Moje oblíbené Poslední hledání

Invest

Kontakt

Vinohradská 1710/100
Praha 3 - Vinohrady 130 00

mobilní telefon: 734 699 910
invest@dumrealit.cz
počet nabídek: 309

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

Cherone s.r.o.
zastoupena: Lenka Kopcová

Sidlo:
Olšová 6/100
Třinec-Lyžbice 739 61
IČ: 28482590
DIČ: CZ28482590
Banka: Fio banka
Účet: 2600063960 / 2010Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Pronájem bytu, Praha, 3+kk, 102 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem moderního plně zařízeného bytu 3+kk, o výměře 102 m² s terasou a garážovým stáním ve vyhledávané..

41 600 Kč za měsíc+ energie (nájem je včetně poplatků)

Pronájem bytu, Praha, 2+kk, 65 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem moderního plně zařízeného bytu 2+kk, o výměře 65 m² s terasou a garážovým stáním ve vyhledávané..

31 100 Kč za měsíc+ energie (nájem je včetně poplatků)

Pronájem bytu, Praha, 1+kk, 37 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem moderního plně zařízeného bytu 1+kk, o výměře 37 m² s balkonem, komorou a garážovým stáním ve..

20 100 Kč za měsíc+ energie (nájem je včetně poplatků)

Pronájem bytu, Praha, 1+kk, 33 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem moderního plně zařízeného bytu 1+kk, o výměře 33 m² s balkonem a garážovým stáním ve vyhledávané..

19 900 Kč za měsíc+ energie (nájem je včetně poplatků)

Pronájem bytu, Praha, 1+kk, 32 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem moderního plně zařízeného bytu 1+kk, o výměře 32 m² s balkonem a garážovým stáním ve vyhledávané..

19 900 Kč za měsíc+ energie (nájem je včetně poplatků)

Další

Naše reference

Pronájem prostorného bytu 2+1, 60,5 m2, Říčany

10 500 Kč

Prodej bytu 1+kk sídliště Barrandov Praha 5

1 450 000 Kč

Pronájem exkluzivního rodinného domu, 5+kk, 210 m2 užitné plochy, zahrada, Praha, Vinoř

25 000 Kč

Prodej slunného bytu 3+1, OV, 73 m2, panel, lodžie, Praha 9, Letňany

3 380 000 Kč

Prodej prostorného bytu 2+1, OV, 60,5 m2, Říčany

2 250 000 Kč

Pronájem bytu 2+kk, 43m2, Praha 5 - Velká Ohrada

9 600 Kč

další

DoporučeníPo delším výběru z mnoha realitních kanceláří jsme pro prodej nemovitosti vybrali tuto a její makléřku paní Rackovou a nelitovali jsme. Naopak jsme byli nadmíru spokojeni s přístupem makléřky a s komplexními službami které nám byly poskytnuty. Od prezentace nemovitosti, přes sehnání kupce a podpisy všech potřebných smluv až po předání nemovitosti i převod energií. Jelikož mám osobní zkušenost s jinými "realitními kancelářemi" mohu to porovnat a některé bych ani nenazval realitními kancelářemi. A to že jsme byli takto spokojeni je zejména díky paní Rackové a její vynikající práci i velmi příjemném a solidním přístupu ke klientům.

Petr

Pani Rackovú sme spoznali pri hladani rodinného domu.Je to velmi mila, usilovná a spolahliva maklérka.Jej prístup je profesionalny a ľudský. Preto Vám chceme poďakovať za všetko čo ste pre nas doteraz urobili... ďakujeme :)

Eva

Paní Racková je velice milá a moc ochotná vždy vám pomůže.jestli hledáte perfektní makléřku vyberte si jí. Děkuji Zuzka

Zuzka

Dobrý den pane Přebinda, ještě jednou bych vám chtěla moc poděkovat za spolupráci na pronájmu bytu a přeji vám příjemný víkend.

Andrea Lidmanová

Paní Rackovou jsem požádala o pomoc s pronájmem bytu a chtěla bych touto cestou velice poděkovat, jelikož jsem byla se službami po všech směrech nad míru spokojená. S realitními makléři se setkávám v profesní oblasti a bohužel 90 % chybí to, co má paní Racková, a to je spolehlivost, pečlivost a přirozeně příjemný lidský přístup. Pokud chcete péči o svou nemovitost s klidným svědomím přenechat zodpovědné osobě, která navodí skvělou atmosféru s protistranou a na nic nezapomene, tak paní Rackovou vřele doporučuji.

K. Mamulová

Chtěli bych touto cestou ještě jednou poděkovat paní Rackové za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu při prodeji našeho bytu. Svým přítupem dělá čest své profesi. Všem zájemcům o prodej či koupi reality ji vřele doporučujeme. Manželé Snopkovi

Petr Snopek

Dobrý den, Rád bych Vám touto cestou ještě jednou závěrečně poděkoval za Vaši profesionálně odvedenou práci při prodeji nemovitosti. Celý proces byl perfektně veden a já byl ovšem vždy okamžitě informován. Zejména děkuji: Petru Bařtipánovi Lence Kopcové Adéle Kočové Moc si toho vážím a budu Vás všude doporučovat. S pozdravem

Ondřej Hrdina

Super přístup, nasazení, ochota, pohotovost.

Radek Malůš

Děkuji za skvělou spolupráci při prodeji mého bytu.

Jan Šmejkal

Dobrý večer, paní Racková, děkujeme za zaslání scanu smlouvy a za odkaz na inzerát. Vaše prezentace se nám moc líbí. Na to, jak jste měla málo času na nafocení, jste to zvládla moc dobře. V létě, až zahrada celá rozkvete, to můžeme nafotit znovu, budete-li chtít. Jinak pro Vás máme dobrou zprávu - smlouvu s RK REMAX jsme nepodepsali, takže nemovitost máte v nabídce pouze Vy. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že se nám společně povede dům brzy prodat. Mějte se moc hezky.

Jarka Lauermannová

Chtěl bych poděkovat panu architektovi Kosákovi, jeho za perfektní vybírání nabídek opravdu na míru. Děkuji

Martin Adamíra

Dobrý den paní Kopcová, jsme mnohem častěji svědky naprosté degradace naší profese a neúcty vůči klientům ze strany mnohých realitních makléřů, o to víc rád bych chtěl vyjádřit příjemnou zkušenost s velmi lidským a přitom profesionálním přístupem Vašeho kolegy pana Martina Labského. Navíc při prohlídce bytu ke spolupráci. Věřme, že tyto "pozitivní vlaštovky" to potřebné "realitní jaro" brzy způsobí :-) Přeji hodně úspěchů v nastávajícím roce Hezký den

Michal Svoboda

Musím velice pochválit profesionální jednání této kanceláře, byty dlouhodobě pronajímáme, ale ne vždy je přístup makléřů takový jak má. Od doby spolupráce s touto kanceláří jsme po zvážení zrušili spolupráci ze všemi ostatními kancelářemi. Osobně sama tuto kancelář již poněkolikáte doporučuji známým. Linda

Lindy Messias


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.