Moje oblíbené Poslední hledání

Hledám nemovitost

Chcete koupit nemovitost nebo sháníte pronájem? Napište nám, co hledáte, a my Vám vyhledáme nabídku přesně podle Vašich představ.

Jaké to má pro Vás výhody?

  • 1. Rychlost

Nezmeškáte žádnou novou nabídku, kterou hledáte! Můžete od nás dostat e-mail nebo SMS zprávu, podle toho, co Vám více vyhovuje

  • 2. Hlídač ceny

Nabídka se Vám líbí, ale její cena je vysoká. Čekáte, až cena klesne na vyhovující hladinu, ale můžete se to dozvědět až druhý den, a to již může být někdy pozdě.

  • 3. Makléři pracující pro Vás

Vaší poptávku uvidí desítky makléřů v dané lokalitě a mohou pro Vás vyhledávat vhodnou nabídku. Pokud je Vás zájem seriózní, bude vážný i jejich zájem tipovat nové nabídky v dané lokalitě.

  • 4. VIP status

Většinu nemovitostí nejprve nabízíme poptávajícím klientům a až poté zadáváme nabídku do inzerce na internet. Máte mnohem větší šanci se dostat k dobré nabídce než ostatní naši klienti, kteří poptávku zadanou nemají. Buďte na prohlídce první!

  • 5. Profesionální služby

Vyhlédli jste si nemovitost sami? Ovšem její cena je příliš vysoká nebo na ní existuje právní vada? Zavoláte svému osobnímu makléři, kterému už důvěřujete, a ten pro Vás zajistí kompletní služby bez ohledu na to, kde nemovitost kupujete.

 

Kontaktní údaje


Parametry nemovitosti


Doplňující informace