Moje oblíbené Poslední hledání

Progres

Kontakt

Riegrova 196
Kralupy nad Vltavou 278 01

mobilní telefon: 603 875 447
dumrealit_progres@dumrealit.cz
počet nabídek: 326

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

RealityzaPrahou s.r.o.
zastoupena: Monika Plicková

Sidlo:
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
IČ: 27125319
DIČ: CZ27125319

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 98171

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Prodej pozemku, Kostelec nad Labem, Komerční výstavba, 13624 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku pro komerční výstavbu o celkové ploše 13624 m² v Kostelci nad Labem s vydaným stavebním povolením..

1 400 Kč za m2

Prodej pozemku, Kostelec nad Labem, Pro bydlení, 45407 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o celkové ploše 45407 m² v Kostelci nad Labem. Možnost krásného bydlení s výhledem..

1 600 Kč za m2

Prodej bytu, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 3+kk, 95 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej velmi pěkného nadstandardního bytu 3+kk/2 balkony, sklep, v obci Brandýs nad Labem, okr. Praha východ, 15..

2 750 000 Kč

Prodej domu, Veltrusy, Rodinný, 497 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v obci Veltrusy, okr. Mělník. Jedná se o patrový, dvougenerační dům se zahradou, garáží..

4 890 000 Kč cena k jednání
1

Prodej pozemku, Kralupy nad Vltavou, Pro bydlení, 660 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o rozloze 660 m², který se nachází v Kralupech nad Vltavou - Mikovice. Na pozemku je vystaveno..

Cena nezveřejněna

Další

Naše reference

Pronájem bytu 1+1, 40m2, Letňany

8 500 Kč

Prodej bytu 2+kk po kompletní rekosntrukci, Neratovice, okr. Mělník

1 190 000 Kč

Prodej bytu 1+kk, OV, 30 m2, Praha - Háje

1 300 000 Kč

Pronájem bytu 2+1, 60 m2, Kralupy nad Vltavou

10 000 Kč

Prodej bytu 2+kk 70 m², Brandýs nad Labem

2 500 000 Kč

Pronájem bytu 1+1, 36 m2, Kralupy nad Vltavou, Lobeček

7 500 Kč

další

DoporučeníVýborný makléř, ochotný, profesionální přístup, vše bylo perfektně připraveno, co slíbil to dodržel. Více takových lidí na svém místě.

Petr Šup

Dobry den je zajimave ze cenzura funguje v 21 stoleti uplne stejne. Pozor na teto strance a v R K se udrzi jenom kladne hodnoceni. Nesnesou krityku vsechno ostatni mazou .S odduvodnenim ze nejste jejich klientem ackoliv prodavaly vas byt.s pozdravem a pranim hezkeho dne Franta.

frantisek omacka

V rámci naší prodejní a kupní akci kulový blesk, paní Saláková poskytla veškerou možnou pomoc a nám neznalím realitních transakcí byla vynikající průvodkyní. Můžeme jedině doporučit profesionála v realitním odvětví, který při realizaci obchodu , jenž je většinou vyústěním závažného životního rozhodnutí vnese špetku živočišnosti a dobré nálady. Diky za všechno a třeba zase někdy. Petr a Lucka Vackovi

Petr Vacek

Touto cestou ještě jednou moc děkuji paní Slavíkové za obrovskou pomoc při prodeji a koupi nemovitosti. Má velice profesionální přístup, je velmi milá, spolehlivá a vstřícná. Všem vřele doporučuji.

Markéta L.B.

Paní Slavíkovou mohu všem doporučit,je milá ochotná a vždy naprosto profesionální.Skvěle vyřešila prodej našich dvou bytů a koupi rodinného domu,vše k naší naprosté spokojenosti.

Tomáš Robek

Vřele doporučuji za skvělý a nadstandardní přístup ke klientovi. Paní Slavíková je velice spolehlivá a ochotná makléřka díky které jsem prodal a zakoupil jiný byt. Ochrana a přání klienta je pro ni na prvním místě. Pavel Lejčko.

Lejčko Pavel

Škoda, že na Kladensku už nevlastním žádnou nemovitost kterou bych mohl prodat:-) Byl jsem velmi spokojený, asi zatím nejvíc co jsem kdy prodával nebo kupoval nemovitost.Ale asi nejvíc jsme ocenil to, když můžete mít 100% důvěru. A tu já měl. Na základě předchozí spolupráce jsem věděl, že paní Saláková je rozhodně člověk, který své závazky PLNÍ!

Marek Cigánek

Děkuji za skvělé služby při prodeji bytu, které proběhly v rekordním čase a s profesionálním přístupem. Sl. Kristýnu Špírkovou vřele DOPORUČUJI!!!

Lucie B.

Chtěl bych touto cestou dodatečně poděkovat panu Tichému za zprostředkování prodeje a také pronájmu bytu.Jeho přístup je vysoce profesionální a proto ho velice rád budu doporučovat všem známým.V budoucnu bych s ním a s realitní kanceláří Dům Realit rád dále spolupracoval.Eduard Helešic

Eduard Helešic

DOPORUCUJI Pána Bureše vsem.Mam s nim skvělou zkušenost, Potřebovala jsem pro sebe byt.Setkali jsme se přímo u majitele bytu.PROTOZE SE MI BYT LIBIL, KOUPE BYTU SLA JAK PO DRATKU. Pan Bureš je velmi vstřícný a milý. TAKŽE ZARIDIL VŠE K MÉ PLNE SPOKOJENOSTI.

Marisstella Tošovská

Pana Bureše mohu v oblasti realit velmi doporučit. S pronájmem bytu v jeho režii jsem byla spokojená, jak s informovaností o zájemcích, tak jsem se mohla spolehnout na jeho odhad a doporučení zájemců, jednání s oběma stranami proběhlo také ke všeobecné spokojenosti a cenné byly i jeho rady při sepsání smlouvy. Po celou dobu spolupráce jsem měla pocit, že "jsem v dobrých rukou". Pana Bureše mohu jen doporučit a určitě se na něj v budoucnu ráda opět obrátím. Přeji hodně štěstí s vaší kanceláří. Broncová

Broncová

Tímto bych ráda poděkovala paní Salákové za lidský přístup, ochotu a dořešení veškeré administrativy spojené s koupí bytu. Velmi mi vyhovovalo, že jsem se nemusela o nic starat a nic hlídat, jelikož vše vyřídila za mě.

Lucie Chrástecká

S profesionální prací pana Kubišty jsme byli naprosto spokojeni. Zajištěné a připravené podklady, vždy splněné dohodnuté termíny, schůzky přizpůsobené našim možnostem. Prodej bytu proběhl v potřebných termínech a dle dohodnuté ceny. Děkujeme.

Pavel Ježek

Profesionální služby makléře pana Radka Tichého mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit. Pracuje velmi rychle, přesně, korektně. Spolupracovat s ním bylo velmi příjemné a inspirativní. Jsem velmi spokojen. Vladimír Voldřich.

Vladimír Voldřich

Spolupráce s paní Sklenářovou si velmi pochvaluji. Jako realitního makléře ji mohu jen doporučit. Máme s ní zkušenosti jak při koupi, tak při pronájmech nemovitostí. Ještě bych rád zdůraznil její pro klientský přístup, který v této branži rozhodně není běžný.

Pavel Hovorka

Pan Kubišta byl úplně prvním člověkem - realitním makléřem, který se ozval na náš inzerát při prodeji bytu. Má přehled, je to skutečný profesionál, navíc budí sympatie a důvěru, proto i my jsme mu dali přednost před ostatními realitkami. Pomohl nám i poradil, jak se zájemci o byt jednat, a díky němu jsme byt také nakonec prodali, aniž bychom museli jít pod naši představu o ceně bytu (o což se snažili ve snaze o rychlý byznys někteří jiní makléři). Pana Kubištu můžeme jako realitního makléře plně doporučit.

Hana Marešová

Spolupráce s paní Sklenářovou při zprostředkování prodeje a nákupu našich nemovitostí byla na skvělé úrovni. Příjemné chování, výborná komunikace a velmi dobrý servis při jednáních z klienty. Jako makléře RK mohu jen doporučit.

Pavel Novák

Vřele doporučuji, profesionální přístup, komunikace na vysoké úrovni.

Jaroslav Shánilec

Paní Sklenářová je velmi příjemná a ochotná. A co je hlavní - náš byt prodala velmi rychle.

Hana Zelbová

Děkuji paní Salákové za velice rychlý prodej bytu a vyřízení veškeré agendy s tím spojené. Její přístup je velice profesionální a jednání rychlé. Byla radost s ní spolupracovat.Mohu vřele její služby doporučit.

Radek Laur

I přes počáteční nedůvěru v práci realitních kanceláří svěřil jsem prodej bytu makléřce p.J.Salákové.Chtěl bych ji tímto velice poděkovat za profesionální přístup.Veškeré věci spojené s prodejem zařídila a zbavila mne tím mnoha starostí.Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat služby R.K. vím na koho se obracet.Díky

Petr Horešovský

Děkuji slečně Špírkové za pomoc při prodeji bytu. Byla velmi ochotná a pomohla nám i s věcí nesouvisející s tímto prodejem. Vše dopadlo na jedničku a těším se na další spolupráci. Petra Pospíšilová

Petra Pospíšilová

S přístupem slečny Špírkové jsem byla nadmíru spokojená. Prodej našeho bytu a následně koupě nového domu proběhl velmi hladce, z čehož jsme měli velké obavy. Vše proběhlo na jedničku. Byt byl prodán na první prohlídce, následovalo několik prohlídek rodinných domů, které s námi slečna Špírková ochotně absolvovala a ve finále jsem se za dva měsíce stěhovali do baráčku. Služby této makléřky mohu jen doporučit, je to člověk na správném místě, kterého tato práce očividně baví.. :-)

Alena C.

Doporučuji paní Špírkovou. Byla jsem velmi spokojená při prodeji naší nemovitosti, vše za nás kompletně zařídila.

J.S.

Dobrý den.CHtěl bych poděkovat paní Janě Salákové za pomoc při koupi zahrady,za její ochotu a spolupráci. Ještě jednou děkuji a doporučuji všem novým klientům. S pozdravem V.K.

V.K.

Dobrý den, díky paní Salákové jsem koupil rd. a jsem maximálně spokojen, jak s nemovitostí, tak hlavně s přístupem paní Salákové, dělá velmi dobře svojí práci, maximální spokojenost.

Jiří Vácha

Dobrý den. Chtěl bych poděkovat p.Salákové za perofesionální přístup při prodeji rodinného domu v České Lípě pokud budeme prodávat nebo nakupovat nemovitost určitě se na vás obrátíme.

Jaroslav Votava

100% servis při prodeji našeho bytu, příjemné, profesionální jednání makléřky Jany Salákové, můžeme jen doporučit.

L.D.

Jana Salákova - sqělé ... dobry obchod a přijemny pocit. Sice ještě nejsme u konce, ale už nyní jsem v poho. A celkový dojem včetně paní vedoucí perfekt. Rad jsem spolupracoval ... opravdu.

Petr Forejtek

Měl jsem problém,ale co pro mě udělala paní Saláková,jak se mi o všechno! postarala o nic jsem se nemusel starat. Neskutečný přístup a zájem s tím jsem se ještě nesetkal a jsem jí za vše strašně vděčný a děkuji. Je to nejskvělejší makléřka.

Mirek D.

Paní Saláková mi prodala byt během 14 dní, kvalitní servis od začátku až do konce, velice doporučuji.

Mirek K.

Doporučuji paní Salákovou. Byla jsem velmi spokojená, vše za nás kompletně zařídila. Doporučuji!

Ivana K.

Se službami ze strany paní Salákové jsem byla nadmíru spokojená.. Krom vlastního podpisu jsem se nemusela o nic starar. Vyřízeno, rychle, spolehlivě.. Doporučuji

E.K

Oceňuji přístup makléřky hlavně její tvrdé lokty vždy v zájmu klienta:)Doporučuji:)

M.M.

Doporučuji makléřku J. Salákovou pro její nadšení a zápal - vždy se snaží vyjít všem maximálně vstříc.

Radka H.


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.