivetou Vicany spolupracuji už spoustu let a musím říci, že s tak schopnou, ochotnou, milou a zároveň profesionální makléřkou jsem se ještě nesetkala. Nikdy se nestalo, že by byt určený k pronájmu byl nějakou dobu prázdný, nájemníci vždy na sebe perfektně navazovali. Všechny záležitosti dokáže řešit operativně, pohotově, má můj velký obdiv!

Anna Holovková

S paní Vicany spolupracuji již pár let a musím říci, že vždy k mé plné spokojenosti. Vážím si její upřímnosti a odhadu v názoru na potencionální nájemníky. Je to člověk, který drží slovo a přistupuje k práci naprosto profesionálně. Mohu jen doporučit.

J.Moravcová

Skvela spoluprace! Dekuji. S.M

Sylva Mahelkova

Vřele doporučuji spolupráci s panem Šittichem. Vše proběhlo rychle, velmi transparentně a profesionálně. Byt byl předán naprosto v pořádku. Díky moc za zprostředkování pronájmu.

Martin Livanec

Vlastním více nemovitostí ,které jsou neustále obsazeny slušnými lidmi. Pana Svobody si vážím kvůli tomu, že netlačí na rychlost ale na kvalitu nájemníka. Mohu jen doporučit.. Hana.O

Hana.O

Původně jsem chtěl pronájem bytu řešit bez realitky, ale po zkušenosti s p.Šittichem jsem rád, že jsem tak neučinil. Vše, co jsme si domluvili, platilo. A ještě mě upozornil na některé věci, na které bych určitě nepřišel.

St.Myškeřík

Mala som zo začiatku trochu obavy, lebo som našla na internete s totožným menom zlé recenzie. Avšak ide o úplne inú osobu. Pán Šittich má skvelý prístup, je to príjemný mladý muž, spoľahlivý, precízny. Naozaj svoju prácu robí poctivo a veľmi dobre. Len doporučujem. Taktiež ho doporučujem aj mojim známym, ktorý tiež hľadajú bývanie. A samozrejme ďakujem.

Gabriela

Pro zprostředkování prodeje rekreačního objektu nám byl známými doporučen p. Shejbal, který se projevil jako příjemný, vstřícný a odborně zdatný profesionál. Jeho zásluhou se podařilo v krátké době celou akci uskutečnit a to ke spokojenosti zúčastněných stran. Děkujeme.

Krkavec J.

Pan Šittich - deset bodů z deseti. Děkuji, JB

Jana Bucková

Díky panu Šittichovi jsem přehodnotila můj pohled na služby realitních kanceláří. Byla jsem rozhodnuta jejich služeb nevyužít. Dnes mohu pouze velice pozitivně hodnotit přístup pana Šitticha, jeho profesionalitu i lidskou stránku věci. Je velice spolehlivý. Děkuji ještě jednou za komplexní a kompletní servis.

Iva Szeligova

Dobrý den, paní Tomášková, omlouvám se, že se ozývám se zpožděním... Děkuji ještě jednou za vyřízení veškeré administrativy i komenunikace ohledně bytu. Nejsem velký fanoušek realitních kanceláří, ale Vaše služby budu doporučovat ráda. Ještě jednou děkuji - za vstřícnost, rychlost a perfektní organizaci i domluvu... Přeji Vám hodně úspěchů a spokojených klientů. S pozdravem LP

Lucie

Pan Šittich se choval jako skutečný profesionál, vše potřebné zařídil až v neskutečně rychlém čase, našel nájemníka podle našich nejlepších představ ani ne do týdne. Rozhodně doporučujeme! Touto cestou bychom mu rádi ještě jednou poděkovali za výborně odvedenou práci.

Dominik Habeš

S pí.Vicany jsem spolupracovala letos poprvé a bylo to na doporučení. Byla jsem velmi mile překvapena VIP péčí, přestože jsme spolupracovaly poprvé. Oceňuji přímost v jednání, ochotu, vstřícnost a pomoc při realizaci smlouvy. Určitě se budu vracet. Ještě jednou děkuji a jednoznačně doporučuji spolupráci s pí. Vicany dalším budoucím spokojeným klientům.

V.Menclová

Dobrý den, děkuji za všechny zaslané nabídky a skvělý přístup při prohlídkách. Aktuálně se nám podařilo najít pronájem přesně podle našich představ, tak jsem chtěl poprosit o zrušení zasílání dalších nabídek. S Vašimi službami jsme byli velmi spokojeni. V případě, že v budoucnu budeme něco hledat, tak s Vámi velmi rád spolupráci opět obnovím. S pozdravem Martin M.

Martin M.

Služeb p. Platilové využíváme dlouhodobě s velkou spokojeností. Ceníme si jejího korektního přístupu k budoucím nájemcům, kdy se snaží předem zjistit jejich reálné potřeby a odhadnout tak, zda-li námi aktuálně nabízená bytová jednotka je pro ně vhodným řešením. A jako majitelé si velice ceníme s jak vysokou rychlostí nám úspěšně nalezne nové nájemce.

Ing. Pavel Štěpán, majitel bytového domu

....Jednoznacne doporucuji spolupraci s pani Vicany. Vyhledani klientu, realizace smluv a i nasledna pece je jednim z mnoha duvodu, ze s pani maklerkou jiz vice jak 5 let spolupracujeme. Spokojenost je jak na nasi strane, tak i na strane najemniku. Dekujeme za opravdu VIP pristup a tesime se i do budoucna na dalsi spolupraci.

Stanislav Matejicek

S paní Vicany spolupracuji dlouhodobě a vždy jsem byla spokojená. Bez prodlení komunikuje a řeší vzniklé situace, je spolehlivá, vyzná se v oboru, ochotně poradí a můj byt k pronájmu nikdy nezůstal dlouho prázdný. Bonusem byly vždy dlouhodobé pronájmy a bezproblémoví nájemníci. Mohu jen doporučit!

B.Matějková

Děkuji Vám moc za ochotu a vstřícnost! Byla jste výtečná po komunikaci !!!

Kateřina S.

Ráda bych řekla, že Vaše realitní kancelář na mě působila ze všech nejlépe - nejprofesionálněji a nejseriózněji. Vaši vizitku mám schovanou a určitě se na Vás ještě obrátím. Hezký večer.

K.M.

Děkuji za dlouhodobou pomoc při zprostředkovávání pronájmů bytů. Paní Vicany je velmi spolehlivá a vstřícná. Má dobrý odhad na lidi - budoucí nájemníci jsou vždy bezproblémoví.

Dagmar Třešňáková

...Je to tam opravdu moc pěkné. Jsem rád, že se pronájem podařil v tak krátkém termínu zrealizovat, že jste nám s tím pomohla a vyšla hned na začátku vstříc.

Milan B.

Se službami pí. Platilové jsem byla velice spokojena.

Daniela Novotná


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.