Reference klientů

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Doskočilovi za přístup a čas, který věnoval prodeji mé nemovitosti.Stručný popis naší spolupráce by vypadal asi takto: ochota, vstřícnost a spolehlivost.Dobrých realitních makléřů jako Vy je "šlachovitě" málo.Přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Petr Šimůnek

Všem mohu jen paní makléřku Dlouhou DOPORUČIT, milé vstřícné a především profesionální jednání. Díky jejímu přístupu, zkušenostem a pochopení jsme s jejími službami maximálně spokojeni. Pronajala nám byt dle našich požadavků a zároveň nám poskytla profesionální rady.Doporučujeme všem spolupráci s paní makléřkou!!!! DĚKUJEME.

Petra V.

Panu Čížkovi děkujeme za bezproblémové,profesionální služby, slušné jednání,přejeme ať se daří.

Krymlovi

Moc děkuji paní Kyliánkové za čas a energii při prodeji domu.Přestože nebylo vše zrovna jednoduché,vyřešila veškeré problémy s profesionalitou sobě vlastní a ještě s milým úsměvem.Obdivuji její snahu i výsledek uspokojit obě strany na 100% a spolupráci s ní mohu jen doporučit!

Štolcová Jaroslava

Pan Tláskal bezvadně zvládal procedury při prodeji(smlouvy, úschova peněz, přepisy na družstvu, přepisy energií aj.) - proběhly díky jeho instrukcím velice hladce. Koupi ochotně dotáhl až do konce i přes komplikace s chybou na katastru. Velmi vstřícné zacházení se mnou i potenciálními kupci, férový, pro mě bez pocitu, že by mě nebo druhou stranu chtěl někdo „natáhnout“. Pan Tláskal byl prostě spolehlivý a pracovitý. Za mě tedy velká spokojenost po „odborné“ i lidské stránce.

Hana Kotulánová

Dobrý den, mnohokrát děkuji za vynikající práci paní makléřky Salákové a finančního poradce Radka Hofmana. Odvedli úžasnou práci při poskytnutí finančního poradenství včetně realizace při řešení koupě bytu přes jednu nejmenovanou ,,vynikající" realitní kancelář. Oceňuji jejich vysokou odbornost, ochotu pomoci vyřešit každý problém. Jen díky jejich obětavé práci se celá akce podařila ve velice krátkém čase. Je to i kompletním poskotování služeb vaší realitní kanceláře, což u jiných společností není zdaleka pravidlem. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další příjemnou spolupráci. Radek Laur

Radek Laur

S realitní makléřkou Šárkou Kodytkovou jsme byli moc spokojeni.Měla příjemné,milé vystupování,ochotu vyřešit každou situaci.I po koupi bytu se zajímala,jestli je vše v pořádku.Paní Kodytkovou všem doporučujeme. Romana a Kamil Růžičkovi

Romana

Prodej bytu a veškeré náležitosti spojené s prodejem bytu proběhly bez problémů. Pana Škrabala můžeme jen doporučit.

Lenka P.

Moc děkujeme paní makléřce Štěpničkové za úžasnou spolupráci. Prodej i koupě nového domu proběhla velmi rychle a bez komplikací, ve velmi pohodové a přijemné atmosféře. Ještě jednou za všechno moc děkujeme a Vaše skvělé služby moc doporučujeme.

Kateřina Gazurová

Dobrý den byla jsem s vámi velice spokojena a proto dávám za jedna z hvězdičkou, možná vás budu ještě jednou v budoucnu potřebovat s pozdravem Jitka Dvořáková.

Jitka Dvořáková

Všem vřele doporučuji. Profesionální přístup, milé a vstřícné jednání se snahou pomoci.

Jarmila Košíková

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za milou a příjemnou spolupráci s Vámi. Prodej mého bytu se uskutečnil velmi rychle, vše bylo vyřízeno na výbornou. Opravdu velká spokojenost. Vaše služby mohu doporučit každému. Přeji hodně dalších prodaných nemovitostí a spokojených klientů.

Lenka Vychodilová

Prodej bytu proběhl rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Vstřícné a milé jednání, pružná a konstruktivní komunikace p. makléřky M. Kořínkové, která se nám vždy ochotně věnovala a se vším co bylo potřeba poradila. Můžeme rádi doporučit. Děkujeme Boháčovi

Milan Boháč

Z velkého množství realiťáků, které jsme potkali, byl tento pán nejlepší.

Ladislav Hoza

Není vám trapné nechat si psát falešné recenze na neexistující prodeje?

Karel Janák

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací