Moje oblíbené Poslední hledání

Realdomus

Kontakt

Radniční 133/1
České Budějovice 370 01

mobilní telefon: 605 821 851
realdomus@dumrealit.cz
počet nabídek: 123

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

REALDOMUS s.r.o.
zastoupena: Mgr. Petra Wölflová

Sidlo:
Radniční 133/1
České Budějovice 370 01
IČ: 26070405
DIČ: CZ26070405

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 12123

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Znáte rizika spojená s prodejem Vaší nemovitosti?

Rádi Vám poradíme!

Váš čas je drahý, spolupracujte s odborníky.

Naše realitní kancelář zajistí bezpečný převod Vaší nemovitosti.

 

 

  • Právně Vás ochráníme.
  • Pracujeme s širokou databází poptávajících klientů, kteří hledají nemovitost v Jižních Čechách.
  • Zajistíme  Průkaz energetické náročnosti domu a inspekci stavby. 
  • Vyřídíme Vám financování.
  • Home staging a interiérový design.
  • Odhad tržní ceny a poradenství zdarma.
  • Daňové přiznání 

Kontaktujte nás na tel.: 605821851

 

Prodej nemovitostí bez nepříjemných překvapení!

 

zobrazit vše

Naše nemovitosti

Prodej domu, Štěchovice, Rodinný, 100 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu po rekonstrukci se zahrádkou ve Štěchovicích, okr. Strakonice. Dispozice domu je 2+1 a dá..

1 270 000 Kč včetně provize RK

Prodej chat a rekreačních objektů, Homole - Nové Homole, Chaty, 12 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rekreační chaty v chatové oblasti Koroseky, cca. 1 km od obce Nové Homole. Rozměr pozemku 622 m², zastavěná..

- 8 %
599 000 Kč

Prodej chat a rekreačních objektů, Štěchovice, Chalupy, 100 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej chalupy po rekonstrukci se zahrádkou ve Štěchovicích, okr. Strakonice. Dispozice domu je 2+1 a dá se využít,..

1 270 000 Kč včetně provize RK

Prodej pozemku, Třeboň - Holičky, Komerční výstavba, 7700 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exklusivně prodej stavebního pozemku v městě Třeboň v části obce "NA Kopečku" vzdálené 1 km od centra města...

12 000 000 Kč

Prodej bytu, Křemže, 3+1, 63 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví s balkónem a sklepem v Křemži. Byt se nachází ve 4. patře panelového domu..

- 4 %
1 340 000 Kč včetně provize RK

Další

Naše reference

Prodej, byt 3+1, 65 m2, Křemže

1 190 000 Kč

Byt s lodžií a garáží, 49 m2, osobní vlastnictví, bytový dům Za Perlou, České Budějovice

2 650 000 Kč

Prodej, chata 101 m2, zahrada 430 m2, Strážkovice

990 000 Kč

Prodej, byt 3+1, 65 m2, osobní vlastnictví, České Budějovice, Plzeňská

1 990 000 Kč

Prodej bytu 3+1, ul. Dlouhá

1 890 000 Kč

Pronájem, byt 2+kk, Netolická

6 000 Kč

další

DoporučeníVřele doporučuji spoluprácí s P. Wölflovou pří nákupu nemovitosti. Pracuje profesionálně, je velmi ochotná a vstřícná. Děkuji.

Jan Mareš

Děkuji pani Lovčíkové za profesionální a zároveň lidský přístup. Se zprostředkováním jsem byla zcela spokojena a určitě bych její služby využila i v budoucnu.

Ližbetinová

Dobrý den, tímto hodnocením bych ráda poděkovala paní Mgr. Wölflové za úžasnou spolupráci při koupi nyní již našeho domu. Její ochotu přijet k nám takový kus cesty, kdykoli bylo potřeba a ochotu vyjít nám vstříc nebo odpovídat na naše neustálé dotazy :) Zároveň bychom také chtěli poděkovat za doporučení paní Štěpkové na sjednání hypotéky. Je to neuvěřitelně milá a trpělivá paní. Za celou rodinu ještě jednou děkuji Denisa Nováková...

Denisa Nováková

Milá Petro,chtěla bych Vám i Všemu manželovi jménem pana Suče i svým velmi poděkovat za výtečnou práci při prodeji našeho bytu, profesionalitu, milé jednání, i za rychlost s jakou jste byt prodala. Těšíme se na náš další obchod. S pozdravem Petr Suč a Marie Vondrášková

Marie Vondrášková

Chtěla bych poděkovat paní Mgr. Wölflové za perfektní spolupráci a profesionální přístup při koupi bytu. Mohu jen doporučit.

Denisa Vacková

Being an expat in Ceske Budejovice, Martina was a big help right from the start. From serving as a liaison with my new landlady, to helping me taking care of utilities, she made my settling down much more smooth. Either you're an expat or a Czech citizen, Martina will certainly help you find your new home, sweet home.

João Manoel

Touto cestou bych chtěla poděkovat a ocenit velmi profesionální práci, ochotu a vstřícnost paní Wölfové a jejího manžela při tak důležité životní události, jako je koupě nemovitosti.

Gabriela Trojáková

Velice bych chtěla touto formou poděkovat paní Petře Wölflové za zprostředkování prodeje chalupy.Musím ocenit profesionálnost,ochotu a lidský přístup ke klientům.Perfektně odvedená práce,dávám palec nahoru.

Šárka Vosiková

Přes paní makléřku jsme kupovali byt za nestandartních životních podmínek, které jsme potřebovali současně řešit. Ve všech ohledech a situacích nám byla nápomocna, operativně a především citlivě řešila průběh celého prodeje/koupě bytu, všechny požadavky obou stran vždy dotáhla do úspěšného konce. Moc děkujeme za perfektní profesionální a zároveň lidský přístup…  Martina Vargová

Martina Vargová

Chtěla bych moc poděkovat paní Petře Wölflové za její ochotu, vstřícnost a profesionální jednání. Pokud budeme v budoucnu řešit prodej nemovitosti, je naší jasnou volbou.

Marhounová Simona

Velice děkuji za vstřícné jednání, profesionální přístup a kvalitu všech služeb spojených s prodejem nemovitosti především p. Petře Wölflové. Svěřením prodeje své nemovitosti této společnosti rozhodně neprohloupíte. Všem vřele doporučuji.

Zdeněk Šísl

Makléř byl velmi ochotný, jednal s maximální vstřícností, rychlým a přímočarým stylem bez ohledu na denní dobu nebo víkend. S obchodem jsme byli, jako kupující, maximálně spokojeni.

Kaplan

Chválím paní Lovčíkovou za velice profesionální přístup při prodeji bytu. Velice oceňuji její příjemné vystupování. V případě potřeby se na ni jistě v budoucnu obrátím.

Jaroslav Ludačka

Pan Werner je velmi obětavý,s vysoce kvalitním, profesionálním vystupováním i jednáním.

Kravarová

Moc děkuji paní Lovčíkové za její práci při prodeji bytu. Vše proběhlo bez komplikací a k mé velké spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Tůmová Jana

Milý, vstřícný a profesionální přístup.

Horáková

S praci a jednanim pani Lovcikove jsem byl velice spokojen a v pripade reseni dalsi nemovitosti bych se na ni opet rad obratil.Urcite doporucuji.Sezemsky

Sezemsky Michal

vysoce profesionální práce, příjemné vystupování na úrovni, ochota a milé jednání

Formanová

Ráda bych poděkovala paní Jitce Lovčíkové za několikaletou spolupráci a doufám,že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.Paní Lovčíkovou doporučuji všem,kteří potřebují služby dobrého a spolehlivého realitního makléře. Antropiusová Gabriela

Gabriela Antropiusová

Byl jsem opravdu hodně spokojen. Paní Lovčíková mi zprostředkovala pronájem bytu a vše proběhlo dle mých představ. Své práci rozumí a navíc je velmi milá a ochotná poradit. Doporučuji.

Juric

Moc děkuji paní Lovčíkové, s kterou jsem byla na prohlídce bytu v Českých Budějovicích. Je to velmi ochotná a příjemná paní, která svoji práci dělá opravdu profesionálně. Mohu ji všem doporučit. Vastlová

Michaela Vastlova

Děkujeme paní Jitce Lovčíkové za zprostředkování prodeje rodinného domku. S důvěrou se na Vás obrátíme i příště! Bylo nám potěšením s Vámi spolupracovat a dovolujeme si Vás doporučovat dále.

Pražákovi


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.