Moje oblíbené Poslední hledání

Plus

Kontakt

Svornosti 985/8
Praha 5 150 00

mobilní telefon: 603 875 447
pevná linka: 222 945 437
plus@dumrealit.cz
počet nabídek: 51

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

RealityzaPrahou s.r.o.
zastoupena: Monika Plicková

Sidlo:
Svornosti 985/5
Praha 5 150 00
IČ: 27125319
DIČ: CZ27125319

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 98171

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Pražská realitní kancelář pro lokalitu hlavního města a okolí

Od roku 2009 se zabýváme prodejem a pronájmem všech druhů nemovitostí, přičemž hlavními komoditami jsou byty, rodinné domy, pozemky a komerční prostory. Jako jedna z nejúspěšnějších kanceláří DUMREALIT.CZ v lokalitě hlavního města Prahy, nabízíme skutečně profesionální a kompletní servis v oblasti realit. Své makléře i další spolupracovníky si pečlivě vybíráme a dbáme na maximální kvalitu jejich odváděné práce. Naši vybraní makléři se zaměřují zejména na lokality Prahy 9 a 8 - Vysočany, Hloubětín, Prosek, Střížkov, Libeň, Kobylisy, Troja i Bohnice. Využití našich profesionálních služeb je snadné, rychlé a hlavně bezpečné.

NAŠÍM STANDARDEM JE TO, CO PRO JINÉ NEDOSAŽITELNÝ SEN!

V rámci naší činnosti nabízíme také tyto související služby:

 • Nafocení prodávané nemovitosti naším profesionálním fotografem
 • Inzerce kvalitně sestavené prezentace na cca 70-ti realitních serverech
 • Rychlé zajištění financování kupované nemovitosti na vysoké úrovni naším finančním specialistou
 • Velmi kvalitní právní servis naší smluvní advokátní kanceláří včetně advokátní úschovy zdarma
 • Zajištění znaleckého posudku ceny nemovitosti pro účel stanovení daně z nabytí nemovitých věcí příp. i tržní ceny
 • Vyhotovení daňového přiznání k dani z převodu nemovitosti naším daňovým poradcem
 • a další...

NOVINKA - VÝKUP NEMOVITOSTÍ ZA HOTOVÉ

Nyní vykupujeme nemovitosti v jakémkoliv stavu i zatížené exekucemi nebo jinými omezeními vlastnických práv.
PLATBA VŽDY HOTOVĚ A IHNED!ROZŠIŘTE NÁŠ TÝM

I nadále hledáme schopné obchodníky. Chcete vydělávat více než běžní zaměstnanci? Uvítáte volnou pracovní dobu?
Pracujte tedy u nás a získáte i více. Stačí mít obchodního ducha, být pracovitý a spolehlivý.

Požadujeme:

 • Obchodní nadání
 • Chuť pracovat
 • Solidní jednání a příjemné vystupování
 • Spolehlivost

Nabízíme:

 • Vaše provize porostou s Vaším výkonem
 • Práci v příjemném pracovním prostředí a týmu kolegů
 • Zázemí stabilní a úspěšné společnosti
 • Zdarma individuální zaškolení a osobní podpora v začátku kariéry
 • Přátelský a lidský přístup
 • Počítač a firemní telefon s neomezeným voláním

Přijďte a nezávazně si vyzkoušejte, zda je to ta pravá práce pro Vás. Kontaktujte našeho manažera kanceláře.

 

zobrazit vše

Naše nemovitosti

Pronájem bytu, Praha - Strašnice, 1+1, 45 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem zachovalého bytu ve zvýšeném přízemí udržovaného domu v klidné ulici Za poštou. Byt je nezařízený..

8 900 Kč za měsíc+popl. 600 Kč

Pronájem bytu, Praha - Háje, 2+kk, 43 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu 2+kk, který je po rekonstrukci, v šestém patře sedmipatrového panelového domu, který prošel..

7 800 Kč za měsíc+popl. 3200 Kč, cena nezahrnuje odměnu RK, elektroměr a plnymoěr se hlásí na nájemce

Prodej bytu, Praha - Žižkov, 2+kk, 33 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi světlého bytu 2+kk (33 m²) z roku 2011 v cihlovém domě, který je po kompletní rekonstrukci v Praze 3 –..

2 790 000 Kč +popl. 1919 Kč, cena je vč. odměny RK

Pronájem bytu, Praha - Vysočany, 2+kk, 62 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem hezkého bytu v novějším bytovém domě v ulici Paříkova, která se nachází cca dvě minuty chůze od..

13 500 Kč za měsíc+popl. 2500 Kč

Pronájem bytu, Praha - Žižkov, 1+kk, 48 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem většího nadstandardního bytu 1+kk (44m²) s balkonem (4m²) v novostavbě domu s výtahem v novém projektu..

12 500 Kč za měsíc+popl. 2000 Kč, elektroměr se hlásí na nájemce

Další

Naše reference

Hezký byt 1+1 po rekonstrukci, Praha 4 Nusle

8 000 Kč

Světlý byt 3+kk po kompletní rekonstrukci (2015), 55 m2, 3.p (4NP), OV, cihla po rekonstrukci, Praha 4 - Záběhlice

12 000 Kč

Světlý byt 2+1 s balkonem, 92,1 m2 + 2,2 m2 balkon, 1.p (2np), OV, cihla po rekonstrukci, Praha 6 - Bubeneč

18 000 Kč

Velmi pěkný byt 2+kk v novostavbě, Praha 5 Barrandov

11 000 Kč

Hezká udržovaná garsonka, Praha 5 Smíchov

5 800 Kč

Velmi pěkný byt 2+kk v novostavbě, Praha 4 Kamýk

13 000 Kč

další

DoporučeníVážený pane Doskočile, děkuji za příkladnou spolupráci při koupi domu. Vzhledem k tomu, že to nebyla první zkušenost s prodejem či koupí, mohu srovnávat Váš přístup s tím, co jsem již zažil. Vaše spolehlivost, zájem a profesionalita mě velmi potěšila. Až budu potřebovat služby realitního makléře, rád se na Vás opět s důvěrou obrátím.

Radek Vasserbauer

V souvislosti s koupí bytu jsme se prostřednictvím mailu obrátili na realitní kancelář „dumrealit.cz“, kterou v našem případě zastupoval Ing. Jiří Doskočil. Mohu uvést, že od prvního setkání, kterým byla prohlídka nemovitosti, působil na nás Ing. Doskočil profesionálně se znalostí věci. Jeho prostřednictvím, aniž bychom byli nuceni dojíždět stovky kilometrů, jsme se mohli spolehnout, že veškeré naše požadavky v rámci předem sjednané provize budou respektovány. V kteroukoli dobu byl s námi ochoten naše požadavky probrat a jejich realizaci zajistit. Během velmi krátké doby po složení rezervačního poplatku zajistil vypracování smlouvy advokátní kanceláří a následně zápis do KN. I poté, co nemovitost na nás byla zapsána, zajistil odborné a řemeslnické práce odvoz materiálu a další práce bez nároku na svoji další odměnu. V tomto případě jsme se skutečně svěřili do rukou odborníka profesionála, jehož služby můžeme všem doporučit. JUDr. Jan Engelmann Bc. Soňa Engelmannová

Jan Engelmann

Spolupráce s panem Doskočilem byla perfektní. Vždy spolehlivý, precizní, důkladný, ale také velice trpělivý a sympatický. Vše ve spolupráci s dumrealit.cz zařídil od počátku až do konce tak, že jsem se v podstatě nemusela o nic starat. Velice děkuji, ušetřil jste mi čas i nervy spojené s prodejem nemovitosti.

Marcela Mojžíšová

Dobrý den, pane Doskočile, ještě jednou moc děkuji za Váš profesionální přístup, pomoc, ochotu a milé jednání. Po dlouhé době jsem se opět setkala s naprosto skvělým servisem. Byt jsme prodali prakticky hned a to hlavně díky Vám a Vašim zkušenostem. Bylo mi radostí s Vámi jednat a těším na další obchod. Zuzana Nedbalová

Zuzana Nedbalová

Moc ráda bych chtěla poděkovat panu ing. Doskočilovi za vše poděkovat, za jeho profesionální přístup, vstřícnost, ochotu, informovanost a milé jednání. Všem vřele doporučuji, protože během pár měsíců mi pomohl prodat nemovitost, kterou jsem se snažila prodat přes jinou realitní kancelář marně několik let. Ještě jednou vřelé díky, jste člověk na svém místě. Alena Záhrobská

Alena Záhrobská

Jednání s panem ing.Doskočilem bylo perfektní, vysoce profesionální a příjemné. Pronájem našeho bytu uskutečnil velmi rychle. Jsem si jistá, že se na něj obrátím i v budoucnu. Děkuji.

Veronika S.

Profesionální přístup, rychlé jednání,skvělá komunikace, pana Ing. Doskočila mohu všem jen doporučit, je to seriozní člověk, na kterého se v případě dalšího prodeje či koupě nemovitosti s důvěrou obrátíme.

Veronika

Vážený pane Doskočile, dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za Vaši práci pro naši rodinu při prodeji našeho bytu v Dolních Břežanech, ul. U Náměstí. Pomohl jste nám vyřešit složitou a velmi nestandardní situaci v souvislosti s rezervací bytu nemocným člověkem, dokázal jste zavčas upozornit na případné podvodné jednání. Díky Vám vše proběhlo bezpečně a následný prodej dalšímu zájemci proběhl skvěle. Mimo jiné oceňujeme Váš lidský přístup, humor, elán a profesionalitu. V případě dalšího prodeje nemovitosti se na Vás určitě znovu obrátíme! :-)

Gita Baierle

Dobrý den, stručně, jasně, výstižně. Celá akce koupě a následného pronájmu bytu Velkoosecká – Praha 9 Vinoř byla profesionální spolupráce celého týmu pod pečlivým dohledem pana Doskočila. Pohledem bývalého učitele píši za jedna podtržená. S pozdravem Petr Landa

Petr Landa

Velice profesionální přístup a detailní podání informací o nemovitosti. Doporučuji na 100%.

Jaroslav Moltaš

Prodej bytu prostřednictvím p. Ing. Doskočila byl naprosto bezproblémový, proběhl rychle, vždy byl ochoten poradit a zajistil všechny náležitosti. Jeho služby mohu vřele doporučit a oceňuji jeho profesionální přístup.

David Š.

Na základě mojí nynější a "čerstvé " zkušenosti s panem Ing. Doskočilem při prodeji bytu mohu jeho služby jen doporučit. Vše měl velmi dobře zorganizované, komunikace naprosto bez problémů, byla jsem velice s jeho prací spokojena. Za vše mu touto cestou děkuji.

Poláková Dagmar

S panem Doskočilem spolupracuji na pronájmech mých bytů již od roku 2010, vždy rychle najde nájemníka, připraví smlouvy a dohodne předání bytu. Vše k oboustranné spokojenosti, jak pronajímatele tak i nájemce. Mohu jen doporučit.

O.Biem

Pana inženýra Doskočila mohu každému jen doporučit. Profesionál, člověk na svém místě. Rychlé, vstřícné a milé jednání. Nikdy neměl problém přizpůsobit schůzky našim časovým možnostem. Na dotazy či připomínky týkající se pronájmu reagoval vždy rychle.

Lucie Krejčová

Přes pana inženýra Doskočila jsme byt kupovali i pronajímali a vždy k to bylo k naší naprosté spokojenosti. Oceňuji především jeho vstřícné jednání, profesionální přístup a perfektní přípravu. Vše nám zařídil od A do Z, mohu jen doporučit.

Marta Mikulášková

Pana Doskočila môžem určite doporučit ako výborného prostredníka pri prenájme či kúpe nehnutelnosti. Oceňujem hlavne velmi profesionálny prístup, ochotu a rýchle jednanie. Všetko potrebné bolo zabezpečené do podpisu zmluvy.

Zuzana Sekerešová

Pan Doskočil vyřídil vše k naprosté spokojenosti zúčastněných stran. Jeho služby vřele doporučuji.

František Srnec

Pan Doskočil je velmi vstřícný, spolehlivý a zodpovědný. Ochotný řešit vaše požadavky a přizpůsobit se vám i časově. Je vidět, že práci má zažitou a má zájem, aby klient byl spokojený. Je příjemné jednat s takovým člověkem. Děkuji a určitě doporučuji.

Alena Redlová

Pan Doskočil je první realitní makléř, kterého mohu opravdu s jistotou doporučit. Celá transakce koupě bytu proběhla velice rychle a profesionálně. Pravidelně jsem jako kupující dostával veškeré potřebné informace o průběhu a k přístupu pana Doskočila nemám žádnou výhradu. Příště opět s ním.

Filip Major

Díky panu Doskočilovi proběhl pronájem bytu naprosto hladce, profesionálně a naprosto v pohodě. Rozhodně doporučuji!

Karolína Schovánková

Pana Doskočila mohu plně doporučit. Příjemná komunikace, bezproblémová administrativa, právní služby AK Bartoň rovněž v pořádku. Děkuji za spolupráci při koupi nemovitosti.

Martin Jašek

Je vidět, že p.Mach má v oboru již léta praxe. Po jeho doporučeních jak připravit a nabídnout můj byt netrvalo ani týden a stěhoval se nový nájemník. Děkuji za ušetřený čas, na tohoto makléře se v budoucnu rád znovu obrátím.

Miroslav Procházka

Potřebovala jsem rychle bydlet, pan Mach mi vše velice rychle zařídil.Byla jsem naprosto spokojená. Pana Macha můžů jenom doporučit.

Daša Kotková

Při pronájmu mojí nemovitosti se pan Mach o vše postaral, vše vysvětlil, a navíc v rekordním čase sehnal nájemníka. Jsem s jeho službami velmi spokojená.

Eva Volavková

Děkuji panu Machovi za rychlé a profesionální jednání. Zcela jistě doporučuji!

Martin Vrbata

Panu Doskočilovi děkujeme za profesionální přístup, vyřízení všeho co bylo potřeba a obecně celkové profesionalitě realitní kanceláře - Dům realit. Od první prohlídky jsme věděli, že jednáme s profíkem. Děkujeme za ukázkový převod nemovitosti:)

Kateřina a Pavel Kuchtovi

Pana inženýra Doskočila můžeme vřele doporučit pro jeho profesionální přístup, vstřícnost a pochopení pro jednání se staršími ročníky. Schopný, zodpovědný, milý, svědomitý a důsledný. Spolupráce s advokátní kanceláří výborná a bez problémů. Můžeme jen doporučit. Děkujeme Jana a Jan Sigmundovi

Jana Sigmundová

S klidným svědomím mohu pana Doskočila doporučit. Veškerá administrativa byla bez problémů a rychle vyřízená. Jednání s panem Doskočilem bylo také bez problémů. Je to vstřícný a milý člověk s kterým nebyl problém jednat i přes vánoční svátky. Děkuji za spolupráci.

David Kostya

S panem Doskočilem jsem měl možnost spolupracovat již podruhé a opět musím konstatovat, že je to odborník na svém místě.Veškerá administrativa spojená s pronájmem probíhala operativně a to i přes vánoční svátky. Děkuji za spolupráci a určitě doporučuji.

Antonín Šik

Za stranu kupující oceňujeme vysoce profesionální přístup pana Doskočila i AK Bartoň. Celý proces obchodu byl panem Doskočilem řízen v rámci možností strany prodávající maximálně produktivně. Veškerá komunikace probíhala bez odkladů, domluvené termíny schůzek probíhaly hladce a plnily svůj účel. Děkujeme a doporučujeme.

Eva Jedličková

Pana Doskočila mohu jedině doporučit. Vše proběhlo velice rychle a ku spokojenosti obou stran. Je to milý, vstřícný, usměvavý pán, který se o vše postará a je ochoten vše potřebné dopodrobna vysvětlit. Jeho přístup byl profesionální. Je odborník na správném místě. Ráda bych tak panu Doskočilovi ještě jednou poděkovala. A pokud bych v budoucnu řešila podobnou záležitost, tento pán bude první, koho oslovím.

Veronika Bachtíková

Spolupráci s panem Doskočilem mohu jen doporučit. Prodej bytu proběhla rychle ku prospěchu strany prodávající i kupující. Pan Doskočil si byt osobně prohlédl a nafotil, připravil perfektní webovou prezentaci a po té bytem provedl mnoho zájemců. Po celou dobu prodeje jsem byl dobře informován o každém kroku a celý prodej mne stál naprosté minimum času. Pan Doskočil je zkušený makléř a dokáže tak dopředu odhadnout možná rizika a včas zareagovat, např. napřímo komunikovat s bankou nebo se obrátit na další odborníky. Děkuji.

Přemysl Kopecký

nerada chválím,ale v případě pana Doskočila nelze jinak.Absolutní spolehlivost,pečlivost a vstřícnost,profesionalita.(vlastnosti dnes často nevídané:-D ).Ještě jednou mu děkuji, dalším doporučuji.

Lena Jakubův

Ráda bych panu Doskočilovi poděkovala za naprosto profesionální přístup a dodržení všeho, co kdy slíbil. Celý průběh nákupu nemovitosti i administrativy okolo tohoto procesu byl naprosto hladký a řízený panem Doskočilem. Navíc mi doporučil osvědčené spolupracovníky z oblasti hypotečních služeb a také výborný a profesionální právní servis. Díky osobitému přístupu pana Doskočila se mohu radovat z dnes obdrženého LV k nemovitosti. Doporučuji pana Doskočila každému, kdo kupuje nemovitost a neví, komu věřit.

Hana Výmolová

Ráda bych do doporučení přidala i pár řádků týkajících se spolupráce mezi mnou a panem Doskočilem. Koupě bytu se pro mě zdála být z počátku velice složitou situací. Ve chvíli, kdy jsem si vybrala byt, který nabízel dům realit a vzal mě pod křídla pan Doskočil, ze mě všechny obavy spadly. Chtěla bych poděkovat hlavně za přímou a srozumitelnou komunikaci, čestné a upřímné jednání a odborné rady. Přeji hodně zdaru do dalších let a bezproblémové klienty.

Renata Česáková

Musím panu Doskočilovi jen poděkovat za profesionální přístup. Je to člověk který se pro práci makléře narodil. Ochota, vstřícnost, odbornost.

Kučerová Z

Oceňuji profesionální a vstřícný přístup pana Ing. Doskočila při realizaci prodeje mé nemovitosti. Poskytované služby včetně právního servisu (advokátní kanceláře Mgr. Bartoně) fungují naprosto bezchybně. Mohu jen doporučit. Děkuji.

Ing. Petr Manda

Na pana Ing Jiřího Doskočila, makléře "Domu realit ", jsme se v letošním roce obrátili s žádostí o pomoc a spolupráci při prodeji naší nemovitosti. Byla to třetí, a to největší a nejkomplikovanější práce pro nás na realitách v posledních letech. Znali jsme již způsoby jeho postupů při vyhledávání a při postupném jednání s potencionálními zájemci, co se týče vyhodnocování a doporučování pro nás optimálního klienta i co se týče jeho bonity a způsobu úhrady kupní ceny . Když dosáhl souhlasu obou smluvních stran, jednal rychle, přesně a zodpovědně s cílem co nejdříve v zájmu obou stran kupní smlouvu uzavřít. Velkou pomocí pro nás byl vždy právní servis advokátní kanceláře Mgr. Bartoně pro sestavení kupní smlouvy, která pro zmíněný Dům realit pracuje. Připomínky a návrhy obou smluvních stran byly vždy vhodným způsobem projednány a v návrhu kupní smlouvy do přijatelné formulace sestaveny. Cenná byla přitom i právní doporučení této advokátní kanceláře. V neposlední řadě nutno zdůraznit, že advokátní úschova finančních prostředků byla vždy přesně, včas a řádně směrována a vypořádána, o čemž jsme byli postupně vždy neprodleně informováni. Oběma těmto našim partnerům, Ing Doskočilovi i advokátní kanceláři Mgr. Bartoně patří náš dík a ocenění jejich práce.

Ing. Miroslav Ondráček

S panem Doskočilem jsme řešili prodej nemovitostí, i pronájem, a po celou dobu bylo vše 100%. Profesionální vystupování, dochvilnost, perfektní příprava, detailní znalost problematiky, lokality a v neposlední řadě milé a přátelské chování k zájemcům o nemovitost i směrem k nám. S trochou nadsázky si dovolím říct, že nám stačilo dole podepsat prázdný papír a vše ostatní za nás pan Doskočil zařídil k naší naprosté spokojenosti. Ještě jednou díky moc za skvělou spolupráci. Všem můžeme jen doporučit.

Martina Poděbradová a David Bláha

Děkujeme panu Doskočilovi za příjemné jednání, ochotu a vstřícnost při prodeji bytu. Bezproblémové a rychlé bylo i jednání u právní kanceláře, se kterou RK spolupracuje.

Jana

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Doskočilovi,za rychlí prodej mého bytu a skvělý lidský přístup.Vždy vše skvěle vysvětlil a budu ráda za další spolupráci.Iveta

Iveta

Rád bych poděkoval prostřednictvím hodnocení panu Doskočilovi za jeho přístup, ochotu a flexibilitu v průběhu realizování koupě nemovitosti, v dnešní době není tento přístup a spolehlivost samozřejmostí a proto si tento pan makléř zaslouží ocenění alespoň touto cestou.

Michal H.

Profesionální vystupování i přístup ke všem zúčastněným stranám. Sehnal nám v krátké době zájemce o byt. Spolupráce s panem Doskočilem byla bezproblémová a s jeho prací jsme byli velice spokojeni. Děkuji. Dana Vytlačilová

Dana Vytlačilová

Chtěli bychom velmi poděkovat panu Doskočilovi za jeho výbornou, rychlou a účinnou pomoc s koupí bytu a s jeho následnym pronájmem. Předem nás vždy seznámil s tím, co je třeba udělat, a velmi užitečný pro nás byl nejen jím připravený časový harmonogram jednotlivých kroků, ale i jeho rady právní a praktické. Pomohl nám nad limit svých pracovnich úkolů, a též i svého pracovního času. Pomohl i vyřešit nečekanou právní komplikaci při vyřizování kupní a nájemní smlouvy. Přejeme Domu realit hodně takových skvělých makléřu a panu Doskočilovi vše dobré Hana a Jiří Němcovi

Hana Němcová

S prací pana Doskočila jsem byl naprosto spokojený. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Martin Langmayer

Služby poskytnuté panem Doskočilem považuji za naprosto profesionální. V každém okamžiku procesu prodeje nemovitosti jsem přesně věděl, co je hotovo, co se právě děje a co je ještě třeba udělat jak na straně mojí, tak na straně realitní kanceláře a strany kupující. Tímto bych chtěl poděkovat za spolupráci a pana Doskočila bych neváhal doporučit komukoliv ohledně prodeje/nákupu nemovitosti.

Jan Kadaník

Naše firma Serafín, s.r.o. spolupracovala s panem Ing. Doskočilem během několika málo měsíců 2x. Jednou to bylo při nákupu bytu a podruhé při jeho pronájmu. Vždy vše proběhlo rychle, naprosto profesionálně a s výborným servisem

Ing. Ladislav Pleštil

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat panu ing.Doskočilovi za rychlé zrealizování prodeje nemovitosti. Ve velmi krátké době sehnal zájemce o koupi bytu, o každém jeho kroku jsme byli vždy pravidelně informováni. Ještě jednou chceme poděkovat za spolupráci. S pozdravem Peter Spilka

Peter Spilka

Touto cestou ještě jednou děkuji panu ing. J. Doskočilovi za velmi profesionální přístup k prodeji mé nemovitosti. Jeho jednání po celou dobu spolupráce bylo vždy korektní, naprosto spolehlivé a přesné. S jeho příjemným, seriózním a profesionálním vystupováním je to jednoznačně nejlepší makléř, který má vysoké znalosti v problematice nemovitostí. S jeho prací jsem já i manžel maximálně spokojeni a všem jej doporučujeme. Velké díky za vše A.Focková s manželem.

Alena Focková

Chtěla bych velmi panu Doskočilovi poděkovat za naprosto precizní servis ohledně bytu, který jsem si přes něho pronajala teď v červnu. Byla to spontánní a nečekaná akce:) a vyšel mi maximálně vstříc. Mám byteček snů...prostě děkuji.M.K.

Michaela Končelová

Připojuji se k pozitivním ohlasům na práci realitního makléře pana Doskočila. Velmi oceňuji jeho profesionální, stručné, věcné a rychlé jednání - vše proběhlo v nejkratší možné lhůtě a zcela perfektně. Kdyby takových makléřů bylo víc, určitě by se tato profese těšila v naší společnosti větší vážnosti. Děkuji. A. Vašíčková

Andrea Vašíčková

Dobrý den. Tímto chceme vyjádřit plnou spokojenost s realizací prodeje několika družstevních bytů v našem panelovém domě, kterou jsme prováděli prostřednictvím realitního makléře pana Doskočila. Realitní makléř,se průběhu celé akce zhostil naprosto profesionálně, všechny termíny a schůzky byly vždy pečlivě připravené s naprostou dochvilností, jeho vystupování bylo velmi příjemné a vstřícné. Realitní kancelář a obzvlášť pana Doskočila můžeme vřele doporučit. S poděkováním bytové družstvo BDUTK.

BDUTK

Služeb realitní kanceláře jsem použil poprvé. Nemám proto srovnání. Postup,vstřícnost a kompletnost řešení považuji za velmi kvalitní,osobní přístup pana ing.Doskočila za hodný doporučení. Děkuji-Mirek Podolák se ženou Šárkou.

Ing.Miroslav Podolák

Služeb realitní kanceláře jsem použil poprvé. Nemám proto srovnání. Postup,vstřícnost a kompletnost řešení považuji za velmi kvalitní,osobní přístup pana ing.Doskočila za hodný doporučení. Děkuji-Mirek Podolák se ženou Šárkou.

Ing.Miroslav Podolák

Služeb realitní kanceláře jsem použil poprvé. Nemám proto srovnání. Postup,vstřícnost a kompletnost řešení považuji za velmi kvalitní,osobní přístup pana ing.Doskočila za hodný doporučení. Děkuji-Mirek Podolák se ženou Šárkou.

Ing.Miroslav Podolák

Velmi si cením vysoce profesionálního přístupu p.ing.Doskočila, byla jsem velmi spokojena nejen díky jeho profesionalitě, ale i rychlosti, vstřícnosti a vždy příjemnému a férovému způsobu řešení všech potřebných záležitostí. Spolupráci mohu víc než doporučit a p. ing. Doskočilovi patří mé velké díky. M.Hejrová

Magdalena Hejrová

S prací realitní kanceláře, zastoupené p. ing. Doskočilem, jsem byla velmi spokojená. Příjemné a zároveň velmi profesionální vystupování velmi oceňuji. Mohu tuto spolupráci vřele a bez přemýšlení jen a jen doporučit . N.Štokrová

Naděžda Štokrová

Velice oceňuji spolehlivost pana makléře, řešení všech potřebných aspektů pronájmu, vstřícnost a spolehlivost - co se schůzek týče, žádnou nezrušil a na místě byl vždy ještě i o chvíli dřív, předem mi volal, aby se ujistil, že i já jsem na cestě. Nejvíce ale oceňuji, že uměl říct veškeré potřebné informace, celým pronájmem mě profesionálně provedl a nepodával mi žádné přikrášlené, natož lživé informace (což dnes dělá většina obchodníků). Srdečně tedy děkuji. JAF

Jana Alice Fabry

Dobrý den, s prací pana Doskočila jsem byl velmi spokojen. Vše proběhlo bez problémů a to jak koupě bytu, tak jeho následný pronájem. Hynek Fajmon

Hynek Fajmon

Jednání pana Doskočila bylo velmi profesionální, jak pokud jde o vlastní transakci, tak i o související úkony. Postup byl přímý, racionální, jasný a efektivní. Jeho služby mohu jen doporučit.

M. Hrabal

Dobrý večer pane Doskočil , vzhledem k tomu , že jsme úspěšně ukončili prodej našeho bytu , chtěl bych Vám poděkovat za příkladný a profesionální přístup k celé transakci. Byli jsme naprosto spokojeni. Miroslav Č.

Miroslav Č.

O prodej našeho bytu projevila zájem celá řada realitních makléřů a různých podnikavců v realitách. Pan Ing. Doskočil nejen že byl jeden z mála, kdo nabídl své služby nevtíravým způsobem, ale především z jeho jednání od prvního kontaktu byla patrná profesionalita. A byl to on, kdo po poměrně velice krátké době (cca dva týdny) přivedl na prohlídku dokonce více zájemců, kteří se o koupi velmi intenzivně zajímali. Jednomu z nich jsme náš byt i prodali, přičemž pan Ing. Doskočil nám po celou dobu realizace prodeje radil, co, jak a kde máme udělat. Spolupráci si velmi chválíme a děkujeme za ni.

Jan Čermák

Velice profesionální přístup. Přes pana Ing. Doskočila jsem koupil i pronajal nemovitost. Vše probíhalo perfektně, kompletní servis bez jakýchkoliv starostí. Doporučuji. 1.4.2015

Michal H.

Konečně realitní makléř, který má profesiální přístup a příjemné vystupování. Velice doporučuji a děkuji

Květa Mastná

Pan Doskočil je skutečným odborníkem ve své oblasti. Všechny své povinnosti plnil řádně a včas a to velice kvalitně. Mimo jiné, zajistil také kvalitní právní servis. Má profesionální přístup, příjemné vystupování a je vstřícný. Velice doporučuji.

Anton Mashera

Hodnocení by se dalo schovat pod jediné slovo "Děkuji",to by ovšem,dle mého uvážení,nevystihlo zcela nasazení člověka pro věc,prodej a nákup nemovitosti a v neposlední řadě lidsky spravedlivý přístup pana Ing.Doskočila. Slovo "makléř" též plně nepokrývá práci člověka jehož zde popisuji. Jeho naprosto profesionální přístup a smysl pro pořádek, je příkladný a v dnešní době až nevídaný. Místy se při složitějších jednání mění ve velmi šikovného politika,nebo ještě lépe ve smírčího soudce,který nastoluje ve věcech sporných,rovnováhu a spravedlnost,ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Spolupráce s takovými lidmi je radost a pozvedá i celkový obraz o společnosti v níž pracuje. Společnosti "Dům realit" mohu k takovému člověku jen gratulovat a vždy Vás pane Ing. Doskočile mohu s klidným svědomím doporučit. Servis celé společnosti je na velmi vysoké úrovni. 11.1.2015

Zdeňka Dvořáková

Konečně dobrá volba ve výběru real.makléře.Přímé jednání,profi přístup,příjemné vystupování.Je znát zkušenost a že svou práci má rád.Jsem spokojená klientka,byt je prodaný a všichni zúčastnění v pohodě.Díky

Eva Brzáková

Profesionální vystupování i přístup ke všem zúčastněným stranám. Jako jediný nám sehnal zájemce o byt, doporučuji ho! Jednal jsem s několika makléři, kteří "předvedli", jak žalostný je stav v oblasti tohoto podnikání v ČR...

Richard

Na základě mojí spokojenosti z naší dlouhodobé spolupráce s Ing. Doskočilem mohu ostatním klientům tohoto makléře vřele doporučit. František Srnec

František Srnec

Pokud chcete rychlé a profesionální jednání, obraťte se na pana Doskočila. Na základě výborné zkušenosti naší rodiny z první spolupráce s panem Doskočilem, jsem vůbec nepřemýšlel,že bych se tentokrát obrátil na jiného makléře. A i teď proběhlo jednání velice rychle, vstřícně k mé naprosté spokojenosti. Doporučuji!

M.Jelínek

Za poslední dva roky jsme se s rodinou snažili najít vhodnou nemovitost jak ke koupi tak i na pronájem.Setkali jsme se tak s mnoha makléři díky kterým jsme si udělali nehezký obrázek o této profesi, ale jen do té doby než jsme se potkali s panem Ing. Jiřím Doskočilem. Je příkladem toho jak by měl makléř ke své profesi přistupovat; dokáže uspokojit zájmy všech zúčastněných stran, a navíc se od něj namísto výmluv dočkáte vždy pohotového řešení! Nejvíce jsme však ocenili jeho flexibilitu, ale hlavně včasnost jak na schůzkách tak i v odpovědích na naše dotazy. Byla radost s ním spolupracovat na hledání vhodného podnájmu a tudíž ho všem vřele doporučujeme!

Petra Klíčová

Dobry den vsem. Pan Doskocil nam pomahal jiz dvakrat s pronajmem naseho bytu v Praze. Je to velice ochotny a spolehlivy clovek. Neverila jsem, ze dokaze pronajmout nemovitost v tak kratkem case. Nic pro nej neni problem a pro vse ma nejake reseni. Jsme za takovou spolupraci vdecni a jeste jednou mu dekujeme. Vrele doporucujeme. Hnilicova, Calzolari

Michaela Hnilicova

S ing. Jiřím Doskočilem jsem v posledních dvou letech spolupracovala jak při prodeji 2 nemovitostí (mé i mé dcery), tak při pronájmu svého menšího bytu. Je to bezesporu člověk na svém místě, velice schopný a příjemný mladý muž. Oceňuji jeho dokonalý profesionální přístup, spolehlivost, odbornost, seriózní a přímé jednání, přesnost, vstřícnost, flexibilitu, ale především jeho neuvěřitelnou akčnost. Pro všechny mé nemovitosti dokázal najít vhodné kupce či nájemce doslova obratem (během pár dnů). Pana Doskočila mohu jako makléře všem vřele doporučit. V případě, že budu zase někdy potřebovat radu či pomoc v této oblasti, obrátím se s naprostou důvěrou jedině na něho. Ing. Ivana Parkmanová

IVANA PARKMANOVÁ

Vážená realitní kanceláři, s přístupem Vašeho Makléře Ing. Jiřího Doskočila, jsem byl neskutečně překvapen. Takový profesionální přístup se v dnešní uspěchané době nepotkává tak často! Slovo Makléř platí, dochvilnost schůzek přesná jak švýcarské hodinky. Více takových lidí i na jiných pracovních místech. Vysoká profesionalita. Díky A. Šik

Antonín Šik

Velmi pozitivně hodnotím spolupráci při prodeji našeho bytu na Vinohradech s Ing. Jiřím Doskočilem. Ve všech směrech naprosto profesionální přístup, velmi dobrý odhad, zajištění kvalitního právního servisu s bezpečným převodem finančních prostředků, vysoká úspora času klienta při prodeji s ohledem na výbornou organizovanost. Nelze jinak než všem doporučit. Irena Chvojková

Irena Chvojková

Dobrý den Makléř Jiří Doskočil zastupoval realitní kancelář, Dům Realit.. Při prvotním telefonickém kontaktu si skutečně systémem promyšlených otázek prověřil, že byt je skutečně na prodej, a teprve potom dohodnul prohlídku. Na místo prohlídky došel v několikaiminutovém předstihu. Podáním ruky, s úsměvem a se zdvihnutým obočím navázal první kontakt. Jeho oblečení i vystupování svědčilo o jeho profesionalitě a poskytovalo pocit důvěry. Vzhledem k jeho věku bylo patrné, že se nejedná o životní zkušenosti, ale dopad školení a přípravy, kterou bezesporu absolvoval. Po prohlídce si vyžádal podpis závazku o tom, že zájemce při prodeji využije služeb jím zastupované realitní kanceláře. V rámci úvodního rozhovoru také nabídl veškeré své služby. Nenápadným a nenuceným způsobem také zjišťoval limity potenciální ceny nemovitosti,kterou respektoval. Při samotné prohlídce byl schopen nenucenou formou vyzdvihnout výhody nabízené nemovitosti. Pak podle toho uzpůsobil prezentaci nemovitosti. V krátkosti dokázal shrnout, jaké výhody a přidanou hodnotu jím zastupovaná realitní kancelář prodávajícímu poskytne. Vzhledem k inzerci a prezentaci nabízené nemovitosti,ve velmi krátké době sehnal řadu zájemců a nemovitost se úspěšně prodala,nesmím opomenout právní servis,který byl také na velmi profesionální úrovni. Pokud bych snad někdy potřeboval, s jistotou a důvěrou bych se opět obrátil na výše zmiňovaného Makléře. Závěrem snad jen děkujeme. S pozdravem Karel Fried

Karel Fried

Dobrý večer pane Doskočile, spolupráci s Vámi můžeme hodnotit jenom pozitivně. Nemovitost byla prodána díky Vaší spolehlivosti a rychlosti v komunikaci, což velmi oceňujeme. Především si ceníme vzájemných konzultací, ze kterých vycházely rozhodnutí, které vedly k rychlému prodeji naší nemovitosti. Z naší vlastní zkušenosti s mnoha dalšími realitními makléři můžeme ohodnotit, že Váš přístup ke klientovi je slušný, rovný a vede ke vzájemnému cíli-prodeji nemovitosti. Ještě jednou děkujeme za spolupráci. S pozdravem Jaroslav Dvořák + Dita Kirschová

Jaroslav Dvořák + Dita Kirschová

Dobrý den pane Doskočil, s Vaší pomocí při prodeji mé nemovitosti jsem byla spokojená a stejně tak s ostatními službami RK Dům realit, vše proběhlo v naprostém pořádku. S pozdravem, Borecká

Marcela Levinská Borecká

Velice ráda bych vyjádřila spokojenost se službami realitního makléře pana Jiřího Doskočila. Spolupráce mi vyřešila bezproblémový průběh prodeje mé nemovitosti s veškerým právním servisem a to bez jakýkoliv starostí. Pokud budu v budoucnu řešit podobnou životní situaci, tak se určitě obrátím na kancelář Dům Realit a konkrétně na velice šikovného makléře pana J. Doskočila, kterého opravdu doporučuji. Michaela Procházková

Michaela Procházková

Dobrý den, s realitním makléřem panem Ing. Jiřím Doskočilem jsem spolupracovala na prodeji několika nemovitostí a s jeho prací jsem byla vždy velmi spokojená, je spolehlivý a velice profesionální, k jeho práci nemám žádnou výhradu. Celkově mám s realitní společností Dům realit dobré zkušenosti, vč. právního servisu a mohu její služby a zvláště pak pana makléře Ing. Doskočila jen vřele doporučit.

Mudr. Helena Moravčíková

S prací Vaší RK jsem byl velice spokojen, přesto, že mne oslovilo zpočátku asi 20 RK a všichni slibovali " modré z nebe", jen ing. Doskočil z Vaší RK dokázal přivést několik klientů na prohlídku nemovitosti, a s jedním z nich případ úspěšně dokončit včetně zajištění právního servisu. Při všech jednáních, kterým jsem byl přítomen vystupoval jako profesionál s patřičným vzděláním, znalostí realitního trhu, ale i seriozností a slušností, bez ohledu na čas. S pozdravem : JUDr. Jaroslav MUDRA

Judr. Jaroslav Mudra

Dobrý den pane Doskočile, dovolte, abych Vám poděkoval za prodej nemovitosti v Praze 6 - Suchdole a zároveň zhodnotil spolupráci s Vámi. Ta byla na velice dobré úrovni. Zejména proto, že jednání s kupujícím bylo velmi složité, vyžadovalo Váš diplomatický a profesionální přístup, aby bylo vše vyřešeno k naší spokojenosti. V další řadě děkuji za spolupráci při pronájmu bytu na Zbraslavi,který úspěšně pokračuje. Pokud budeme mít možnost, Vaše služby budeme rádi dále doporučovat. Velice oceňujeme i profesionální a nelehkou práci Mgr. Pavla Bartoně, advokáta RK. S pozdravem Lubomír Plaček

Luboš Plaček

Dobrý den pane Doskočile, reference na Vaší práci se píše velmi dobře. K Vaší práci jsme po celou dobu hledání zájemce ani v průběhu převodu nemovitosti neměli žádné připomínky. Naopak jsme velmi oceňovali Vaše racionální doporučení na úpravu ceny, cílevědomé a klidné vedení celého procesu, které na konec vedlo k relativně rychlému uzavření obchodu. Rovněž právní servis Mgr. Pavla Bartoně byl na vysoké profesionální i lidské úrovni. Mohu s klidným svědomím doporučit. (Přes to, že jsme původně měli domluvenu spolupráci s více makléři, skutečná a plnohodnotná spolupráce ve vztahu makléř - klient vznikla pouze s panem Doskočilem, který jako jediný navrhoval různá řešení nabídky, úpravy ceny a celkově se na obstarání prodeje nemovitosti velmi aktivně podílel.) S pozdravem a přáním všeho dobrého Ing. Olga Koptová

Olga Koptová

Vážený pane Doskočile, jsem velmi ráda, že jste se ujal prodeje mého bytu. Spolupráce s Vámi byla výborná a zejména oceňuji, že jste mi kdykoliv zodpověděl všechny mé dotazy a pravidelně mne o všem informoval. Bude-li se opět volit makléř roku, ráda bych Vám dala hlas, neboť si myslím, že Váš přístup ke klientovi je perfektní. Domnívám se, že pro společnost "Dům realit" jste přínosem a významně se podílíte na její úspěšnosti. Budu-li mít možnost, ráda Vás doporučím. Ještě jednou Vám za vše děkuji a přeji pevné zdraví, osobní i pracovní úspěchy. S přáním příjemného dne Mgr. Jana Kuklová

Mgr. Jana Kuklová

Dobrý den. Velice rád Vám poskytnu své hodnocení. Po výborné zkušenosti s Vámi a AK pana Bartoně jako kupující před pár lety, jsem tentokráte na straně prodávajícího neměl o čem dlouze přemýšlet. A jelikož vše probíhalo na jedničku s * i tentokráte, tak Vám tímto ještě jednou děkuji a přeji i nadále hodně úspěchů v této době. PS:Lidi jako Vy jsou dneska vyjímkou. PJ.

Pavel Jelínek

Spolehlivost, aktivita, zájem, perfektně připravené podklady a dokumenty, dodržování ústních dohod a dochvilnost... Co víc si dneska přát? Rozhodně doporučuji!

Martin Černý

Prodáváte nebo kupujete nemovitost v Praze? Obraťte se na pana Ing. Jiřího Doskočila. Po mojí zkušenosti a spolupráci s ním mohu prohlásit, že je to spolehlivý a dokonalý profesionál. Prosím, abyste toto moje vyjádření nebrali za ledajakou reklamu. Chcete-li vědět víc, zavolejte mi do Švýcarska: +41 21 7012263.

Václav Vitouš

Dobrý den, pane Doskočile! Děkuji Vám za profesionálně zvládnutou naši záležitost, hotovost došla v pořádku. Takové profíky, jako jste Vy a pan Bartoň, bych si přála všude. Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré v dalším životě. H.Jelínková

Helena Jelínková


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.

Makléři

Ing. Jiří Doskočil

Ing. Jiří Doskočil

MAKLÉŘ ROKU 2012, MAKLÉŘ ROKU 2015
774 171 500
doskocil@dumrealit.cz