Moje oblíbené Poslední hledání

Progres

Kontakt

Riegrova 196/8
Kralupy nad Vltavou 278 01

mobilní telefon: 603 875 447
dumrealit_progres@dumrealit.cz
počet nabídek: 187

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

RealityzaPrahou s.r.o.
zastoupena: Monika Plicková

Sidlo:
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
IČ: 27125319
DIČ: CZ27125319

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 98171

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Prodej bytu, Semily - Podmoklice, 2+1, 59 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej hezkého bytu 2+1 s lodžií v 1NP v kompletně zrekonstruovaném panelovém domu ( výměna vodovodního a odpadního..

- 2 %
599 000 Kč

Prodej chat a rekreačních objektů, Albrechtice v Jizerských horách - Mariánská Hora, Chalupy, 98 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi poloroubené chalupy v klidné lokalitě turisticky žádané oblasti Albrechtic v Jizerských horách, Mariánské..

- 5 %
3 799 000 Kč včetně provize a právního servisu

Prodej domu, Klobuky, Rodinný, 108 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej RD v obci Klobuky, s vlastní dispozicí bytu 2+1 o velikosti 108m² v prvním patře, podnikatelským prostorem..

- 18 %
1 999 000 Kč včetně provize a právního servisu, + daň z nabytí

Prodej domu, Velké Přílepy, Rodinný, 158 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej cihlového rodinného domu dispozičně 5+kk v obci Velké Přílepy, Praha - západ. Jedná se o třípodlažní..

Cena nezveřejněnaCena včetně provize RK a právního servisu.

Pronájem komerčního objektu, Vysoké nad Jizerou, Jiný, 572 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem multifunkčního objektu stojícího na okraji horského městečka Vysoké nad Jizerou. Dům nabízí velké..

6 500 Kč za měsíc+ energie

Další

Naše reference

Pronájem bytu 2+1, 65 m2, Kralupy nad Vltavou, Lobeček

8 000 Kč

Pronájem bytu 2+1, 52 m2, Kralupy nad Vltavou, Lobeček

8 000 Kč

Pronájem bytu 2+1, Kralupy nad Vltavou - Lobeček

8 000 Kč

Prodej bytu 3+kk/L, 58m2, Odolena Voda

2 079 000 Kč

Pronájem bytu 1+1, Kralupy nad Vltavou - Lobeček

5 000 Kč

Prodej bytu 1+1, 36 m2, OV, Kralupy nad Vltavou - Lobeček


další

DoporučeníMoc děkuji paní Kyliánkové za čas a energii při prodeji domu.Přestože nebylo vše zrovna jednoduché,vyřešila veškeré problémy s profesionalitou sobě vlastní a ještě s milým úsměvem.Obdivuji její snahu i výsledek uspokojit obě strany na 100% a spolupráci s ní mohu jen doporučit!

Štolcová Jaroslava

S panem Kubištou jsme byli velmi spokojeni, profesionální přístup, doporučujeme. Naušová H.

Naušová Hana

Pana Kubištu jsme si vybrali na doporučení. K naší radosti se potvrdila jeho vysoká míra profesionality, jak v přístupu k celé věci, tak v jednání.Doporučuji všem, kteří hledají někoho, na koho se mohou opravdu spolehnout.

Bajčanová D.

Velke diky pani Janicce při profesionalnim pristupu,vstricnosti,vzdy mila usmevava při prodeji mého domu ve Vsestudech.Preji ji hodne uspechu v praci i soukromi.Velike diky .Vrele doporucuji.VENCLOVA Jirina

Jirina Venclova

resp. jsem chtěla napsat vynikající : )

Kateřina Macháčková

Kristýna oplývá všemi vlastnostmi, které má dobrá realitní makléřka mít. Je spolehlivá, trpělivá, informovaná a sociálně zdatná, což jsou vlastnosti, které určitě při takovém velkém životním kroku, jako je pořizování nemovistosti, velmi oceníte. Kristýnu mohu jen a jen vřele doporučit. Vyběr nemovitosti je však na Vás : ) Držím Vám palce. Já jsem velmi spokojená : ) Kateřina

Kateřina Macháčková

Děkuji paní Sklenářové za zprostředkování prodeje mého bytu. Vše proběhlo bez komplikací a rychle, velmi oceňuji její profesionální a přitom lidský přístup. Je opravdu důkazem, že i v této branži lze být výborným makléřem a při tom zůstat důvěryhodným člověkem.

Monika Karkošová

Paní Sklenářová je veliká jednička ve svém oboru. Díky ní jsme konečně koupili byt dle našich představ. Prošli jsme několik realitních kanceláří a poznali několik makléřů/makléřek, ale nikdo nám nepomohl tak, jako paní Sklenářová. Její ojedinělý lidský přístup a pochopení mladé rodiny s děckem mě až udivil, opravdu je takové jednání raritou. S paní Sklenářovou byla výborná komunikace a vždy nám vše perfektně vysvětlila, i koupě bytu proběhla rychle. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů :)

Michaela Holcrová

Paní Sklenářová nám zprostředkovala prodej jedné nemovitosti a nákup jiné. Obojí proběhlo velice rychle - kupce jsme měli do dvou týdnů a nový byt prakticky hned. Potěšilo nás velmi příjemné jednání a přátelský přístup. Moc děkujeme :)

Martin Sekera

Řešení tísnivé situace s komplikovaným prodejem nemovitosti nám ulehčil vstřícný přístup, laskavost, pochopení, naprosté nasazení pro věc, neutuchající zápal a nebývalý osobní zájem nad rámec samotné transakce. Tím ztělesněným andělem je paní Klára Kyliánková, která pracuje tak, že vzbuzuje dojem, že jedinou nemovitostí této sluneční soustavy je ta Vaše. Bez výhradně doporučujeme a děkujeme za mistrné provedení hodné odborníka. Čechovi

Čechovi

Rád bych se svou manželkou poděkoval paní Ševčíkové za její luxusní servis týkající se prodeje bytu.Byt byl prodán relativně rychle,komunikace probíhala na výbornou a co se týká ochoty a spolupráce mohu vřele doporučit dále s čistým svědomím!

Tomáš Raich

Paní Kláře Kyliánkové moc děkujeme za čas a péči, kterou nám věnovala. Velmi oceňujeme nejen její profesionální, ale také i lidský přístup!

Naďa a Marek P.

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Ševčíkové za příjemnou spolupráci a hlavně za snahu, kterou při prodeji naší nemovitosti v Liberci projevila. Byt jsme prodali ve velice krátkém čase a za pro nás výhodnou cenu. Komunikace s ní i s panem advokátem při vyřizování veškeré potřebné dokumentace byla radostí. Opravdu mohu jen doporučit. Přeji mnoho takto spokojených klientů

Veronika Raichová

Vážená paní Ševčíkova, tímto bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat za rychlé a profesionální jednání při koupi bytu v Liberci a též za následné vyřízení všech úředních formalit. S pozdravem Jaroslav Fitsai

Jaroslav

S paní Ševčíkovou jsem byla naprosto spokojená. Myslím, že náš případ byl poněkud komplikovanější, ne ze strany paní Ševčíkové ani ne ze strani realitní kaneláře,i přesto se vždy snažila ochotně pomoci, vyjít vstřív a vždy vymyslet nějaké řešení, tak aby byli spokojené všechny strany. Ochota, spolehlivost i vztřícné jednání je u paní Ševčíkové automatická věc. Mohu pouze doporučit.

V. Greplová

Vážení Přátelé. Mohu vám všem s velkým potěšením zdělit že s paní Ševčíkovou je radost dělat kšefty. vše zařídila rychle a hbitě jako blesk. A dokonce pracuje o weekendu. Věřte mi že takových lidí dnes moc není!

Jiří Němeče

2x jsme posílali požadavek na koupi domu. Poprvé se "ozval" nikdo, podruhe emailem psala p. Racková, že se hned zítra ozve a co se nestalo, neozvala!! Jednání ze strany realitky strašné.

pepa

Při prodeji domu jsme využili služeb paní Kyliánkové a byli jsme moc spokojeni. Byla vždy velmi ochotná a příjemná. Vše proběhlo bez problémů. Ještě jednou děkuji a spolupráci s ní mohu jen doporučit.

Iveta Pavlinská

Při prodeji prošlo naším bytem spousta makléřů, kteří by se měli stydět za to, že si tak dovolí říkat. Pan Kubišta, ač byl zástupce kupující strany, se nám však ukázal jako odborník, znalec trhu, profesionál.Musíme však vyzdvihnout zejména jeho lidské vlastnosti, které byly zárukou skvělého obchodu pro obě smluvní strany. doporučujeme všem, kteří očekávají profesionální a čestné jednání, Fridrichovi Kladno.

Fridrichovi

Spolupráce na prodeji pozemku s paní Kyliánkovou byla perfektní. Je třeba ocenit profesionalitu, ochotu a energii, kterou paní Kyliánková do práce vkládá. Obzvláště v tomto oboru je nutná naprostá důvěra i spolehlivost a v tomto případě jsem neměl nikdy pochyby. V rámci služeb RK paní Kyliánková zajistila i mnoho věcí, které považuji za nadstandardní a věnovala obchodu 100% péči. Děkuji za spolupráci a v případě řešení budoucích věcí s RK vím, kam se mám obrátit.

Petr Borecký

Pan Kubišta, perfektní jednání. No není co dál dodat. Příště jen on. Děkuji

Tomáš Cinádr

S Paní Ševčíkovou jsem byla velice spokojená. Je ochotná,spolehlivá, má příjemné vystupování. Při koupi nebo prodeje nemovitosti mohu vřele doporučit.

Musilová Š.

S panem Kubištou jsme byli naprosto spokojeni. Velmi profesionální jednání a vynikající schopnosti ve svém oboru. Bezproblémový prodej bytu. Vřele doporuřuji.

Novákovi

Velice si vážím vstřícnosti a profesionálního přístupu a přeji hodně úspěchů v dalším podnikání. Moc děkuji. Navrátil

Petr Navrátil

Byla jsem velmi spokojená, její jednání je velmi profesionální, rychle vše vyřídila. Doporučuji Pavlína

Pavlína

Ráda bych poděkovala paní Humlové za pomoc a spolupráci s pronájmem bytů. Vše zvládá s úsměvem a zodpovědně. Ještě jednou děkuji a doporučuji i ostatním. Benešová

Benešová

Prodej bytu v Praze na Jižním Městě proběhl k mé velké spokojenosti a v rekordním čase. Paní Slavíkovou svým aktivním přístupem, solidním a milým jednáním mohu jen doporučit. Děkuji

SH

Děkuji paní Slavíkové za pomoc při koupi a při pronájmu bytů. Již jsme spolu zrealizovali několik obchodů a při každém z nich projevila velmi profesionální a zároveň lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Petr Otáhal

Klára je hit mezi makléři! Doporučuji!

Patrik

Děkuji paní Slavíkové za profesionální přístup při prodeji mého bytu. Vše skvěle vysvětlila a s nadhledem zařídila. Mohu ji vřele doporučit. Je velice příjemná,chápající a vstřícná.Má velký přehled a zkušenost v oboru realitního makléře. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti.

Radovana Havelková

Paní Kyliánková je usměvavá, příjemná a velice ochotná mladá paní. Byla jsem víc jak spokojená s jejím zápalem pro práci, profesionálním přístupem a jednáním. Firma, ve které p.Kyliánková pracuje, rozhodně získala jejím zaměstnáním. Děkuji a doporučuji I.Saurová

Iveta Saurová

Vřele doporučuji, paní Slavíková je velice profesionální, příjemná, milá, je radost s ní spolupracovat, všechno perfektně vysvětlí a zařídí

Marie Zuzánková

Paní Kyliánková byla výborná makléřka, ochotná a empatická. Bez problémů za nás vyřešila pronájem bytu, který byl vzhledem k vzdálenosti pouze na jejích bedrech. Díky jejím schopnostem jsem našla slušného, bezproblémového nájemníka. Mockrát děkuji a všem jí mohu jen doporučit.

Jana Nádlerová

S paní Kyliánkovou byla výborná spolupráce. Je velice milá,ochotná a hlavně trpělivá.Vše nám podrobně vysvětlila vždy ráda ,mile a ochotně pomohla.Jestliže jsem něčemu nerozuměla,znovu a znovu jsem se jí nebála zeptat,že bych se strapnila,nebo ponížila,protože ona je prostě profesionál a ví,jak pomoci !!!!Jsem velice ráda,že jsem mohla s p. Kyliánkovou vyřizovat a zařizovat koupi bytu , moc nám pomohla a zato jsme jí moc vděčný a DĚKUJEME S pozdravem Lucie Rudolská - Urbanová

Lucie Rudolská

S paní Kyliánkovou byla výborná spolupráce. Je velice ochotná a má lidský přístup. Pokud bych do budoucna nějakou nemovitost řešila, moc ráda se na ni obrátím znovu.

Barbora Gennertová

S paní Kyliánkou jsou byla při prodeji parcely naprosto spokojená. I přesto, že byla v realitách naprostý nováček, zvládla všechno zcela bez problémů. Zařídila vše od začátku až do konce k mé naprosté spokojennosti a kromě podepsání smluv mě to nestálo vůbec žádný čas. Pokud chcete prodat nebo koupit nemovitost a mít s tím minimální starosti, doporučuji paní Kyliánkovou. Tímto ji děkuji

Iva

Paní Kyliánková je velmi ochotná, vstřícná a příjemná realitní makléřka. Jejím prostřednictvím jsme prodávali byt. Byli jsme spokojeni. Mohu všem doporučit. Jana P.

Jana P.

Jsem velice ráda, že jsem měla možnost spolupracovat s paní Kyliánkovou. Ona je opravdu ochotný, příjemný a spolehlivý makléř, který Vám vyjde vstříc. Doporučuji.

Michaela H.

Profesionální jednání, přístup, důvěra v každém směru - od prohlídek až po poslední papír spojený s prodejem. Vřele doporučuji.

Dana La Plante

Paní Kyliánková je úkazkou ochotného a laskavého přístupu ke klientům, který by měl mít dle mého názoru každý realitní makléř. Můžu ji jenom vynachválit, protože díky jsem našla krásný pronájem se skvělou majitelkou. Mockrát jí děkuji a jenom doporučiji!

K.Binderová

Pan Kubišta mi při prodeji nemovitosti velmi pomohl. Mohla jsem s ním řešit nejen samotný prodej, ale i náležitosti spojené s "papírováním" ohledně prodeje. Jeho profesionálního, ale i lidského přístupu si opravdu vážím.

Romana Gondeková

Doporučuji paní makléřku dalším klientů. Jsem maximálně spokojená. Profesionální přístup. Alena K.

Alena Kolmanová

Naprostá spokojenost, profesionální přístup makléřky. Ochota vždy vyjít vstříc potřebám klienta. Děkuji a doporučuji!!

Jiri M.

Na přístupu paní Kyliánkové si cením její snahu vyjít vstříc časovým možnostem i požadavkům na solidní postavení všech smluvních stran. Jejím prostřednictvím jsme kupovali byt, překvapila nás otevřeností i snahou získat potřebné informace i nad rámec běžné makléřské rutiny. Kdybych měl realitní kancelář v Praze, jak tomu bylo před 25 lety, měl bych takovou osobnost rád ve svém kolektivu.

Antonín VOTAVA

I já se přidávám na základě osobní zkušenosti ke kladným hodnocením paní Jany Salákové. Paní Saláková pracuje velmi profesionálně. Má příjemné vystupování, zákazníkovi se maximálně věnuje, servis až nadstandardní.... vzniklé komplikace okolo prodeje nemovitosti je schopna velmi rychle řešit. Rozhodně doporučuji,byli jsme velmi spokojení.

Jarabicová Lucie

S paní Sklenářovou právě jednáme ohledně koupě bytu a jsme velice spokojeni. Pro klientský přístup je hlavní čeho si na paní Sklenářové vážíme. Velmi nám pomáhá. Děkujeme

Vacinová Veronika

Pan Kubišta je skutečně realitní makléř na svém místě. Celý proces prodeje domu proběhl díky jeho profesionálnímu přístupu, ochotě a časové flexibilitě zcela k naší spokojenosti. Rozhodně doporučujeme a ještě jednou děkujeme!

Klapkovi

<p>Pan Kubi&scaron;ta mi při prodeji bytu velice pomohl. Respektoval m&eacute; podm&iacute;nky včetně ceny a během několika dnů (d&aacute; se poč&iacute;at i v hodin&aacute;ch) jsme podepisovali rezervačn&iacute; smlovu. Jeho POMOC a OCHOTA při prodeji, sahala jistě i za r&aacute;mec jeho povinnost&iacute;. Mohu jen doporučit a je&scaron;tě jednou poděkovat.</p>

Tomáš Kozúbek

Děkuji této realitní kanceláři - zvláště paní makléřce za profesionální přístup a rychlé jednání, které bylo vždy přizpůsobeno možnostem klienta. Velké díky Jana K.

Jana

Děkuji paní Slavíkové za pomoc při prodeji bytu a vřele ji doporučuji: je profesionální a zároveň velice milá a vstřícná, vše proběhlo hladce a bez problémů.

Alena Fialová

Profesionální přístup i jednání, doporučuji!

Zdenka

Pan Kubišta je profesionál na svém místě, neuvěřitelně rychlá prodej námi prodávaného bytu, zajištění právního servisu a veškeré potřebné dokumentace, termíny schůzek podle naší časové potřeby. Mohu vřele doporučit. Děkujeme

Vít Lukeš

Naprostá spokojenost se službami paní Kotoučové. Poradí, pomůže najít řešení, informuje o průběhu věci. Děkuji za příjemnou spolupráci a vřele doporučuji ostatním, Hana S.

Hana S.

Doporučuji paní makléřku za ochotu a profesionální přístup.

Petra

Paní Kyliánkovou moc doporučuji, prodávali jsme přes ní byt a i když teprve začínala byla strašně ochotná, milá a veškeré informace, co jsme potřebovali nám vždycky zjistila. Byli jsme velmi spokojeni.

Daniela R.

Touto cestou ještě jednou moc děkuji paní Slavíkové za obrovskou pomoc při prodeji a koupi nemovitosti. Má velice profesionální přístup, je velmi milá, spolehlivá a vstřícná. Všem vřele doporučuji.

Markéta L.B.

Paní Slavíkovou mohu všem doporučit,je milá ochotná a vždy naprosto profesionální.Skvěle vyřešila prodej našich dvou bytů a koupi rodinného domu,vše k naší naprosté spokojenosti.

Tomáš Robek

Vřele doporučuji za skvělý a nadstandardní přístup ke klientovi. Paní Slavíková je velice spolehlivá a ochotná makléřka díky které jsem prodal a zakoupil jiný byt. Ochrana a přání klienta je pro ni na prvním místě. Pavel Lejčko.

Lejčko Pavel

Děkuji za skvělé služby při prodeji bytu, které proběhly v rekordním čase a s profesionálním přístupem. Sl. Kristýnu Špírkovou vřele DOPORUČUJI!!!

Lucie B.

S profesionální prací pana Kubišty jsme byli naprosto spokojeni. Zajištěné a připravené podklady, vždy splněné dohodnuté termíny, schůzky přizpůsobené našim možnostem. Prodej bytu proběhl v potřebných termínech a dle dohodnuté ceny. Děkujeme.

Pavel Ježek

Spolupráce s paní Sklenářovou si velmi pochvaluji. Jako realitního makléře ji mohu jen doporučit. Máme s ní zkušenosti jak při koupi, tak při pronájmech nemovitostí. Ještě bych rád zdůraznil její pro klientský přístup, který v této branži rozhodně není běžný.

Pavel Hovorka

Pan Kubišta byl úplně prvním člověkem - realitním makléřem, který se ozval na náš inzerát při prodeji bytu. Má přehled, je to skutečný profesionál, navíc budí sympatie a důvěru, proto i my jsme mu dali přednost před ostatními realitkami. Pomohl nám i poradil, jak se zájemci o byt jednat, a díky němu jsme byt také nakonec prodali, aniž bychom museli jít pod naši představu o ceně bytu (o což se snažili ve snaze o rychlý byznys někteří jiní makléři). Pana Kubištu můžeme jako realitního makléře plně doporučit.

Hana Marešová

Spolupráce s paní Sklenářovou při zprostředkování prodeje a nákupu našich nemovitostí byla na skvělé úrovni. Příjemné chování, výborná komunikace a velmi dobrý servis při jednáních z klienty. Jako makléře RK mohu jen doporučit.

Pavel Novák

Vřele doporučuji, profesionální přístup, komunikace na vysoké úrovni.

Jaroslav Shánilec

Jaká škoda, že jsem paní Janu Kotoučovou neobjevila dříve! Podařilo se jí prodat byt, který dlouho ležel u mediálně profláklé konkurence. Na rozdíl od ostatních makléřů, se kterými mám zkušenosti, přišla paní Kotoučová mimo jiné výborně připravena již na první schůzku, s detailními znalostmi realitního trhu v lokalitě. Prodej proběhl k naprosté spokojenosti, vřele doporučuji!

Alena

Paní Sklenářová je velmi příjemná a ochotná. A co je hlavní - náš byt prodala velmi rychle.

Hana Zelbová

Koupě bytu proběhla bez zádrhelů, i mírně nestandardní požadavky z naší strany byly vyřešeny k naší spokojenosti. Můžu doporučit.

Petr B.

Děkuji slečně Špírkové za pomoc při prodeji bytu. Byla velmi ochotná a pomohla nám i s věcí nesouvisející s tímto prodejem. Vše dopadlo na jedničku a těším se na další spolupráci. Petra Pospíšilová

Petra Pospíšilová

Paní Kotoučovou mohu jen doporučit pro její individuální přístup, péči a profesionalitu. Díky její podpoře jsme zvládli nelehký prodej domu. Děkuji za partnerský přístup Šárka S.

Šárka S.

S přístupem slečny Špírkové jsem byla nadmíru spokojená. Prodej našeho bytu a následně koupě nového domu proběhl velmi hladce, z čehož jsme měli velké obavy. Vše proběhlo na jedničku. Byt byl prodán na první prohlídce, následovalo několik prohlídek rodinných domů, které s námi slečna Špírková ochotně absolvovala a ve finále jsem se za dva měsíce stěhovali do baráčku. Služby této makléřky mohu jen doporučit, je to člověk na správném místě, kterého tato práce očividně baví.. :-)

Alena C.

Doporučuji paní Špírkovou. Byla jsem velmi spokojená při prodeji naší nemovitosti, vše za nás kompletně zařídila.

J.S.

Dobrý den.CHtěl bych poděkovat paní Janě Salákové za pomoc při koupi zahrady,za její ochotu a spolupráci. Ještě jednou děkuji a doporučuji všem novým klientům. S pozdravem V.K.

V.K.

Radek Hofman a Jana Saláková, sehraný tým. Nikdo z realitních makléřů se mi nikdy nevěnoval jako oni. Doporučuji. Moc milý lidé. Servis 100%

Pavel N.

Doporučuji pan Hofmana - vyřízení financování, prodej a koupě nemovitosti, spolehlivost, kvalita.

J.J

Jana Salákova - sqělé ... dobry obchod a přijemny pocit. Sice ještě nejsme u konce, ale už nyní jsem v poho. A celkový dojem včetně paní vedoucí perfekt. Rad jsem spolupracoval ... opravdu.

Petr Forejtek

Oceňuji přístup pan Hofmana a jeho kvalitní práci.Tak vstřícného člověka, jsem dlouho nepotkala. Velice doporučuji.

M.H


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.