Moje oblíbené Poslední hledání

Viktorie

Kontakt

Dolní 491
Frenštát p/R 744 01

mobilní telefon: 739 359 978
pevná linka: 556 835 411
viktorie@dumrealit.cz
počet nabídek: 39

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

SRNĚNSKÁ & SVOBODOVÁ s.r.o.
zastoupena: Naděžda Srněnská

Sidlo:
Mariánská 265
Frenštát pod Radhoštěm 744 01
IČ: 03576566
DIČ: CZ03576566

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 60563

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

nabídka kanceláře Orlová

 

Již od roku 2008 poskytujeme komplexní realitní servis ve Frenštátě p/R a okolí, v okresech Nový Jičín, Frýdek – Místek, Vsetín a Karviná.

-        prodej a koupě nemovitostí

-        pronájem nemovitostí

-        znalecké posudky

-        právní servis

-        hypotéky

-        pojištění

-        odhady

-        homestaging 

 

JSME TADY PRO VÁS !

úřední hodiny    Po – Čt : 8 – 17          Pá : 8 – 12

schůzky lze dohodnout individuálně i mimo úřední hodiny !Zde je nabídka naší kanceláře v Orlové.

zobrazit vše

Naše nemovitosti

Prodej pozemku, Frenštát pod Radhoštěm, Pro bydlení, 1826 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určeného k výstavbě, v klidné části obce - Kopaná. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru,..

955 362 Kč

Prodej bytu, Nový Jičín, 2+1, 52 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej slunného bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 s balkonem (orientace JV) a podlahové ploše 52m², ve..

895 000 Kč

Prodej domu, Frenštát pod Radhoštěm, Rodinný, 130 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje PRODEJ ZDĚNÝCH ŘADOVÝCH DOMŮ o dispozici 4+KK V CENTRU MĚSTA, v sousedství parku a rodinných domů, s pěší..

3 490 000 Kč 26,600,-Kč/m2, financování s úrokovou sazbou od 1,69%

Prodej bytu, Frenštát pod Radhoštěm, 2+1, 55 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej slunného bytu v osobním vlastnictví o dsipozici 2+1 se zasklenou lodžií (JV) a prostornou komorou, o podlahové..

- 6 %
995 000 Kč

Prodej chat a rekreačních objektů, Trojanovice, Chaty, 51 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej zděné chaty na okraji malebné obce Trojanovice pod Javorníkem s krásným výhledem na panorama..

1 290 000 Kč včetně provize

Další

Naše reference

Pronájem byt 2+1 Kopřivnice, ul. Štramberská

6 000 Kč

Prodej byt 4+1 Frenštát pod Radhoštěm

1 450 000 Kč

Prodej byt 4+1 Frenštát pod Radhoštěm

930 000 Kč

Prodej, rodinný dům, Frenštát pod Radhoštěm

2 600 000 Kč

Pronájem byt 3+1 Frenštát pod Radhoštěm

8 000 Kč

Prodej byt 3+1 Frenštát pod Radhoštěm

960 000 Kč

další

DoporučeníDobrý den , chtěla bych touto cestou poděkovat paní makléřce Nadi Srněnské za její skvělý a velmi odborný přístup při jednání při prodejí bytu . Velmi ochotná ,milá a kdykoli umí poradit a také vše zařídí. Škoda , že s takovými odborníky se nestkáváme častěji . Ještě jednou Vám děkuji za profesionální a velmi vstřícný přístup při prodeji bytu . Děkuji Libuše Zywczaková

Libuše Zywczaková

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat za spolupráci s prodejem nemovitostí paní Srněnské. Byla s ní radost pracovat. Mohu ji vřele doporučit.

Hanka

Dobrý den.Ráda bych si s Vámi domluvila prohlídku nemovitosti č.e.599145.Děkuji za odpověď Bjačková Monika.

Monika Bjačková

Dekujeme RK Viktorie za zprostredkovani sluzeb pri prodeji bytu. Vse probehlo nad ocekavani hladce a rychle. Pristup pani Evy Peigerove byl velmi vstricny a prijemny, zaroven po vsech strankach profesionalni. Sluzby muzeme rozhodne doporucit a prejeme hodne zdaru i do budoucna. Delongovi

Leona Delongová

Jsem moc ráda, že mohu alespoň tímto způsobem poděkovat paní Srněnské za její vynikající práci při prodeji mého bytu v Ostravě. Dokud nezačnete prodávat nebo kupovat, netušíte kolik starostí a papírování vás čeká. Toho všeho se paní Srněnská zhostila velmi profesionálně o vše se postarala, počínaje prohlídkami, jednání s kupujícími, přípravami smluv, vystavením a podáním mého daňového přiznání, konče. Opravdu o nic jsem se nemusela starat. Její precizní práce, přátelský přístup a schopnost dotáhnout věci do řádného konce u jiných kanceláří prostě nenajdete. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto kancelář a opravdu vřele ji všem doporučuji ať už kupujete nebo prodáváte :-) Paní Srněnské i jejímu kolektivu za vše moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů :-)

Jana Fucymanová

Kdo hledá, najde a kdo najde kancelář p. Srněnské má vyhráno a neodejde s prázdnou. Najde nejen svou vysněnou nemovitost, ale i poctivý a upřimný osobní přístup. A tady se náš sen začal plnit. Po dlouhém hledání chaloupky na vlastní pěst jsme vždy narazili na překážky, které nás odradily a porazily, a proto jsme byli překvapeni, že se v dnešní době můžeme svěřit do rukou někomu, který si získá naši plnou důvěru a bude plnit naše přání přesně podle domluvy. Až tedˇjsme viděli, co stojí za poctivou prací p. Srněnské od prvního telefonátu až po předání chaloupky. A bylo toho opravdu hodně, a proto bychom rádi touto cestou ještě jednou poděkovali p. Srněnské a kolektivu za hodně dobře odvedenou práci a popřát ji hodně štěstí a úspěchů v práci i v osobním životě. Kdo hledáte, tak už nehledejte a do kanceláře p. Srněnské spěchejte a neodejdete s prázdnou...

Aleš Merta

Dobrý večer, s prací, trpělivostí, komunikací a profesionalitou paní Srněnské jsem byl po celou dobu realizace prodeje bytu velmi spokojen. Doporučuji každému dalšímu klientovi se obrátit na Realitní kancelář Viktorie ve Frenštátě p. R. Jistě bude s prací celého týmu spokojen.

Miroslav Fojtík

Naprostá spokojenost s rychlostí, profesionalitou a nadstandardní péčí. 10/10.

Michal Kuba

Dobrý den,ráda bych tímto chtěla poděkovat, spolu s přítelem Lukášem Zahálkou, paní Naděždě Srněnské za profesionálně odvedenou práci v oblasti koupě našeho nového bytu a zároveň v oblasti zprostředkování pronájmu mého bytu. S paní Srněnskou jsem spolupracovala i v minulosti, které se týkalo pronájmu, a byla jsem vždy velmi spokojená s jejími odbornými radami, znalostmi a jejím milým a profesionálním přístupem. Její orientace v legislativě a umění poradit a pomoct každému člověku v jakékoli situaci je opravdu úžasná. Věřím, že takovou realitní makléřku a celou realitní kancelář ocení opravdu každý člověk, který potřebuje koupit, prodat nebo pronajmout jakoukoli nemovitost… S pozdravem. Žaneta Kubáňová

Žaneta Kubáňová

Dobrý den, rádi bych touto cestou poděkovali paní Naděždě Srněnské za profesionální práci při realizaci prodeje našeho bytu. Od prvního setkání v kanceláři jsme byli příjemně překvapeni milým a ochotným jednáním, znalostí veškeré problematiky a flexibilitě při dalším postupu. Zvláště po letošních legislativních úpravách jsme uvítali perfektní orientaci paní Srněnské ve všech úředních a právních náležitostech spojených s prodejem, který proběhl velmi rychle, hladce a podle našich představ. Jsme velmi rádi, že existují takoví realitní makléři, kteří neberou svou práci pouze "jako kšeft", ale že je pro ně klient člověkem, kterému pomůže vyřešit problémy s bydlením a motto "jsem tady pro Vás" naplňují beze zbytku. Tuto realitní kancelář a zejména paní Srněnskou vřele doporučujeme všem, kdo potřebují koupit, prodat či pronajmout jakoukoli nemovitost. Ještě jednou děkujeme.

Lenka a Marek Velkoborští

Krásný den, děkuji p. Naděždě Srněnské za profesionální práci při pořizování bydlení, za její ochotu a vstřícnost v každé situaci najít to pravé řešení pro klienta v rámci financování koupě nemovitosti.Svou práci má podloženou výbornou orientací v komplikovaném právním systému a dělá ji hlavně s láskou - a to se pozná. Všem doporučuji řešit své sny o bydlení přes tuto realitní kancelář !

J.G.

Dobrý den, byla jsem velmi spokojena s prací a profesionalitou jak paní makléřky tak celé její kanceláře. Mají výborné umístění ve středu města, jsou ochotní a vstřícní a reagují rychle a profesionálně. Doporučuji na jedničku s hvězdičkou, kéž-by by bylo více takových podnikatelů.

Ivana Fajčáková

Dobrý den, byli jsme spokojeni s profesionálním přístupem p. Naděždy Srněnské,byla velice ochotná a trpělivá vše s námi vyřešila v klidu. Na 100% doporučujeme služby této makléřky, kdybychom měli do budoucna řešit koupi nemovitosti, tak jedině s paní Naděždou Srněnskou.

Koliba Jan, Kolibová Bohdana


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.