Realdomus

Jihočeský kraj
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

605 821 851
info.realdomus@dumrealit.cz
Radniční 133/1
České Budějovice 370 01
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Mgr. Petra Wölflová
605 821 851
info.realdomus@dumrealit.cz

Jitka Bláhová
Asistentka
730 545 480
info.realdomus@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

REALDOMUS s.r.o.
Radniční 133/1
České Budějovice 370 01

zastoupena: Mgr. Petra Wölflová
IČ: 26070405
DIČ: CZ26070405

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Prodej bytu proběhl rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Vstřícné a milé jednání, pružná a konstruktivní komunikace p. makléřky M. Kořínkové, která se nám vždy ochotně věnovala a se vším co bylo potřeba poradila. Můžeme rádi doporučit. Děkujeme Boháčovi

Milan Boháč

S paní Kořínkovou jsem byl při koupi bytu velice spokojen. Perfektní přístup, profesionalita a ochota pomoci se všemi záležitostmi potřebnými při koupi bytu. Vždy mě ihned informovala o průběhu koupě, pro mě to bylo skvělé jednání a výborný přístup. Paní Kořínkovou i realitní kancelář mohu vřele doporučit.

Michal Šimák

Děkuji pani Lovčíkové za profesionální a zároveň lidský přístup. Se zprostředkováním jsem byla zcela spokojena a určitě bych její služby využila i v budoucnu.

Ližbetinová

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací