Moje oblíbené Poslední hledání

Imperial

Kontakt

Blatenská 1201/67
Chomutov 430 01

mobilní telefon: 739 486 434
imperial@dumrealit.cz
počet nabídek: 160

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

Fejsak&Kučerová, s.r.o.
zastoupena: Lucie Kučerová

Sidlo:
V Zahradách 269
Vysoká Pec 431 59
IČ: 28737393
DIČ: CZ28737393

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 29584

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

  • Informace

zobrazit vše

Naše nemovitosti

Prodej domu, Čeradice - Větrušice, Rodinný, 250 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej venkovského stavení s románskou pecí ve Větrušicích u obce Čeradice. Jedná se o stavení, které je v..

1 530 000 Kč

Prodej domu, Lužice, Rodinný, 180 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej rodinného domu s dispozicí 6+kk v Lužicích u Mostu. Jedná se o novostavbu, která uspokojí i..

5 150 000 Kč

Prodej bytu, Jirkov, 3+1, 67 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytu v osobním vlastnictví 3+1 , který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží cihlového..

- 4 %
239 000 Kč včetně právního servisu

Prodej domu, Jirkov - Březenec, Rodinný, 162 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej patrového domu o dispozici 5+1 s dílnami a hospodářskými budovami, který se nachází v malebném Telčském..

3 599 000 Kč Včetně právních služeb a dně z nabytí nemovitosti

Prodej domu, Výsluní, Rodinný, 89 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej domu k rodinné rekreaci o velikosti 4+1 na pozemku o celkové ploše 450 m², který se nachází..

- 5 %
1 299 000 Kč včetně právního servisu

Další

Naše reference

Prodej OV 2+1L, Chomutov, ul.Školní pěšina

323 000 Kč

garáž u Bezručova údolí

79 000 Kč

Pronájem bytu 3+1/L 62m2 ul.Jiráskova Chomutov

6 500 Kč

Pronájem 1+1 v DV v Chomutově

5 600 Kč

Pronájem bytu 0+1 20m2 ul.Meisnerova Chomutov

4 000 Kč

podkrovní bydlení 3+1

179 000 Kč

další

DoporučeníSkvele jednani, rychly prodej, pani Novakova velice ochotna. Dekuji a doporucuji

Lukáš Pištora

Velmi mile, rychle a profesionalni jednani. Velice dekuji za rychly prodej bytu a vsem práci s p. Novakovou vrele doporucuji. :)

Petr Holý

dobry den.mam byt v Jirkov byt e ot druzstvo hcem prodat e to mozne.

snezhana kondova

Velice děkujeme paní I.Novákové za její veškerou součinnost a pochopení při prodeji nemovitosti,kterou nám zprostředkovala a zajišťovala,včetně vyřízení všech nejdůležitějších úkonů vedoucí k jejímu převodu ......... Takový přístup, jaký má pí.Nováková, by měl být vzorem nejen pro realitní makléře,ale i pro všechny podnikatele,kteří zajišťují jakékoliv služby pro své klienty. Tak, jak to dělá pí.Nováková, by zajistilo podle našeho názoru to,že by byla Česká republika plná spokojených klientů, které jí nadále ze srdce přejeme a děkujeme,že jsme se s ní, jako s člověkem i profesionálem ve svém oboru, mohli osobně poznat. S pozdravem a díky Z.Kynclová a D.Rose Ph.D.

Dalibor Rose Ph.D.

Chtěle bych poděkovat Pani Ivaně Novákové za příjemné vystupování a profesionální přístup při svojí profesi.S lidskostí kterou používá při jednání, nabýváte dojem, že tu je jen pro Vás. Takovou makléřku,mohu jen doporučit. Končirová Hana

Hana Končirová

Dobrý den, chtěl bych touto cestou, poděkovat realitní makléřce paní Ivane Novákové za perfektně odvedenou práci, profesionální a velmi korektní jednání při koupení nemovitosti v Chomutově. Ten jsem její zásluhou velmi rychle, a hlavně k mé spokojenosti koupil. Je člověk na správném místě a já spokojený zákazník. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci makléře i v osobním životě. “ Díky “ S pozdravem

Vilen Drach

Dobrý den, chtěl bych poděkovat paní Novákové za pomoc při pronájmu bytu. Již jsem se dlouho nesetkal s takto profesionálním přístupem a ochotou. Proto doporučuji každému, kdo potřebuje pomoci s pronájmem své nemovitosti, aby využil zkušeností paní Novákové. Václav Chmel, Jirkov

V. Chmel

Uspesne jsme prodali byt pres pani Kucerovou a ocenujeme jeji profesionalitu, spolehlivost, ochotu kdykoliv byt pripraveny pomoc svoji radou a zkusenosti.

Igor Dmitrenko

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za perfektní spolupráci s paní Ivanou Novákovou, za její vstřícný a profesionální přístup. Neodkladně vyřídila potřebné náležitosti při prodeji, rovněž před i po úspěšné realizaci byla vždy připravená ochotně zodpovědět související dotazy. Při komunikaci vždy věcná, znalá konkrétní situace a milá! Na základě této zkušenosti vřele doporučuji dalším potenciálním zákazníkům.

Ing. Jana Mikešová, Chomutov

Dobrý den, využil jsem služeb p. Novákové při prodeji bytu, a byl jsem 100% spokojený s profesionálním přístupem, aktivitou a ochotou při obchodních jednáních. Všem, kteří budou prodávat nebo kupovat nemovitost, doporučuji využít zkušenosti p. Ivany Novákové.

Pavel Spína, Jirkov

Děkujeme za příkladnou aktivitu a spolehlivost p. Lucie Kučerové, její spolehlivost, vstřícnost a aktivita je pro zaměstnané lidi jako my obrovský přínos. Náš příští nákup nebo prodej nemovitosti zrealizujeme zase jejím prostřednictvím. Jana Nováková, Praha 5

Jana Nováková, Praha 5

Dobrý den, velice doporučuji služby pí.Novákové,které jsou vždy profesionální, perfektní,kvalitní,rychlé. Naše spolupráce trvá již několik let a vždy jsme velice spokojeni. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci Za fy PMPro Marie Procházková jednatelka

Marie Procházková,jednatelka PMPro s.r.o. Praha

Slečnu L.Kučerovou můžeme jen doporučit. Bezproblémové, rychlé, profesionální jednání.Nikdy nám neodmítla pomoc či radu. Víc takových Lucií a nemusí mít nikdo strach o prodej či nákup přes RK. Ještě jednou děkujeme.

manželé Zvolenských

Moje zkušenost s realitkami ve snaze prodat svůj dům nebyla zrovna nejlepší. Až setkání s paní Lucií Kučerovou slibovalo skutečně dobrou práci. Potvrdilo se. Tato realitní makléřka pro svoji pracovitost, přímost, čestnost, rychlost a profesionalitu patrně nemá konkurenci. Její pracovní nasazení je obdivuhodné. Tento workoholik nezná soboty, neděle, s takovým přístupem k práci jsem se dosud nesetkala. Vrcholná spokojenost. Děkuji, skvělá práce. Věra Smetanová, Teplice

Věra Smetanová

Děkujeme této mladé dámě,za vstřícné a profesionální služby.Nemožné na počkání ,zázraky do tří dnů......

manželé Vegnerovi

Jsem vděčná, že jsem mohla svěřit nemovitost na prodej takovému profíkovi jakou je Lucie Kučerová. Velmi milý, rychlý a opravdu zdůrazňuji PROFI přístup. Kéž by takových ,,Lucií,, bylo více v naší republice :) Děkuji M.Veselá

Monika Veselá, Plzeň

Flexibila, ochota, příjemné a rovné vystupování...to jsou jen některé vlastnosti sl. Kučerové a její kolegyně. Moc děkuji za prodej bytu. Výborná spolupráce a tím pádem mohu tuto kancelář jen doporučit.

Pieterová Martina, Chomutov

Jako prodejce nemovitosti jsem byl s pristupem pani L.Kucerove naprosto spokojeny.Jeji jednani je rychle,srozumitelne a naprosto korektni. Jeji sluzby lze jen doporucit.

Pavel Hlinka

Precizní po všech stránkách, již jsem slečnu a její služby doporučil a doporučím znovu.

Daniel Houdek

Děkuji realitní makléřce Lucce Kučerové za perfektní spolupráci při prodeji mé nemovitosti

Jindřich Fröhlich

Se službami Vaší realitní kanceláře jsme byli velmi spokojeni. Pracovnice mají příjemné vystupování a práce byla profesionálně provedena. S přístupem paní Lucie Kučerové jsme byli naprosto spokojeni, vše, co se dohodlo, bylo vždy dodrženo. Jedná se o pracovnici profesionální, flexibilní a spolehlivou. Vřele doporučujeme dalším zájemcům o prodej nemovitosti.

manželé Bláhovi, Chomutov

Pani Lucii Kučerovou mohu jen doporučit....profesionál na svém místě,skvělý přístup,informovanost na jedničku, lidská a komunikativní.Dalším zájemcům o prodej nemovitosti jen doporučuji...M.A.Hoffmannová Ústí n.L.

Monika Angelica Hoffmannová

Jako zákazníci paní Lucie Kučerové, makléřky realitní kanceláře " Dům realit v Chomutově" jsme byli velmi spokojení s jejím odpovědným a profesionálním přístupem. Můžeme jí vřele doporučit dalším zájemcům o prodej nemovitostí. S pozdravem Lenka Pražáková, Chomutov

Lenka Pražáková


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.

 

Jan Fejsak

Jan Fejsak

Majitel realitní kanceláře
733 149 057
fejsak@dumrealit.cz

Makléři