TOP Olomouc

Olomoucký kraj
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

601 222 022
kapounek@dumrealit.cz
Rooseveltova 16
Olomouc 779 00
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Jiří Kapounek
601 222 022
kapounek@dumrealit.cz

Lenka Mikulíková
734 766 088
mikulikova@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

RF consult s.r.o.
Čs. armádního sboru 98/21
Prostějov - Vrahovice 798 11

zastoupena: Jiří Kapounek
IČ: 28592565
DIČ: CZ28592565

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

S panem Oravou byla velice příjemná spolupráce při prodeji bytu. Je profesionál, ochotný, vstřícný a lidský. Doporučuji na 100 %.

Romana P.

Pan Orava je úžasný. Jednak že byt prodal v nečekané rychlosti,na to, že jsme vše potřebné řešili na dálku, neboť bydlím v místě 300km vzdáleném od místa prodeje bytu, vše proběhlo tak hladce, že se mi to nechce ani uvěřit. Spolupráce naprosto senzační, co slíbí, splní, je příjemný, rozumný, má pochopení. Na prodej bytu volalo moc moc makléřů, kteří se podbízeli, ale vsadila jsem na toho nejsprávnějšího, a jsem mu za to moc vděčná, že vše proběhlo naprosto korektně, spolehlivě, bezproblémově. A to jsem si říkala " no joo, recenze, to si může napsat každý". Může, ale na pana Oravu jsem přesvědčená jsou všechny 100% od spokojených klientů. Škoda, že nemám v místě ještě jiný byt, prodávala bych jej opět jenom přes něho:-))).

Jana B.

Taktéž doporučuji pana Vrbu,je profesionální,zodpovědný,kultivovaný. Pavla Miličková

Pavla Miličková

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací