Moje oblíbené Poslední hledání

Bc. Monika Veselá

Bc. Monika Veselá
Kontakty

Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01

777 851 007

  • english
Dotaz na makléře

Bc. Monika Veselá

je statutárním orgánem společnosti PROVĚŘENÉ REALITY s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 28812883.


realitní kancelář Services Roudnice
počet nemovitostí: 12

Získaná ocenění


Certifikáty


DoporučeníSe službami slečny Veselé jsme byli nadmíru spokojeni.Vždy byla ochotná,vstřícná a dokázala dobře poradit.Pokud bychom se rozhodovali znovu komu svěřit prodej nemovitosti,tak slečna Veselá zvítězí.Vřele doporučujeme.

Trnkovi

Služeb jakékoli realitní kanceláře jsme využili poprvé a naše počáteční obavy byly opravdu naprosto zbytečné. Nasazení,ochota a profesionalita s jako byl celý obchod proveden byla opravdu až nadstandardní. Moc děkujeme za veškeré služby. Vřele doporučuji a pokud budeme potřebovat služby realitního makléře znovu - vždy jen služby slečny Veselé.

Lucie Helclová

Se spolupráci realitní kanceláře a s profesionalitou p. Bc. Veselé jsme víc než spokojeni. Mužeme vřele doporučit.

Adriana

Opakovaně jsem se přesvědčil, že tato společnost je spolehlivá, ochota všech zaměstnanců, rychlost, srozumitelnost a poctivost vás přesvědčí na každém kroku. Vřele doporučuji. Děkujeme slečně Bc.Veselé za profesionální služby.

Petr Woska

Mile jsme byli překvapeni jednáním, servisem, pružností i konečným výsledkem při prodeji našich nemovitostí. Můžeme jen vřele doporučit. Benešovi

Tomáš Beneš

Se sluzbami slecny Vesele jsme byli naprosto spokojeni. Profesionalni pristup,ochota, spolehlivost a rychle jednani. Vzdy spravne poradila a v realitnim oboru se opravdu vyzna.Nevahali bychom s dalsi spolupraci.

Petra Mika

Dobrý den, Chtěl jsem Vám tímto poděkovat za Váš přístup při zprostředkování prodeje nemovitosti Dobrovského 1208, Roudnice nad Labem. Váš přístup byl vždy profesionální, rychlý a také korektní, což umožnilo realizovat náš požadavek na rychlý prodej nemovitosti. Ještě jednou děkuji

Vladimír Betka

Jako poradkyně Modré pyramidy jsem zprostředkovávala úvěr na koupi nemovitosti, kterou realizovala Bc. Monika Veselá. Vzájemná spolupráce byla výborná, zdárně jsme prošly záludnostmi procesu.Profesionality i vstřícného jednání makléřky si velmi považuji.Mohu jedině doporučit.

Iva Polochová

So slečnou Veselou sme boli veľmi spokojní, profesionálna, rýchla a ochotná! Odporúčame

Zuzana Novakova

Se službami Bc. Moniky Veselé jsem byl velice spokojen. Měl jsem u ní dům v prodeji, který byl vázaný hypotékou a vše proběhlo v naprostém pořádku. Naprosto profesionální jednání a full servis, o nic jsem se nemusel starat. Jen doporučuji.

Jarda Vraný

Kupovali jsme přes Dům Realit nemovitost. Veškerou komunikaci za Dům Realit vedla slečna Veselá. Příjemně nás překvapila rychlost a korektnost jednání. Naše připomínky k návrhu smlouvy byly akceptované. Všechny převody a úkony proběhly přesně v souladu se zněním smlouvy a bez prodlení. Tímto bych rád poděkoval slečně Veselé za profesionální služby a zdárný výsledek.

Pavel Opička

Za ty roky, co se pohybuji v oblasti financování nemovitostí napříč celou ČR, jsem poznal desítky realitních makléřů. A můžu bez jakéhokoliv přehánění říct, že s Monikou byla spolupráce ve všech ohledech naprosto skvělá. Jak psal někdo níže, spolehlivost, ochota, rychlost jednání, řešení problémů, vše na nejlepší možné úrovni. Velmi doporučuji.

Filip Vagunda - Drgáč

Služby spojené s RK Dům realit v Roudnici n/L a sl. M. Veselou, jsou bezproblémové, promtní,vstřícné! Doporučuji.

Marcela Celbová

Přes RK, konkrétně Bc.Moniku Veselou podle mě všechna doporučení co tu jsou řečena jsou pravdivá co víc dodat snat jen velký souhlas s doporučením této RK s pozdravem moc děkuji.

Robert Zapf

Dům realit a Bc.Moniku Veselou můžeme jen doporučit, ochota s vyřizováním i nadstandardních služeb, vždy k dispozici, hlavně rychlé jednání, spolehlivost, zkrátka pochvala. Moc děkujeme

Anna Milková

Monika Veselá je velice kvalifikovaná špička ve svém oboru.S prodejem nemovitosti jsem byla naprosto spokojena, chválím a mohu jen doporučit.Více takových spolehlivých pracantů ;-)

Petra Műllerová

Přes RK, konkrétně Bc.Moniku Veselou jsem prodávala a následně kupovala nemovitost a v obou případech jsem byla velmi spokojená s její prací, přístupem, komunikací a celkový dojem RK Dům realit jednoznačně za jedna. Mohu jen doporučit. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře obrátím se opět na paní Moniku Veselou.

Jana Pelcová, Roudnice nad Labem

Prodával jsem 1.rok byt v Rce přes místní realitku a nedařilo se, s odůvodněním, že se v této době byty neprodávají. Pak mi byla doporučena slečna Monika Veselá, a do měsíce byl byt prodán. Jelikož známý měl podobnou zkušenost, a to nejen z prodejem, ale i servisem okolo prodeje (právník, daně apod.)tak bych se příštím prodejem obrátil rozhodně na ní.

Zbyněk Rubeš

Při koupi chatky se zahradou přes realitní kancelář Dům realit jsem spolupracoval s Bc. Monikou Veselou.S jejím profesionálním přístupem a příjemným vystupováním jsem byl naprosto spokojen a spolupráci s ní mohu všem doporučit.

Vladislav Novák

Spolupráce s paní Veselou byla naprosto bez problémů a vše proběhlo dle dohody. Mohu jen doporučit.

Jiří Hájek, Roudnice n.L.

S prací Bc. Veselé Moniky jsem byla spokojená, mohu jen doporučit. Chtěla bych pochválit její vstřícnost a ochotu.

Michela Musilová, Litoměřice

Přes "dům realit" jsem realizoval nákup bytu. S přístupem paní Veselé jsem byl spokojen. Obchod proběhl k všestranné spokojenosti.

Petr Znamenáček, Praha

Moniku Veselou můžu jen a jen doporučit, jako profesionální obchodnici. Je milá, profesionální a velmi vstřícná.Byla jsem moc spokojená.

Štěpánka Šritrová

PROFESIONALITA, PROAKTIVITA, PLNĚNÍ SLIBŮ, PRÁVNÍ SERVIS A PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ, toto je 5P Moniky Veselé a její kanceláře Dumrealit, vřele doporučuji.

František Havlík, Račiněves

Asi před rokem a půl jsem prodával byt s realitní kanceláří Dům realit,a spolupracoval jsem Bc. p.Monikou Veselou.Byl jsem velice spokojen s veškerým servisem spojeným s prodejem bytu,který byl dotažen do úspěšného konce,ale i s komunikací a příjemným vystupováním již zminˇované realitní makléřky Bc. Moniky Veselé.S tímto takřka profesionálním přístupem ke své práci,mohu tuto realitní makléřku vřele doporučit.

Martin Nosek,LITOMĚŘICE

Byla jsem klient realitní kanceláře Dům realit a byla jsem v kontaktu zejména s Bc.Monikou Veselou,která je stoprocentní profesionál ve své funkci a proto jsem byla velice spokojena s její prací. Kdybych v budoucnosti potřebovala prodat nebo koupit nemovitost,vždy bych se obrátila na ni,protože jsem se mohla vždy spolehnout na to,na čem jsme se domluvily,cž považuji za velmi důležitou věc pro jakýkoliv obchod.

Věra Dione

Mohu Vám nabídnout následující nemovitosti

Prodej domu, Podsedice - Chrášťany, Rodinný, 150 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu či chalupy o dispozici 5+1, s dvorkem a zahradou o výměře 427 m² ( nachází se naproti..

1 398 000 Kč cena včetně odměny

Prodej domu, Vědomice, Rodinný, 140 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu 4+1 s garáží a zahradou. Cca v roce 2000 byl komplet přestavěn, zůstali pouze spodní..

4 650 000 Kč cena vč. odměny RK

Prodej bytu, Roudnice nad Labem, 2+1, 56 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej bytu 2+1 v cihlové zástavbě v ulici Třída T.G.Masaryka, Roudnice nad Labem. Byt je situován do 2.patra..

- 5 %
1 285 000 Kč cena včetně odměny rk

Prodej komerčního objektu, Libotenice, Výroba, 1085 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej výrobních a skladovacího areálu. Možnost také odkoupit cca 20 ha lesa. Objekt se skládá s více..

- 8 %
Cena nezveřejněnacena včetně provize

Prodej domu, Roudnice nad Labem, Rodinný, 250 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej vily 5+1 s balkonem, zahradou a garáží po slavném architektovi Janu Zeyerovi. Vila je izolovaně stojící,..

- 5 %
3 100 000 Kč cena včetně provize

Moje reference

Prodej byt 3+kk, Okružní, Roudnice nad Labem, DV

1 200 000 Kč

Byt 2+1, cihlová zástavba, 3.podlaží

960 000 Kč

Rodinný dům 3+1, zahrádka, kůlny

1 350 000 Kč

byt 1+1, 36 m2, zateplený panelový dům

299 000 Kč

Rodinný dům 2+1, stodola, zahrada

850 000 Kč

Rodinný dům 2+1, zahrada

990 000 Kč

další