Plus POBOČKA MĚSÍCE

Hl. m. Praha
Certifikovaní makléři na pobočce

Manažer pobočky

Monika Plicková
603 875 447
plickova@dumrealit.cz

Kontakty

603 875 447
plickova@dumrealit.cz
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky

Monika Plicková
603 875 447
plickova@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

RealityzaPrahou s.r.o.
Svornosti 985/5
Praha 5 150 00

zastoupena: Monika Plicková
IČ: 27125319
DIČ: CZ27125319

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Doskočilovi za přístup a čas, který věnoval prodeji mé nemovitosti.Stručný popis naší spolupráce by vypadal asi takto: ochota, vstřícnost a spolehlivost.Dobrých realitních makléřů jako Vy je "šlachovitě" málo.Přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Petr Šimůnek

S Ing. Doskočilem jsem se setkal poprvé a musím říci, že takto profesionální přístup jsem ještě nezažil vše klaplo na 100% jakákoli domluva, dohoda či schůzka. Byl jsem velmi spokojen a vřele doporučuji. Během 3 dnů jsem vyřešil nájem bytu a vše funguje.

Jiří Hurych

S ing.Doskočilem jsem měla možnost spolupracovat v krátké době už podruhé. Opět se osvědčil na 100%. Oceňuji profesionalitu, rychlost, jasnost. Všem doporučuji a sama se na něj ráda v případě potřeby znovu obrátím.

Veronika Siňorová

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací