Prodej chat a rekreačních objektů, Chaty, 221 m2 novinka

Roztoky, okres Rakovník, Středočeský

1 280 000 Kč
ID
586667
Hypotéka
Užitná plocha
221 m2
Plocha pozemku
978 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Květoslav Kořán
Květoslav Kořán
608 949 491
k.koran@melnik1.dumrealit.cz
Progres Žatec
Masarykova 352
Žatec 438 01
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bývalého rekreačního objektu českých drah v Roztokách u Křivoklátu. Jedná se o přízemní objekt, který byl v minulosti využíván jako ubytovna pro zaměstnance ČD. V Nemovitost má 3 obytné místnosti se samostatnými vchody, se společnou umývárnou, wc a další prostory k individuálnímu využití. Na nemovitost navazuje garáž a celodřevěná kolna, s možnosti využití jako pergoly, odpočinek apod. Půdní prostory lze využít k vestavbě podkrovních místností. Přípojka el. proudu 220/380 V, studna s užitkovou vodou. Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí fasády. Celková plocha pozemku činí 978 m². Veškerá občanská vybavenost je přímo v obci Roztoky u Křivoklátu. Při převodu nemovitosti zajistíme právní servis, financování je možné hypotečním úvěrem, který zprostředkujeme. Více informací o nemovitosti a ceně poskytne RK. Ev. číslo: 586667.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací