Bc. Monika Veselá

Litoměřice v Ústeckém kraji Certifikovaný makléř
777 851 007
clever@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Services Roudnice
Číslo účtu pro složení záloh
3293353339 / 0800
Česká spořitelna
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR

Bc. Monika Veselá je statutárním orgánem společnosti PROVĚŘENÉ REALITY s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 28812883.

Hodnocení klientů

Se službami slečny Veselé jsme byli nadmíru spokojeni.Vždy byla ochotná,vstřícná a dokázala dobře poradit.Pokud bychom se rozhodovali znovu komu svěřit prodej nemovitosti,tak slečna Veselá zvítězí.Vřele doporučujeme.

Trnkovi

Služeb jakékoli realitní kanceláře jsme využili poprvé a naše počáteční obavy byly opravdu naprosto zbytečné. Nasazení,ochota a profesionalita s jako byl celý obchod proveden byla opravdu až nadstandardní. Moc děkujeme za veškeré služby. Vřele doporučuji a pokud budeme potřebovat služby realitního makléře znovu - vždy jen služby slečny Veselé.

Lucie Helclová

Se spolupráci realitní kanceláře a s profesionalitou p. Bc. Veselé jsme víc než spokojeni. Mužeme vřele doporučit.

Adriana

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací