Moje oblíbené Poslední hledání

Progres

Kontakt

Riegrova 196/8
Kralupy nad Vltavou 278 01

mobilní telefon: 603 875 447
dumrealit_progres@dumrealit.cz
počet nabídek: 214

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

RealityzaPrahou s.r.o.
zastoupena: Monika Plicková

Sidlo:
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
IČ: 27125319
DIČ: CZ27125319

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 98171

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Prodej pozemku, Libčice nad Vltavou, Ostatní, 2641 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku, který se skládá z několika parcel v Libčicích nad Vltavou, o celkové rozloze 2.641 m². Pozemek..

1 675 000 Kč

Pronájem komerčního objektu, Kralupy nad Vltavou, Kanceláře, 150 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem kancelářských prostor o výměře 150 m² v centru Kralup nad Vltavou. Prostory jsou zařízené, zahrnují..

19 000 Kč za měsíc+ poplatky a provize rk

Prodej bytu, Kladno, 3+1, 68 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi bytu 3+1, o výměře 68m², OV, ve zrevitalizovaném panelovém domě, v žádané lokalitě Kladno Kročehlavy,..

1 590 000 Kč včetně provize a právního servisu

Pronájem bytu, Praha, 2+kk, 38 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu 2+kk, 38 m², Praha 9 - Hloubětín, ul. Konzumní. Byt se nachází ve 3. patře cihlového domu. Byt..

9 000 Kč za měsíc+popl. 3000 Kč

Prodej bytu, Slaný, 3+1, 69 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi bytu o dispozici 3+1, výměře 69m², v osobním vlastnictví, v žádané lokalitě města Slaný, s výbornou..

1 050 000 Kč včetně provize a právního servisu

Další

Naše reference

Pronájem bytu 1+kk/B, 48m2, Praha 5 - Košíře

9 500 Kč

Pronájem bytu 2+1, 66m2, Praha - Vinohrady

15 000 Kč

Pronájem bytu 2+1/B, OV, 55 m2, Kralupy nad Vltavou, Lobeček

6 500 Kč

Pronájem bytu 2+kk, 50m2, novostavba, Praha - Letňany

12 500 Kč

Pronájem bytu 2+kk/B, 54 m2, Praha 6 - Řepy

11 500 Kč

Prodej bytu 1+kk, OV, 47 m2, Kralupy nad Vltavou

1 590 000 Kč

další

DoporučeníPan Kubišta mi při prodeji nemovitosti velmi pomohl. Mohla jsem s ním řešit nejen samotný prodej, ale i náležitosti spojené s "papírováním" ohledně prodeje. Jeho profesionálního, ale i lidského přístupu si opravdu vážím.

Romana Gondeková

Doporučuji paní makléřku dalším klientů. Jsem maximálně spokojená. Profesionální přístup. Alena K.

Alena Kolmanová

Naprostá spokojenost, profesionální přístup makléřky. Ochota vždy vyjít vstříc potřebám klienta. Děkuji a doporučuji!!

Jiri M.

Na přístupu paní Kyliánkové si cením její snahu vyjít vstříc časovým možnostem i požadavkům na solidní postavení všech smluvních stran. Jejím prostřednictvím jsme kupovali byt, překvapila nás otevřeností i snahou získat potřebné informace i nad rámec běžné makléřské rutiny. Kdybych měl realitní kancelář v Praze, jak tomu bylo před 25 lety, měl bych takovou osobnost rád ve svém kolektivu.

Antonín VOTAVA

I já se přidávám na základě osobní zkušenosti ke kladným hodnocením paní Jany Salákové. Paní Saláková pracuje velmi profesionálně. Má příjemné vystupování, zákazníkovi se maximálně věnuje, servis až nadstandardní.... vzniklé komplikace okolo prodeje nemovitosti je schopna velmi rychle řešit. Rozhodně doporučuji,byli jsme velmi spokojení.

Jarabicová Lucie

Doporučuji makléřku paní Janu Salákovou. Koupě nemovitosti proběhla bez problémů rychle a kvalitně a paní Jana je velmi ochotná a vstřícná. Není pro ni nic problém a vše dokáže vyřešit ku spokojenosti zákazníka. Ivan Píša versus Pavel Píša

Ivan Píša

S paní Sklenářovou právě jednáme ohledně koupě bytu a jsme velice spokojeni. Pro klientský přístup je hlavní čeho si na paní Sklenářové vážíme. Velmi nám pomáhá. Děkujeme

Vacinová Veronika

Pan Kubišta je skutečně realitní makléř na svém místě. Celý proces prodeje domu proběhl díky jeho profesionálnímu přístupu, ochotě a časové flexibilitě zcela k naší spokojenosti. Rozhodně doporučujeme a ještě jednou děkujeme!

Klapkovi

<p>Pan Kubi&scaron;ta mi při prodeji bytu velice pomohl. Respektoval m&eacute; podm&iacute;nky včetně ceny a během několika dnů (d&aacute; se poč&iacute;at i v hodin&aacute;ch) jsme podepisovali rezervačn&iacute; smlovu. Jeho POMOC a OCHOTA při prodeji, sahala jistě i za r&aacute;mec jeho povinnost&iacute;. Mohu jen doporučit a je&scaron;tě jednou poděkovat.</p>

Tomáš Kozúbek

Děkuji této realitní kanceláři - zvláště paní makléřce za profesionální přístup a rychlé jednání, které bylo vždy přizpůsobeno možnostem klienta. Velké díky Jana K.

Jana

Děkuji paní Slavíkové za pomoc při prodeji bytu a vřele ji doporučuji: je profesionální a zároveň velice milá a vstřícná, vše proběhlo hladce a bez problémů.

Alena Fialová

Profesionální přístup i jednání, doporučuji!

Zdenka

Při rozhodování o koupi bytu na Kladně se nám velmi ochotně věnovala paní Saláková, celý obchod zajistila, pomohla s dojednáním rekonstrukce vybraného bytu, takže pro nás bylo vše bez starostí. Moc děkujeme

L.CH.

Pan Kubišta je profesionál na svém místě, neuvěřitelně rychlá prodej námi prodávaného bytu, zajištění právního servisu a veškeré potřebné dokumentace, termíny schůzek podle naší časové potřeby. Mohu vřele doporučit. Děkujeme

Vít Lukeš

Doporučuji paní makléřku za ochotu a profesionální přístup.

Petra

V rámci naší prodejní a kupní akci kulový blesk, paní Saláková poskytla veškerou možnou pomoc a nám neznalím realitních transakcí byla vynikající průvodkyní. Můžeme jedině doporučit profesionála v realitním odvětví, který při realizaci obchodu , jenž je většinou vyústěním závažného životního rozhodnutí vnese špetku živočišnosti a dobré nálady. Diky za všechno a třeba zase někdy. Petr a Lucka Vackovi

Petr Vacek

Touto cestou ještě jednou moc děkuji paní Slavíkové za obrovskou pomoc při prodeji a koupi nemovitosti. Má velice profesionální přístup, je velmi milá, spolehlivá a vstřícná. Všem vřele doporučuji.

Markéta L.B.

Paní Slavíkovou mohu všem doporučit,je milá ochotná a vždy naprosto profesionální.Skvěle vyřešila prodej našich dvou bytů a koupi rodinného domu,vše k naší naprosté spokojenosti.

Tomáš Robek

Vřele doporučuji za skvělý a nadstandardní přístup ke klientovi. Paní Slavíková je velice spolehlivá a ochotná makléřka díky které jsem prodal a zakoupil jiný byt. Ochrana a přání klienta je pro ni na prvním místě. Pavel Lejčko.

Lejčko Pavel

Škoda, že na Kladensku už nevlastním žádnou nemovitost kterou bych mohl prodat:-) Byl jsem velmi spokojený, asi zatím nejvíc co jsem kdy prodával nebo kupoval nemovitost.Ale asi nejvíc jsme ocenil to, když můžete mít 100% důvěru. A tu já měl. Na základě předchozí spolupráce jsem věděl, že paní Saláková je rozhodně člověk, který své závazky PLNÍ!

Marek Cigánek

Děkuji za skvělé služby při prodeji bytu, které proběhly v rekordním čase a s profesionálním přístupem. Sl. Kristýnu Špírkovou vřele DOPORUČUJI!!!

Lucie B.

Tímto bych ráda poděkovala paní Salákové za lidský přístup, ochotu a dořešení veškeré administrativy spojené s koupí bytu. Velmi mi vyhovovalo, že jsem se nemusela o nic starat a nic hlídat, jelikož vše vyřídila za mě.

Lucie Chrástecká

S profesionální prací pana Kubišty jsme byli naprosto spokojeni. Zajištěné a připravené podklady, vždy splněné dohodnuté termíny, schůzky přizpůsobené našim možnostem. Prodej bytu proběhl v potřebných termínech a dle dohodnuté ceny. Děkujeme.

Pavel Ježek

Spolupráce s paní Sklenářovou si velmi pochvaluji. Jako realitního makléře ji mohu jen doporučit. Máme s ní zkušenosti jak při koupi, tak při pronájmech nemovitostí. Ještě bych rád zdůraznil její pro klientský přístup, který v této branži rozhodně není běžný.

Pavel Hovorka

Pan Kubišta byl úplně prvním člověkem - realitním makléřem, který se ozval na náš inzerát při prodeji bytu. Má přehled, je to skutečný profesionál, navíc budí sympatie a důvěru, proto i my jsme mu dali přednost před ostatními realitkami. Pomohl nám i poradil, jak se zájemci o byt jednat, a díky němu jsme byt také nakonec prodali, aniž bychom museli jít pod naši představu o ceně bytu (o což se snažili ve snaze o rychlý byznys někteří jiní makléři). Pana Kubištu můžeme jako realitního makléře plně doporučit.

Hana Marešová

Spolupráce s paní Sklenářovou při zprostředkování prodeje a nákupu našich nemovitostí byla na skvělé úrovni. Příjemné chování, výborná komunikace a velmi dobrý servis při jednáních z klienty. Jako makléře RK mohu jen doporučit.

Pavel Novák

Vřele doporučuji, profesionální přístup, komunikace na vysoké úrovni.

Jaroslav Shánilec

Paní Sklenářová je velmi příjemná a ochotná. A co je hlavní - náš byt prodala velmi rychle.

Hana Zelbová

Děkuji paní Salákové za velice rychlý prodej bytu a vyřízení veškeré agendy s tím spojené. Její přístup je velice profesionální a jednání rychlé. Byla radost s ní spolupracovat.Mohu vřele její služby doporučit.

Radek Laur

I přes počáteční nedůvěru v práci realitních kanceláří svěřil jsem prodej bytu makléřce p.J.Salákové.Chtěl bych ji tímto velice poděkovat za profesionální přístup.Veškeré věci spojené s prodejem zařídila a zbavila mne tím mnoha starostí.Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat služby R.K. vím na koho se obracet.Díky

Petr Horešovský

Děkuji slečně Špírkové za pomoc při prodeji bytu. Byla velmi ochotná a pomohla nám i s věcí nesouvisející s tímto prodejem. Vše dopadlo na jedničku a těším se na další spolupráci. Petra Pospíšilová

Petra Pospíšilová

S přístupem slečny Špírkové jsem byla nadmíru spokojená. Prodej našeho bytu a následně koupě nového domu proběhl velmi hladce, z čehož jsme měli velké obavy. Vše proběhlo na jedničku. Byt byl prodán na první prohlídce, následovalo několik prohlídek rodinných domů, které s námi slečna Špírková ochotně absolvovala a ve finále jsem se za dva měsíce stěhovali do baráčku. Služby této makléřky mohu jen doporučit, je to člověk na správném místě, kterého tato práce očividně baví.. :-)

Alena C.

Doporučuji paní Špírkovou. Byla jsem velmi spokojená při prodeji naší nemovitosti, vše za nás kompletně zařídila.

J.S.

Dobrý den.CHtěl bych poděkovat paní Janě Salákové za pomoc při koupi zahrady,za její ochotu a spolupráci. Ještě jednou děkuji a doporučuji všem novým klientům. S pozdravem V.K.

V.K.

Dobrý den, díky paní Salákové jsem koupil rd. a jsem maximálně spokojen, jak s nemovitostí, tak hlavně s přístupem paní Salákové, dělá velmi dobře svojí práci, maximální spokojenost.

Jiří Vácha

Dobrý den. Chtěl bych poděkovat p.Salákové za perofesionální přístup při prodeji rodinného domu v České Lípě pokud budeme prodávat nebo nakupovat nemovitost určitě se na vás obrátíme.

Jaroslav Votava

Radek Hofman a Jana Saláková, sehraný tým. Nikdo z realitních makléřů se mi nikdy nevěnoval jako oni. Doporučuji. Moc milý lidé. Servis 100%

Pavel N.

100% servis při prodeji našeho bytu, příjemné, profesionální jednání makléřky Jany Salákové, můžeme jen doporučit.

L.D.

Doporučuji pan Hofmana - vyřízení financování, prodej a koupě nemovitosti, spolehlivost, kvalita.

J.J

Jana Salákova - sqělé ... dobry obchod a přijemny pocit. Sice ještě nejsme u konce, ale už nyní jsem v poho. A celkový dojem včetně paní vedoucí perfekt. Rad jsem spolupracoval ... opravdu.

Petr Forejtek

Měl jsem problém,ale co pro mě udělala paní Saláková,jak se mi o všechno! postarala o nic jsem se nemusel starat. Neskutečný přístup a zájem s tím jsem se ještě nesetkal a jsem jí za vše strašně vděčný a děkuji. Je to nejskvělejší makléřka.

Mirek D.

Paní Saláková mi prodala byt během 14 dní, kvalitní servis od začátku až do konce, velice doporučuji.

Mirek K.

Doporučuji paní Salákovou. Byla jsem velmi spokojená, vše za nás kompletně zařídila. Doporučuji!

Ivana K.

Oceňuji přístup pan Hofmana a jeho kvalitní práci.Tak vstřícného člověka, jsem dlouho nepotkala. Velice doporučuji.

M.H

Se službami ze strany paní Salákové jsem byla nadmíru spokojená.. Krom vlastního podpisu jsem se nemusela o nic starar. Vyřízeno, rychle, spolehlivě.. Doporučuji

E.K

Oceňuji přístup makléřky hlavně její tvrdé lokty vždy v zájmu klienta:)Doporučuji:)

M.M.

Doporučuji makléřku J. Salákovou pro její nadšení a zápal - vždy se snaží vyjít všem maximálně vstříc.

Radka H.


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.