Moje oblíbené Poslední hledání

Invest

Kontakt

Vinohradská 1710/100
Praha 3 - Vinohrady 130 00

mobilní telefon: 734 699 910
invest@dumrealit.cz
počet nabídek: 359

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

Cherone s.r.o.
zastoupena: Lenka Kopcová

Sidlo:
Olšová 6/100
Třinec-Lyžbice 739 61
IČ: 28482590
DIČ: CZ28482590
Banka: Fio banka
Účet: 2600063960 / 2010Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Prodej domu, Praha, Rodinný, 250 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v Praze 4, Kateřinky, Újezd u Průhonic. Dům o vel. 6+kk, užitná plocha 250 m², s terasou,..

3 290 000 Kč

Prodej bytu, Praha, 1+kk, 32 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu o dispozici 1+kk, 30 m², lokalita Praha 2 – Nové Město, ulice Tyršova. Výborná investiční příležitost..

- 1 %
3 290 000 Kč Cena je celková - včetně právního a hypotečního servisu

Pronájem komerčního objektu, Praha, Obchodní prostory, 128 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem obchodních prostor o rozloze 128m² s výlohou a vstupem z ulice, které se nachází v atraktivní části..

- 24 %
38 000 Kč za měsíc6000 Kč poplatky

Pronájem komerčního objektu, Praha, Sklady, 80 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem skladových prostor o rozloze 80 m², v lokalitě Prahy 6 - Bubeneč. Prostory se nacházejí ve dvoře činžovního..

15 000 Kč za měsíc za 80m2 je 170 000Kč/rok.

Prodej bytu, Praha, 3+kk, 142 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej nového designového bytu 3+kk, 142,22 m², Praha 6 - Dejvice, ul. Evropská. Byt je navržen známým architektem..

- 1 %
6 935 000 Kč 40 300 kč za m2 bez DPH

Další

Naše reference

Pronájem zařízeného bytu 2+kk, 60 m2, balkon, Brandýs nad Labem

10 000 Kč

Byt 2+1, 60,5 m2, Říčany

10 500 Kč

Prodej bytu 1+kk sídliště Barrandov Praha 5

1 450 000 Kč

Prodej prostorného bytu 3+1, 72 m2, OV, lodžie, Kamýk, Praha 4

3 150 000 Kč

Pronájem exkluzivního rodinného domu, 5+kk, 210 m2 užitné plochy, zahrada, Praha, Vinoř

25 000 Kč

Prodej slunného bytu 3+1, OV, 73 m2, panel, lodžie, Praha 9, Letňany

3 380 000 Kč

další

DoporučeníPane Labský, Nemůžete ten inzerát prezentovat, když na tom nejsme domluveni. Prodej není aktuální.Stáhněte to!!! Myslík

Myslík

Hello Lenka, I would to see the flat. Please contact me back to agree the suitable time. Best regards, Valeria

Valeria

Po delším výběru z mnoha realitních kanceláří jsme pro prodej nemovitosti vybrali tuto a její makléřku paní Rackovou a nelitovali jsme. Naopak jsme byli nadmíru spokojeni s přístupem makléřky a s komplexními službami které nám byly poskytnuty. Od prezentace nemovitosti, přes sehnání kupce a podpisy všech potřebných smluv až po předání nemovitosti i převod energií. Jelikož mám osobní zkušenost s jinými "realitními kancelářemi" mohu to porovnat a některé bych ani nenazval realitními kancelářemi. A to že jsme byli takto spokojeni je zejména díky paní Rackové a její vynikající práci i velmi příjemném a solidním přístupu ke klientům.

Petr

Pani Rackovú sme spoznali pri hladani rodinného domu.Je to velmi mila, usilovná a spolahliva maklérka.Jej prístup je profesionalny a ľudský. Preto Vám chceme poďakovať za všetko čo ste pre nas doteraz urobili... ďakujeme :)

Eva

Paní Racková je velice milá a moc ochotná vždy vám pomůže.jestli hledáte perfektní makléřku vyberte si jí. Děkuji Zuzka

Zuzka

Dobrý den pane Přebinda, ještě jednou bych vám chtěla moc poděkovat za spolupráci na pronájmu bytu a přeji vám příjemný víkend.

Andrea Lidmanová

Paní Rackovou jsem požádala o pomoc s pronájmem bytu a chtěla bych touto cestou velice poděkovat, jelikož jsem byla se službami po všech směrech nad míru spokojená. S realitními makléři se setkávám v profesní oblasti a bohužel 90 % chybí to, co má paní Racková, a to je spolehlivost, pečlivost a přirozeně příjemný lidský přístup. Pokud chcete péči o svou nemovitost s klidným svědomím přenechat zodpovědné osobě, která navodí skvělou atmosféru s protistranou a na nic nezapomene, tak paní Rackovou vřele doporučuji.

K. Mamulová

Chtěli bych touto cestou ještě jednou poděkovat paní Rackové za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu při prodeji našeho bytu. Svým přítupem dělá čest své profesi. Všem zájemcům o prodej či koupi reality ji vřele doporučujeme. Manželé Snopkovi

Petr Snopek

Dobrý den, Rád bych Vám touto cestou ještě jednou závěrečně poděkoval za Vaši profesionálně odvedenou práci při prodeji nemovitosti. Celý proces byl perfektně veden a já byl ovšem vždy okamžitě informován. Zejména děkuji: Petru Bařtipánovi Lence Kopcové Adéle Kočové Moc si toho vážím a budu Vás všude doporučovat. S pozdravem

Ondřej Hrdina

Super přístup, nasazení, ochota, pohotovost.

Radek Malůš

Děkuji za skvělou spolupráci při prodeji mého bytu.

Jan Šmejkal

Dobrý večer, paní Racková, děkujeme za zaslání scanu smlouvy a za odkaz na inzerát. Vaše prezentace se nám moc líbí. Na to, jak jste měla málo času na nafocení, jste to zvládla moc dobře. V létě, až zahrada celá rozkvete, to můžeme nafotit znovu, budete-li chtít. Jinak pro Vás máme dobrou zprávu - smlouvu s RK REMAX jsme nepodepsali, takže nemovitost máte v nabídce pouze Vy. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že se nám společně povede dům brzy prodat. Mějte se moc hezky.

Jarka Lauermannová

Chtěl bych poděkovat panu architektovi Kosákovi, jeho za perfektní vybírání nabídek opravdu na míru. Děkuji

Martin Adamíra

Dobrý den paní Kopcová, jsme mnohem častěji svědky naprosté degradace naší profese a neúcty vůči klientům ze strany mnohých realitních makléřů, o to víc rád bych chtěl vyjádřit příjemnou zkušenost s velmi lidským a přitom profesionálním přístupem Vašeho kolegy pana Martina Labského. Navíc při prohlídce bytu ke spolupráci. Věřme, že tyto "pozitivní vlaštovky" to potřebné "realitní jaro" brzy způsobí :-) Přeji hodně úspěchů v nastávajícím roce Hezký den

Michal Svoboda

Musím velice pochválit profesionální jednání této kanceláře, byty dlouhodobě pronajímáme, ale ne vždy je přístup makléřů takový jak má. Od doby spolupráce s touto kanceláří jsme po zvážení zrušili spolupráci ze všemi ostatními kancelářemi. Osobně sama tuto kancelář již poněkolikáte doporučuji známým. Linda

Lindy Messias


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.