Terra POBOČKA MĚSÍCE

Hl. m. Praha
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

736 485 575
terra@dumrealit.cz
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Po telefonické dohodě
Číslo účtu pro složení záloh
3473325001 / 5500
Raiffeisenbank
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Čeněk Černík
736 485 575
terra@dumrealit.cz

Jiří Šimek
Manažer pobočky
603 228 103
simek@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

TERRA HOLDING, s.r.o.
Svornosti 985/8
Praha 5 - Smíchov 150 00

zastoupena: Čeněk Černík
IČ: 25639277
DIČ: CZ25639277

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Díky paní Lucii Tůmové jsme prošli všemi peripetiemi kolem koupě bytu bez větších nervů a velmi rychle. Její přístup byl profesionální, přitom lidský a velmi vstřícný. Máte náš velký dík a jednoznačné doporučení. Ať se Vám daří!

Daniela L

Děkujeme moc paní Tůmové za realizaci nákupu nemovitosti, jednání bylo vždy vstřícné, profesionální a osobně velmi příjemné. Její zkušenosti ušetří klientům spoustu času a jsou neocenitelné i v případě jakýchkoli nestandardních situací. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně profesionálních i osobních úspěchů.

Markovi

Moc děkujeme paní makléřce Štěpničkové za úžasnou spolupráci. Prodej i koupě nového domu proběhla velmi rychle a bez komplikací, ve velmi pohodové a přijemné atmosféře. Ještě jednou za všechno moc děkujeme a Vaše skvělé služby moc doporučujeme.

Kateřina Gazurová

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací