Plus POBOČKA MĚSÍCE

Hl. m. Praha
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

603 875 447
plickova@dumrealit.cz
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Monika Plicková
603 875 447
plickova@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

RealityzaPrahou s.r.o.
Svornosti 985/5
Praha 5 150 00

zastoupena: Monika Plicková
IČ: 27125319
DIČ: CZ27125319

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Pana Doskočila chválím kudy chodím. Jeho profesionální přístup nespočíval pouze ve znalosti realitního prostředí, ochotě a dochvilnosti, ale mě osobně si získal především svým nestranným, férovým chováním mezi prodávajícím a kupujícím, ochotou promptně reagovat a hlavně jistotou, že vše na čem jsme se domluvili, vždy platí.

Jana Kalinová

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Doskočilovi za přístup a čas, který věnoval prodeji mé nemovitosti.Stručný popis naší spolupráce by vypadal asi takto: ochota, vstřícnost a spolehlivost.Dobrých realitních makléřů jako Vy je "šlachovitě" málo.Přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Petr Šimůnek

S Ing. Doskočilem jsem se setkal poprvé a musím říci, že takto profesionální přístup jsem ještě nezažil vše klaplo na 100% jakákoli domluva, dohoda či schůzka. Byl jsem velmi spokojen a vřele doporučuji. Během 3 dnů jsem vyřešil nájem bytu a vše funguje.

Jiří Hurych

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací