Services Roudnice POBOČKA MĚSÍCE

Ústecký kraj
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

777 851 007
clever@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Po telefonické dohodě
Číslo účtu pro složení záloh
3293353339 / 0800
Česká spořitelna
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Bc. Monika Veselá
777 851 007
clever@dumrealit.cz

Lenka Blínová
734 766 199
blinova@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

PROVĚŘENÉ REALITY s.r.o.
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00

zastoupena: Bc. Monika Veselá
IČ: 28812883
DIČ: CZ28812883

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Jedním slovem pan profesionál v oboru realit. S tímto člověk se opravdu nemusíte bát spolupracovat, jeho ochota věci dotáhnout do konce a poradit se vším až za rámec svých povinností a to kdykoliv je naprosto úžasná. Jednoznačně toho makléře doporučuji všem co chtějí, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací.

Jaromír Kůs

Pana ing. Pomekače doporučuji všem kdo má zájem o prodej nebo nákup nemovitosti. Profesionální přístup a ochota s jakou přistupaval k prodeji našeho pozemku by měly být příkladem mnoha makléřů v realitních společnostech.

Jarmila Dvořáková

Děkuji za rychlé,profesionální a velmi vstřícné jednání při prodeji bytu. Vše proběhlo bez problémů, s laskavou péčí makléřky Jany Pelcové. Velký dík.

Pavla Šaffková

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací