Moje oblíbené Poslední hledání

Reference partnerů

Čeněk Černík – majitel realitní kanceláře dumrealit.cz/Terra

„Obchod v realitách mohu doporučit hlavně těm lidem, kteří mají rádi určitou výzvu.“

V realitách jsem se rozhodl pracovat, jelikož jsem se hojně potkával s obchodníky z různých oborů a zároveň jsem uvažoval o změně současného pracovního místa. Dostal jsem doporučení od svých známých. Upozornili mne, že je to poměrně náročné odvětví, ale i zajímavé, jak z pozice výdělku, tak z pozice jednání s klienty. Rozhodně se nejedná o stereotypní práci. Slyšel jsem o velmi dobrých referencích na společnost dumrealit.cz. Již první kolo pohovoru splnilo mé očekávání a rozhodl jsem se spolupracovat. Od té doby uteklo sedm let a jsem stále ve stejné firmě.
Za sedm let působení pod ochrannou známkou Dumrealit.cz jsme uzavřeli několik stovek obchodů. Evidujeme okolo tisíce nabídek. Máme stabilní klienty, kteří se k nám navracejí, což je pro mne největší důkaz toho, že naše kancelář funguje, tak jak má i díky velkému množství obchodů v rámci doporučení našich klientů. Kancelář dumrealit.cz/Terra se specializuje na práci s poptávajícími klienty, nabízíme služby osobní makléř, tedy vyhledání nemovitosti přímo pro konkrétního klienta, dle jejich požadavků a cenových možností.
Do budoucna chci s dumrealit.cz spolupracovat nadále z několika důvodů, je to ryze česká firma, má jednoho majitele a je dvacet let na trhu, což si myslím, že je zásadní pro práci v realitách a pro budoucnost na českém trhu v rámci realit.

Ze svých zkušeností můžu určitě obchod v realitách doporučit hlavně těm lidem, kteří mají rádi určitou výzvu, rádi obchodují, setkávají se s novými lidmi a jsou svým způsobem tak trochu workoholici.

 

Bc. Monika Veselá – majitelka kanceláře dumrealit.cz/Clever

„Vrhla jsem se do toho po hlavě. A musím říct, že se mi to vyplatilo!“

V realitách jsem začala pracovat hned po ukončení studií na vysoké škole. Ze začátku jsem se trochu obávala, ale vrhla jsem se do toho po hlavě. A musím říct, že se mi to vyplatilo. Na realitách mne lákalo nezávislé finanční ohodnocení a zároveň možnost vést tým a pomáhat jim k vyšším výkonům.
Při otevírání své kanceláře, jsem se, přiznám, cítila trošku důležitě a samozřejmě to byl velmi příjemný pocit, že mám něco svého. Práce v realitách je práce velmi náročná, ale mám ji ráda a v podstatě si už neumím ani představit, že bych dělala něco jiného. Je to práce, kde nejsou výdělky ničím limitovány, můžeme regulovat své výkony a prácujete s lidmi. Práce je to náročná, ale myslím si, že hezká.

Do budoucna bych chtěla expandovat i do jiných měst než mám nyní pobočku a samozřejmě být nejlepší a největší realitka v okrese.

 

Martin Svoboda – sólomakléř dumrealit.cz

„Během začátků mi hodně pomohla školení pořádaná společností dumrealit.cz“

Pro práci realitního makléře jsem se rozhodl při mém dlouhodobém pobytu v zahraničí, kde mne jeden známí shodou náhod přivedl k realitám. Po návratu do Čech jsem se rozhodl, že bych se touto prací mohl živit i zde, což jsem po slézu také udělal. Díky tomu pracuji dnes pro dumrealit.cz, který jsem našel na internetu a zdál se mi jednou z nejprestižnějších firem na realitním trhu v České republice. Během začátků mi hodně pomohla školení pořádaná společností dumrealit.cz, při kterých se člověk dozví spoustu praktických informací a vyslechne si zkušenosti od lidí, kteří v realitách pracují již delší dobu. Je dobré si tyto poznatky osvojit a něčemu se přiučit. Svého rozhodnutí pracovat pro dumrealit.cz určitě nelituji, je to práce zajímavá, je to práce s lidmi, která mě baví a naplňuje mě. Do budoucna bych chtěl zkvalitnit služby pro naše stávající i nové zákazníky, aby se k nám vraceli ještě raději.

 

Jana Sedláčková – sólomakléřka dumrealit.cz

„Není to jenom práce, ale je to určitý životní styl.“

Pracovala jsem ve veterinární ordinaci a po třech letech práce jsem zjistila, že už to není, to co chci dělat, že nemám žádnou možnost profesního růstu a sebezdokonalování se. K práci realitního makléře jsem se dostala náhodou. Přihlásila jsem se na pozici asistentky, ovšem k té jsem se nikdy nedostala, začala jsem pracovat jako realitní makléřka a tu práci jsem vykonávala tři roky.
Nyní jsem sólomakléřkou u společnosti dumrealit.cz, zde jsem na svoji práci velmi hrdá, protože ji dělám poctivě svědomitě a velmi mi záleží na mých klientech. Práce realitního makléře je podle mě velmi těžká a náročná, ovšem je pestrá a variabilní, protože zasahuje do mnoha oborů. Pro mne je to jeden z důležitých faktorů, aby mne práce bavila. Není to jenom práce, ale je to určitý životní styl.
Nedávno jsem jela se svou bývalou kolegyní autem, jeli jsme na náběr do nám neznámých končin. Na silnici byla značená objížďka, jeli jsme kousek dál a najednou vyjel proti nám veterán, tak to už bylo krapátek podezřelé. No a když jsme vyjeli do zatáčky nahoru za kopcem, tak proti nám vyběhl saniťák, začal na nás mávat, ať se okamžitě odkloníme na odstavné místo, tak jsme zastavili, stáhla jsem okýnko a říkám, jsme tady správně na závodech? A my jsme zjistili, že jsme přijeli na druhou stranu těch závodů a že jsme deset metrů za startovní čárou. Saniťák řekl: „Tak to otočte, auta startují po čtyřech minutách,“ tak jsem otočila auto a se slovy saniťáka, „ to dáte“, jsme vyrazili zpátky a tím jsme se stali účastníky automobilového závodu.

 

Dagmar Komárková - majitelka kanceláře dumrealit.cz/Uno

„Jsem velmi pyšná na to, že pracuji pro dumrealit.cz.“

Práce realitního makléře se mi líbila již delší dobu, proto jsem po mateřské dovolené nastoupila do realitní kanceláře v Brně. Brzy se mi začalo dařit a měla jsem spokojené klienty. Nicméně ohodnocení nebylo adekvátní a navíc možnosti osobního růstu byly mizivé. Po nějakém čase jsem si na internetu čím dál více všímala bannerů a reklam realitní sítě dumrealit.cz. Tato síť mne zaujala, oslovila jsem partnera pro rozvoj z mé lokality a sešla se s ním na schůzce. Když jsem zjistila, jaké podmínky mi nabízejí, neváhala jsem a pořídila jsem si partnerský program dumrealit.cz. Jsem velmi pyšná na to, že pracuji pro dumrealit.cz. Tuto firmu považuji za svou. Důkazem toho, jaké možnosti se otvírají v naší firmě schopným a pracovitým lidem, může být i to, že jsem se během jednoho roku z makléře stala partnerem pro rozvoj.

Práce realitního makléře je pro mě velmi pěkná, určitě není stereotypní, je různorodá. Každý den se setkáváme se spoustou nových lidí a každý obchodní případ je jiný. Nicméně je to práce také velmi náročná, určitě od každého makléře vyžaduje pevné nervy, asertivitu, neustálé sebezdokonalování, učení se novým věcem a empatii vůči klientům, kteří od nás očekávají pomoc při hledání nového domova.

 

Miroslav Cink – makléř dumrealit.cz

„Práce v tomto oboru je pro mě srdcová záležitost.“

Už od střední školy jsem toužil více zapojovat šedé buňky mozkové a spíš se živit mozkem a hlavou než rukama. Práce v realitách byla jednoznačná volba. Práce jsem se z počátku vůbec nebál, jelikož jsem v obchodě pracoval již dříve. Reality jsou ale i dost specifické a staly se pro mne vlastně hozenou rukavicí. Práce v tomto oboru je pro mě srdcová záležitost. Osobně si myslím, že pokud máte nástroje, které jsme dostali k dispozici, pokud máte produkt, kterému věříte a děláte obchod srdcem, tak se ty výsledky vždycky musí dostavit.

Proč si vybrat dumrealit.cz? Protože je v současné době na trhu jediný, který Vám dá k dispozici komplexní zázemí a nástroje, abyste mohli tuto práci úspěšně provozovat. Myslím si, že zatím nemá na českém trhu konkurenci. Bude doufám trvat hodně dlouho, než ostatní budou dělat něco podobného, jako dělá dumrealit.cz.

 

Pavel Hruška – makléř dumrealit.cz

„Pracuji v jedné z největších a nejsilnějších realitních kanceláří.“

S dumrealit.cz jsem začal spolupracovat díky mé manželce, která si otevřela realitní kancelář v Příbrami. Když se mě někdo zeptá na mé povolání, tak s radostí odpovídám, že pracuji v jedné z největších a nejsilnějších realitních kanceláří v Příbrami, která je součástí jedné z největších a nejsilnějších realitních sítí v České republice. Během mého působení na pozici realitního makléře jsem zažil mnoho zajímavých věcí. Rozhodně však nikdy nezapomenut na nábor venkovské nemovitosti, kde jsem přijel na nábor v lakýrkách a po celou dobu venkovského pobytu jsem přeskakoval psí a slepičí hromádky a vzpomínal na gumovky doma ve skříni.

Do budoucna bych se chtěl zapsat do povědomí příbramské veřejnosti jako jeden z nejlepších makléřů v Příbrami. Spolupráci s dumrealit.cz mohu jen doporučit, je to silná česká realitní společnost.

Videa

Martin Svoboda

solomakléř Brno

Dagmar Komárková

majitelka kanceláře Brno

Miroslav Cink

realitní makléř Plzeň

Čeněk Černík

majitel kanceláří Praha, Beroun

Pavel Hruška

realitní makléř Příbram

Monika Veselá

majitelka kanceláře Roudnice nad Labem