Moje oblíbené Poslední hledání

Kdo jsme

Společná fotografie

Jsme největší partnerská realitní síť v České republice. Dbáme na dodržování vysokých etických standardů u všech našich partnerských realitních kanceláří i obchodníků. Náš koncept je založen na principu „Success fee“, jednoduše řečeno sdílíme společný úspěch. Jako jedna z mála realitních společností disponujeme celorepublikovou sítí profesionálních mentorů s mnohaletou realitní praxí, kteří dnes a denně implementují své zkušenosti, poznatky a invence mezi jednotlivé partnery a makléře. Právě know-how našich makléřů je zásadní podmínkou pro poskytování kvalitních služeb našim klientům. K naší podnikatelské činnosti využíváme veškeré moderní metody, postupy a procesy hodné třetímu tisíciletí. Dokážeme flexibilně rozhodovat a přizpůsobovat se aktuálním potřebám našich klientů i trhu díky jednoduché majetkové struktuře s jedním českým majitelem panem Jiřím Lormanem. Jsme členem Realitní komory České republiky.

 

Slovo majitele Jiřího Lormana

„Nesnažte se stát člověkem, který má úspěch, raději se snažte stát člověkem, který má hodnotu.“

Jiří Lorman

Myšlenka, vyslovená géniem. Právě ona poznamenala směr mojí cesty a ovlivnila způsob budování realitní společnosti, na kterou mohu být hrdý. Myšlenka, v kterou věříte, každodenní snaha a tým kvalitních a loajálních lidí přivedla ochrannou známku dumrealit.cz do současné podoby.

V dnešní době, kdy klesá poptávka, preference klientů se nepředstavitelně mění a rychlost vzniku nových realitních subjektů je větší, než jejich kvalita, je mi ctí stát v čele společnosti, která si svými hodnotami našla cestu k zákazníkovi. Každý člen manažérského týmu a každý partner má mojí plnou důvěru. Svým vysokým potenciálem a ověřenými sofistikovanými metodami naplňují rozmanité klientské požadavky. Mojí prioritou je právě těmto lidem zajistit co nejlepší podmínky pro jejich obchodní činnost.

Mám na paměti, že cestou z dnešní nelehké ekonomické situace, není bezhlavé snižování nákladů a propouštění, ale naopak důkladné řízení nákladů, výstupů, otevřenost k inovacím a hlavně udržování dobrého vztahu s klienty. Jejich spokojenost je naše vizitka. Čímž se vracím na začátek k myšlence Alberta Einsteina. Ověřené zkušenosti, kvalitní služby, dodržování etických hodnot a hlavně společná myšlenka a cíl nás dovede ještě výše než jsme nyní.

Vlastníkem ochranné známky DUMREALIT.CZ je společnost BYTY CZ s.r.o., IČ: 00537861, DIČ: CZ00537861, se sídlem Nad Želivkou 499, Praha 6, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 46.