Reference klientů

Velmi oceňuji serióznost, celkový profesní přístup manželů Hráchových ke klientovi i samotné pracovní činnosti. Manželé Hráchovi tvoří velmi sladěný tým a dávají dobré jméno a kvalitu realitní společnosti Dům realit. Ke mně jako klientce přistupovali individuálně vzhledem k požadavkům. Velmi oceňuji komunikační a odborné schopnosti. Nadále budu manželé Hráchovi doporučovat.

Mirka Legnerová

S jednáním realitního makléře pana Dušátka jsme byli velmi spokojeni. Má velký přehled ve světě realit, financí i pojištění, což je velká výhoda. Zařídil nám proto veškeré záležitosti: od koupě nemovitosti, přes zprostředkování výhodného úvěru a poté i pojištění nemovitosti. Pro nás, jako klienty, neocenitelné plus v úspoře času a prostředků. Doporučujeme spolupráci.

Veronika Vybíralová

S panem Dušátkem se spolupracuje velmi dobře. Je šikovný makléř ale také dokáže poradit a zařídit další věci, které se ani makléřského řemesla netýkají. Ale hlavně je na pana Dušátka spolehnutí. Mockrát děkujeme, že jste nám pomohl prodat náš byt. Do budoucna přejeme co nejvíce spokojenosti a hodně zdraví. S pozdravem Dočkalovi

Petr Dočkal

Od pana Čížka jsme kupovali domek v Libiši. Moc mu děkujeme za jeho milé, vstřícné a rychlé jednání. Vše zařídil a vyřešil. Můžeme ho jen doporučit. Facounovi

Martina Facounová

Velké poděkování paní Srněnské za prodej našeho RD, profesionální přístup a milé jednání s velkou ochotou. Během prodeje stále informovanost mě jako klienta, při jednání vždy následovalo rychlé řešení k mé spokojenosti. Paní Srněnská mi byla doporučena známým, a jelikož zajistila profesionální nafocení snímků našeho RD, netrvalo ani týden a našla společně s kolegyněmi Development Vsetín potencionálního kupce našeho RD. Opravdu vyjímečný zájem o klienta, se kterým jsem se v předešlých realitkách nesetkala. Děkuji a určitě všem vřele DOPORUČUJI.

S. Čechová

Dobrý den Tímto chceme poděkovat realitní makléřce paní Janě Hůlkové za pomoc při prodeji a následně koupi domů.Paní Hůlková odvedla nadstandartní práci neboť pomáhala při zajišťování záležitostí,které nespadali do jejích povinností.Nebýt její příkladové snahy asi bychom dnes ještě nebydleli.Děkujeme za vše co pro nás paní Hůlková udělala.Všem doporučujeme spolupráci s touto makléřkou.

František a Pavlína Sejkorovi

Dobrý den, tímto bych Vám chtěla oznámit, že jsem s prací makléřky Martiny Filipové byla nadmíru spokojená. Jednalo se o prodej bytu v Ostrově, Severní 1182 a následnou koupi bytu v Sokolově, Švabinského 1792, u kterého zprostředkovávala prodej jiná realitní společnost. Paní makléřka byla vždy ochotná a trpělivá s mou občasnou nevědomostí a nechápavostí.

Věra Kostková

Pana Doskočila chválím kudy chodím. Jeho profesionální přístup nespočíval pouze ve znalosti realitního prostředí, ochotě a dochvilnosti, ale mě osobně si získal především svým nestranným, férovým chováním mezi prodávajícím a kupujícím, ochotou promptně reagovat a hlavně jistotou, že vše na čem jsme se domluvili, vždy platí.

Jana Kalinová

Dobrý den pane Březino, rád bych Vám poděkoval za prodej mého bytu, který se uskutečnil 3.10.2016 v Litvínově. Chtěl bych vyzdvihnout především rychlost, spolehlivost a opravdu profesionální přístup z Vaší strany. Je vidět, že jste člověk na svém místě a že rozumíte své práci. Také musím pochválit Váš spolupracující tým, který taktéž odvedl skvělou práci. Určitě Vás doporučím a kdybych v budoucnu potřeboval, tak se na vás mile rád obrátím, v dnešní době je velice důležité spolupracovat s lidmi jako jste Vy, protože nepoctivci a lumpové číhají všude kolem nás a na ty je potřeba dávat si pozor. I proto jsem rád, že jsem narazil na Vás na férového člověka. Ještě jednou děkuji a přeji Vám spoustu spokojených klientu jako jsem já.

Sinu David

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Doskočilovi za přístup a čas, který věnoval prodeji mé nemovitosti.Stručný popis naší spolupráce by vypadal asi takto: ochota, vstřícnost a spolehlivost.Dobrých realitních makléřů jako Vy je "šlachovitě" málo.Přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Petr Šimůnek

Všem mohu jen paní makléřku Dlouhou DOPORUČIT, milé vstřícné a především profesionální jednání. Díky jejímu přístupu, zkušenostem a pochopení jsme s jejími službami maximálně spokojeni. Pronajala nám byt dle našich požadavků a zároveň nám poskytla profesionální rady.Doporučujeme všem spolupráci s paní makléřkou!!!! DĚKUJEME.

Petra V.

Panu Čížkovi děkujeme za bezproblémové,profesionální služby, slušné jednání,přejeme ať se daří.

Krymlovi

Moc děkuji paní Kyliánkové za čas a energii při prodeji domu.Přestože nebylo vše zrovna jednoduché,vyřešila veškeré problémy s profesionalitou sobě vlastní a ještě s milým úsměvem.Obdivuji její snahu i výsledek uspokojit obě strany na 100% a spolupráci s ní mohu jen doporučit!

Štolcová Jaroslava

Pan Tláskal bezvadně zvládal procedury při prodeji(smlouvy, úschova peněz, přepisy na družstvu, přepisy energií aj.) - proběhly díky jeho instrukcím velice hladce. Koupi ochotně dotáhl až do konce i přes komplikace s chybou na katastru. Velmi vstřícné zacházení se mnou i potenciálními kupci, férový, pro mě bez pocitu, že by mě nebo druhou stranu chtěl někdo „natáhnout“. Pan Tláskal byl prostě spolehlivý a pracovitý. Za mě tedy velká spokojenost po „odborné“ i lidské stránce.

Hana Kotulánová

Dobrý den, mnohokrát děkuji za vynikající práci paní makléřky Salákové a finančního poradce Radka Hofmana. Odvedli úžasnou práci při poskytnutí finančního poradenství včetně realizace při řešení koupě bytu přes jednu nejmenovanou ,,vynikající" realitní kancelář. Oceňuji jejich vysokou odbornost, ochotu pomoci vyřešit každý problém. Jen díky jejich obětavé práci se celá akce podařila ve velice krátkém čase. Je to i kompletním poskotování služeb vaší realitní kanceláře, což u jiných společností není zdaleka pravidlem. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další příjemnou spolupráci. Radek Laur

Radek Laur

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací