Moje oblíbené Poslední hledání

Invest

Kontakt

Vinohradská 1710/100
Praha 3 - Vinohrady 130 00

mobilní telefon: 734 699 910
invest@dumrealit.cz
počet nabídek: 318

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

Cherone s.r.o.
zastoupena: Lenka Kopcová

Sidlo:
Olšová 6/100
Třinec-Lyžbice 739 61
IČ: 28482590
DIČ: CZ28482590
Banka: Fio banka
Účet: 2600063960 / 2010Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Pronájem bytu, Praha, 1+kk, 30 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu 1+kk, velikosti 30 m², v lokalitě Praha - Vinohrady. Byt se nachází ve 3.patře, v klidném domě se..

8 500 Kč za měsíc+popl. 550 Kč, + 550 Kč poplatky + spotřeba energií

Pronájem bytu, Praha, 3+kk, 78 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu v novostavbě o dispozici 3+kk, 78 m², balkon, garážové stání, Praha 9 - Černý most. Byt se nachází..

11 500 Kč za měsíc+ 6000 Kč poplatky + elektřina převodem + 700 Kč garážové stání

Prodej bytu, Praha, 3+1, 55 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 3+1, velikosti 55 m², v lokalitě Praha 3 - Žižkov, ul. Cimburkova. Byt se nachází v přízemí cihlového..

4 510 000 Kč + provize RK

Prodej bytu, Praha, 1+kk, 31 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej slunného bytu o dispozici 1+kk, 31 m², se sklepní kójí, ulice Nekvasilova, Karlín - Praha 8. Výborná dopravní..

- 2 %
2 150 000 Kč + provize RK

Pronájem domu, Horoměřice, Rodinný, 205 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje zprostředkuje dlouhodobý pronájem rodinného domu 4+kk o velikosti 205 m² s terasou, zahradou, garáží a druhým..

19 600 Kč za měsíc+ zúčtovatelné poplatky + provize rk

Další

Naše reference

Prodej novostavby RD, 4+kk, Kounice

2 397 000 Kč

Pronájem zařízeného bytu 2+kk, 60 m2, balkon, Brandýs nad Labem

10 000 Kč

Byt 2+1, 60,5 m2, Říčany

10 500 Kč

Prodej prostorného bytu 3+1, 72 m2, OV, lodžie, Kamýk, Praha 4

3 150 000 Kč

Pronájem exkluzivního rodinného domu, 5+kk, 210 m2 užitné plochy, zahrada, Praha, Vinoř

25 000 Kč

Prodej slunného bytu 3+1, OV, 73 m2, panel, lodžie, Praha 9, Letňany

3 380 000 Kč

další

DoporučeníRespect Lence, zda je ještě vzhůru-ložnice byt k pronájmu http://www.bytyvpraze.cz/inzerat/j9278b9 VAM zprostředkuje Dumrealit.cz Dumrealit.cz zprostředkuje VAM pronájem bytu o dispozici zrekonstruovaného 1 + 1, 47 m se v Praze 3 Vinohrady ulice Přemyslovská (kousek od OC Flora). Byt je kompletně zařízen, dlažba na chodbě v koupelně, parkety v ložnici, Spaleto okno je k dispozici plně vybavená kuchyň s ledovci. Byt se nachází ve 3. Patra, k dispozici rozhodnutí po domluvě, kopule má výtah. V Okolí Veškeré občanská Vybavenost dobrá dopravní dostupnost do centra (metro Flora - Muzeum cca 10 min). Pro více informací o možnost prohlídky kontaktujte realitního RK. Ev. číslo: 401417. ... Mám zájem, prosím odpovězte mi Díky předem Božidar

Bozidar

Pane Labský, Nemůžete ten inzerát prezentovat, když na tom nejsme domluveni. Prodej není aktuální.Stáhněte to!!! Myslík

Myslík

Hello Lenka, I would to see the flat. Please contact me back to agree the suitable time. Best regards, Valeria

Valeria

Po delším výběru z mnoha realitních kanceláří jsme pro prodej nemovitosti vybrali tuto a její makléřku paní Rackovou a nelitovali jsme. Naopak jsme byli nadmíru spokojeni s přístupem makléřky a s komplexními službami které nám byly poskytnuty. Od prezentace nemovitosti, přes sehnání kupce a podpisy všech potřebných smluv až po předání nemovitosti i převod energií. Jelikož mám osobní zkušenost s jinými "realitními kancelářemi" mohu to porovnat a některé bych ani nenazval realitními kancelářemi. A to že jsme byli takto spokojeni je zejména díky paní Rackové a její vynikající práci i velmi příjemném a solidním přístupu ke klientům.

Petr

Pani Rackovú sme spoznali pri hladani rodinného domu.Je to velmi mila, usilovná a spolahliva maklérka.Jej prístup je profesionalny a ľudský. Preto Vám chceme poďakovať za všetko čo ste pre nas doteraz urobili... ďakujeme :)

Eva

Paní Racková je velice milá a moc ochotná vždy vám pomůže.jestli hledáte perfektní makléřku vyberte si jí. Děkuji Zuzka

Zuzka

Dobrý den pane Přebinda, ještě jednou bych vám chtěla moc poděkovat za spolupráci na pronájmu bytu a přeji vám příjemný víkend.

Andrea Lidmanová

Paní Rackovou jsem požádala o pomoc s pronájmem bytu a chtěla bych touto cestou velice poděkovat, jelikož jsem byla se službami po všech směrech nad míru spokojená. S realitními makléři se setkávám v profesní oblasti a bohužel 90 % chybí to, co má paní Racková, a to je spolehlivost, pečlivost a přirozeně příjemný lidský přístup. Pokud chcete péči o svou nemovitost s klidným svědomím přenechat zodpovědné osobě, která navodí skvělou atmosféru s protistranou a na nic nezapomene, tak paní Rackovou vřele doporučuji.

K. Mamulová

Chtěli bych touto cestou ještě jednou poděkovat paní Rackové za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu při prodeji našeho bytu. Svým přítupem dělá čest své profesi. Všem zájemcům o prodej či koupi reality ji vřele doporučujeme. Manželé Snopkovi

Petr Snopek

Dobrý den, Rád bych Vám touto cestou ještě jednou závěrečně poděkoval za Vaši profesionálně odvedenou práci při prodeji nemovitosti. Celý proces byl perfektně veden a já byl ovšem vždy okamžitě informován. Zejména děkuji: Petru Bařtipánovi Lence Kopcové Adéle Kočové Moc si toho vážím a budu Vás všude doporučovat. S pozdravem

Ondřej Hrdina

Super přístup, nasazení, ochota, pohotovost.

Radek Malůš

Děkuji za skvělou spolupráci při prodeji mého bytu.

Jan Šmejkal

Dobrý večer, paní Racková, děkujeme za zaslání scanu smlouvy a za odkaz na inzerát. Vaše prezentace se nám moc líbí. Na to, jak jste měla málo času na nafocení, jste to zvládla moc dobře. V létě, až zahrada celá rozkvete, to můžeme nafotit znovu, budete-li chtít. Jinak pro Vás máme dobrou zprávu - smlouvu s RK REMAX jsme nepodepsali, takže nemovitost máte v nabídce pouze Vy. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že se nám společně povede dům brzy prodat. Mějte se moc hezky.

Jarka Lauermannová

Chtěl bych poděkovat panu architektovi Kosákovi, jeho za perfektní vybírání nabídek opravdu na míru. Děkuji

Martin Adamíra

Dobrý den paní Kopcová, jsme mnohem častěji svědky naprosté degradace naší profese a neúcty vůči klientům ze strany mnohých realitních makléřů, o to víc rád bych chtěl vyjádřit příjemnou zkušenost s velmi lidským a přitom profesionálním přístupem Vašeho kolegy pana Martina Labského. Navíc při prohlídce bytu ke spolupráci. Věřme, že tyto "pozitivní vlaštovky" to potřebné "realitní jaro" brzy způsobí :-) Přeji hodně úspěchů v nastávajícím roce Hezký den

Michal Svoboda

Musím velice pochválit profesionální jednání této kanceláře, byty dlouhodobě pronajímáme, ale ne vždy je přístup makléřů takový jak má. Od doby spolupráce s touto kanceláří jsme po zvážení zrušili spolupráci ze všemi ostatními kancelářemi. Osobně sama tuto kancelář již poněkolikáte doporučuji známým. Linda

Lindy Messias


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.