Prodej chat a rekreačních objektů, Chalupy, 70 m2 rezervováno

Dolní Loučky, okres Brno-venkov, Jihomoravský

800 000 Kč
+ odměna za zprostředkování
ID
591296
Hypotéka
Užitná plocha
70 m2
Plocha pozemku
5284 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Mgr. Josef Sojka
Mgr. Josef Sojka
732 814 180
top.brno@dumrealit.cz
TOP Brno
Úvoz 507/4
Brno 602 00
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej samostatně stojící chalupy (RD) v malé vesničce Chytálky vzdálené asi 3km od Dolních Louček. Chalupa stojí v mírném svahu na konci osady pod lesem. Jedná se o dvoupodlažní budovu se stodolou. V přízemí se nachází koupelna s vanou a WC, vedle je místnost, která se využívá ke skladování. V 1. NP je k dispozici kuchyně s kamny a prostornou komůrkou. Z ní je přístup do ložnice a na verandu. Dům se využívá především k rekreaci, v případě trvalého užívání je nutná rekonstrukce, která již byla započata ( proběhla výměna oken, sanace vlhkého zdiva ). Na dům navazuje les a louka o celkové výměře 4795m², stáří porostu od 60 do 90 let. Vytápění kamny na tuhá paliva a elektrickým přímotopem. Voda je ze studny. Odpady jsou svedeny do jímky. Elektřina 220 a 380 V. Jedná se o klidné místo, ideální pro turistiku a různé výlety. Ev. číslo: 591296.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací