Moje oblíbené Poslední hledání

Progres

Kontakt

Riegrova 196

Kralupy nad Vltavou 278 01

mobilní telefon: 603 875 447
progres@dumrealit.cz
počet nabídek: 353

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel franšízované realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

RealityzaPrahou s.r.o.
jednající jednatelem: Monika Plicková

Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
IČ: 27125319
DIČ: CZ27125319

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 98171

Naše nemovitosti

Pronájem komerčního objektu, Praha, Jiný, 25 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčního prostoru o celkové ploše 25 m² ve velice žádané lokalitě. Jedná se o přízemní prostor..

6 000 Kč za měsíc+popl. 1000

Prodej chat a rekreačních objektů, Kralupy nad Vltavou, Chaty, 50 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zahrady s chatou v osobním vlastnictví v zahrádkářské kolonii U Studánky- Kralupy nad Vltavou. Jedná se..

480 000 Kč Cena včetně provize RK.

Prodej domu, Praha, Rodinný, 162 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinné vily s bazénem v klidné části Prahy - Klánovice. Dům je o dispozici 4+1 s 761 m² zahradou. Dominantou..

6 960 000 Kč

Prodej bytu, Praha, 2+kk, 52 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+kk s předzahrádkou v klidné části Kolovrat. Jedná se o byt v cihlovém domě z roku 2001, který má..

2 690 000 Kč

Prodej pozemku, Velvary, Zahrada, 3471 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zahrady se zahradní chatou v zahrádkářské kolonii pod vrchem Radovič v obci Velvary. Jedná se o mírně..

599 000 Kč včetně provize RK

Další

Doporučení

Jana Salákova - sqělé ... dobry obchod a přijemny pocit. Sice ještě nejsme u konce, ale už nyní jsem v poho. A celkový dojem včetně paní vedoucí perfekt. Rad jsem spolupracoval ... opravdu.

Petr Forejtek

Měl jsem problém,ale co pro mě udělala paní Saláková,jak se mi o všechno! postarala o nic jsem se nemusel starat. Neskutečný přístup a zájem s tím jsem se ještě nesetkal a jsem jí za vše strašně vděčný a děkuji. Je to nejskvělejší makléřka.

Mirek D.

Měl jsem problém,ale co pro mě udělala paní Saláková,jak se mi o všechno! postarala o nic jsem se nemusel starat. Neskutečný přístup a zájem s tím jsem se ještě nesetkal a jsem jí za vše strašně vděčný a děkuji. Je to nejskvělejší makléřka.

Mirek D.

Měl jsem problém,ale co pro mě udělala paní Saláková,jak se mi o všechno! postarala o nic jsem se nemusel starat. Neskutečný přístup a zájem s tím jsem se ještě nesetkal a jsem jí za vše strašně vděčný a děkuji. Je to nejskvělejší makléřka.

Mirek D.

Paní Saláková mi prodala byt během 14 dní, kvalitní servis od začátku až do konce, velice doporučuji.

Mirek K.

Doporučuji paní Salákovou. Byla jsem velmi spokojená, vše za nás kompletně zařídila. Doporučuji!

Ivana K.

Oceňuji přístup pan Hofmana a jeho kvalitní práci.Tak vstřícného člověka, jsem dlouho nepotkala. Velice doporučuji.

M.H

Se službami ze strany paní Salákové jsem byla nadmíru spokojená.. Krom vlastního podpisu jsem se nemusela o nic starar. Vyřízeno, rychle, spolehlivě.. Doporučuji

E.K

Rád bych tímto poděkoval sorozeneckému tandemu Šepsových za jejich exelentní makléřské služby. Realizovali jsme přes ně prodej několika nemovitostí a jejich prozákaznický přístup, profesionalita a obchodní nadání byla na velmi profesionální úrovni. Nadále tedy budeme využívat služeb těchto profesionálů a přejeme další spoustu spokojených klientů jako jsme byli my. Manželé Láníkovi

René Láník

Dobrý den! Vaše realitní kancelář nám zprostředkovala prodej bytu ve Slaném.Všechny záležitosti s námi projednávali Jakub a Veronika Šepsovi. Musíme říci,že jsme se už dlouho nesetkali s tak milými a vstřícnými lidmi.Oba jsou velmi profesionální.Jednat s nimi bylo vždy velmi příjemné,neboť vůči nám se vždy chovali korektně,zároveň vstřícně,mile a opravdu velmi lidsky.Díky nim se podařilo vše vyřídit,i když jednání s prodávající majitelkou bylo těžké a komplikované. Pokud ve Vaší firmě pracují takoví lidé jako Jakub a Veronika Šepsovi,můžete být právem na ně pyšní.Jenom díky takovým pracovníkům můžete být úspěšní. S pozdravem Spoustovi

Eva Spoustová

Dobrý den, Byl jsem klientem Vaší společnosti resp. Vašich makléřů sourozenců Šepsových. Přesto, že jsem již několikrát využil služeb různých realitních kanceláří a dá se říci, že jsme byli téměř vždy spokojeni, neměl jsem zatím nikdy potřebu napsat na vedení realitní společnosti, zajišťující služby, ať již se jednalo o koupi, prodej, nebo pronájmem. Chtěl bych však vyzdvihnout ochotu, rychlost, vstřícnost a slušnost sourozenců Šepsových. Byli schopni během 3 týdnů vyřešit náš požadavek do úplného konce, to je do zajištění smlouvy o členství v BD. Jistě i slečna Voráčková zaslouží velkou pochvalu za starost a zajištění převodu energií na nového majitele. Ještě jednou prosím mým jménem poděkujte sourozencům Šepsovým a příště, což je v dohledné době pravděpodobné, se rád obrátím na Vaše makléře. S pozdravem Brzák Zbyněk V Praze 28.2.2014

Zbyněk Brzák

Po zkušenostech s několika realitními makléři jsme našli někoho, kdo nás velmi mile překvapil - sourozence Šepsovi. Nemovitost prodávanou námi (a jinými makléři) tři roky - prodali hladce za necelých 14 dní a za cenu vyšší, než byla námi očekávanou cenu. Oceňujeme příjemné jednání, precizní jednání i profesionalitu. Vřele doporučujeme! Manželé Vomáčkovi

Aleš Vomáčka

Oceňuji přístup makléřky hlavně její tvrdé lokty vždy v zájmu klienta:)Doporučuji:)

M.M.

Doporučuji makléřku J. Salákovou pro její nadšení a zápal - vždy se snaží vyjít všem maximálně vstříc.

Radka H.


Napište nám