Moje oblíbené Poslední hledání

Imperial

Kontakt

Blatenská 1201/67
Chomutov 430 01

mobilní telefon: 739 486 434
imperial@dumrealit.cz
počet nabídek: 147

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

Fejsak&Kučerová, s.r.o.
zastoupena: Lucie Kučerová

Sidlo:
V Zahradách 269
Vysoká Pec 431 59
IČ: 28737393
DIČ: CZ28737393Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

  • Informace

zobrazit vše

Naše nemovitosti

Prodej pozemku, Klíny, Pro bydlení, 930 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zasíťovaného pozemku (el.energie, voda ) v krásné lokalitě ,obec Klíny u Mostu o výměře 930 m². Jedná..

- 11 %
800 Kč za m2

Prodej pozemku, Litvínov, Pro bydlení, 5073 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zasíťovaného stavebního pozemku o celkové výměře 5073m². Pozemek se nachází v lokalitě Hamr u Litvínova...

645 Kč za m2

Prodej komerčního objektu, Březno, Výroba, 3034 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej výrobních prostor s administrativní budovou po rekonstrukci. V administrativní budově o zastavěné ploše..

4 500 000 Kč možná dohoda o ceně

Pronájem komerčního objektu, Droužkovice, Výroba, 500 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem nově zbudované skladové haly s podlahovou plochou 496m² byla realizována s parametry pro budoucí výrobní..

35 000 Kč za měsíc

Prodej pozemku, Děčín, Pro bydlení, 884 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku ve velmi vyhledávané lokalitě. Pozemek se nachází v klidné části města o celkové výměře..

480 Kč za m2

Další

Naše reference

Pronájem bytu 0+1/L 20m2 ul.Jiráskova Chomutov

3 500 Kč

Pronájem OV 3+1L, Chomutov, ul.Kamenná

5 500 Kč

Pronájem bytu 0+1/L 20m2 ul.Seifertova Chomutov

5 500 Kč

Prodej OV 2+1 B, Chomutov, K.Buriana

399 000 Kč

Pronájem bytu 1+1/L 33m2 ul.Stavbařská Chomutov

4 500 Kč

Prodej 2+1 v OV v Jirkově

285 000 Kč

další

Doporučenídobry den.mam byt v Jirkov byt e ot druzstvo hcem prodat e to mozne.

snezhana kondova

Velice děkujeme paní I.Novákové za její veškerou součinnost a pochopení při prodeji nemovitosti,kterou nám zprostředkovala a zajišťovala,včetně vyřízení všech nejdůležitějších úkonů vedoucí k jejímu převodu ......... Takový přístup, jaký má pí.Nováková, by měl být vzorem nejen pro realitní makléře,ale i pro všechny podnikatele,kteří zajišťují jakékoliv služby pro své klienty. Tak, jak to dělá pí.Nováková, by zajistilo podle našeho názoru to,že by byla Česká republika plná spokojených klientů, které jí nadále ze srdce přejeme a děkujeme,že jsme se s ní, jako s člověkem i profesionálem ve svém oboru, mohli osobně poznat. S pozdravem a díky Z.Kynclová a D.Rose Ph.D.

Dalibor Rose Ph.D.

Chtěle bych poděkovat Pani Ivaně Novákové za příjemné vystupování a profesionální přístup při svojí profesi.S lidskostí kterou používá při jednání, nabýváte dojem, že tu je jen pro Vás. Takovou makléřku,mohu jen doporučit. Končirová Hana

Hana Končirová

Dobrý den, chtěl bych touto cestou, poděkovat realitní makléřce paní Ivane Novákové za perfektně odvedenou práci, profesionální a velmi korektní jednání při koupení nemovitosti v Chomutově. Ten jsem její zásluhou velmi rychle, a hlavně k mé spokojenosti koupil. Je člověk na správném místě a já spokojený zákazník. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci makléře i v osobním životě. “ Díky “ S pozdravem

Vilen Drach

Dobrý den, chtěl bych poděkovat paní Novákové za pomoc při pronájmu bytu. Již jsem se dlouho nesetkal s takto profesionálním přístupem a ochotou. Proto doporučuji každému, kdo potřebuje pomoci s pronájmem své nemovitosti, aby využil zkušeností paní Novákové. Václav Chmel, Jirkov

V. Chmel

Uspesne jsme prodali byt pres pani Kucerovou a ocenujeme jeji profesionalitu, spolehlivost, ochotu kdykoliv byt pripraveny pomoc svoji radou a zkusenosti.

Igor Dmitrenko

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za perfektní spolupráci s paní Ivanou Novákovou, za její vstřícný a profesionální přístup. Neodkladně vyřídila potřebné náležitosti při prodeji, rovněž před i po úspěšné realizaci byla vždy připravená ochotně zodpovědět související dotazy. Při komunikaci vždy věcná, znalá konkrétní situace a milá! Na základě této zkušenosti vřele doporučuji dalším potenciálním zákazníkům.

Ing. Jana Mikešová, Chomutov

Dobrý den, využil jsem služeb p. Novákové při prodeji bytu, a byl jsem 100% spokojený s profesionálním přístupem, aktivitou a ochotou při obchodních jednáních. Všem, kteří budou prodávat nebo kupovat nemovitost, doporučuji využít zkušenosti p. Ivany Novákové.

Pavel Spína, Jirkov

Děkujeme za příkladnou aktivitu a spolehlivost p. Lucie Kučerové, její spolehlivost, vstřícnost a aktivita je pro zaměstnané lidi jako my obrovský přínos. Náš příští nákup nebo prodej nemovitosti zrealizujeme zase jejím prostřednictvím. Jana Nováková, Praha 5

Jana Nováková, Praha 5

Dobrý den, velice doporučuji služby pí.Novákové,které jsou vždy profesionální, perfektní,kvalitní,rychlé. Naše spolupráce trvá již několik let a vždy jsme velice spokojeni. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci Za fy PMPro Marie Procházková jednatelka

Marie Procházková,jednatelka PMPro s.r.o. Praha

Slečnu L.Kučerovou můžeme jen doporučit. Bezproblémové, rychlé, profesionální jednání.Nikdy nám neodmítla pomoc či radu. Víc takových Lucií a nemusí mít nikdo strach o prodej či nákup přes RK. Ještě jednou děkujeme.

manželé Zvolenských

Moje zkušenost s realitkami ve snaze prodat svůj dům nebyla zrovna nejlepší. Až setkání s paní Lucií Kučerovou slibovalo skutečně dobrou práci. Potvrdilo se. Tato realitní makléřka pro svoji pracovitost, přímost, čestnost, rychlost a profesionalitu patrně nemá konkurenci. Její pracovní nasazení je obdivuhodné. Tento workoholik nezná soboty, neděle, s takovým přístupem k práci jsem se dosud nesetkala. Vrcholná spokojenost. Děkuji, skvělá práce. Věra Smetanová, Teplice

Věra Smetanová

Děkujeme této mladé dámě,za vstřícné a profesionální služby.Nemožné na počkání ,zázraky do tří dnů......

manželé Vegnerovi

Jsem vděčná, že jsem mohla svěřit nemovitost na prodej takovému profíkovi jakou je Lucie Kučerová. Velmi milý, rychlý a opravdu zdůrazňuji PROFI přístup. Kéž by takových ,,Lucií,, bylo více v naší republice :) Děkuji M.Veselá

Monika Veselá, Plzeň

Flexibila, ochota, příjemné a rovné vystupování...to jsou jen některé vlastnosti sl. Kučerové a její kolegyně. Moc děkuji za prodej bytu. Výborná spolupráce a tím pádem mohu tuto kancelář jen doporučit.

Pieterová Martina, Chomutov

Jako prodejce nemovitosti jsem byl s pristupem pani L.Kucerove naprosto spokojeny.Jeji jednani je rychle,srozumitelne a naprosto korektni. Jeji sluzby lze jen doporucit.

Pavel Hlinka

Precizní po všech stránkách, již jsem slečnu a její služby doporučil a doporučím znovu.

Daniel Houdek

Děkuji realitní makléřce Lucce Kučerové za perfektní spolupráci při prodeji mé nemovitosti

Jindřich Fröhlich

Se službami Vaší realitní kanceláře jsme byli velmi spokojeni. Pracovnice mají příjemné vystupování a práce byla profesionálně provedena. S přístupem paní Lucie Kučerové jsme byli naprosto spokojeni, vše, co se dohodlo, bylo vždy dodrženo. Jedná se o pracovnici profesionální, flexibilní a spolehlivou. Vřele doporučujeme dalším zájemcům o prodej nemovitosti.

manželé Bláhovi, Chomutov

Pani Lucii Kučerovou mohu jen doporučit....profesionál na svém místě,skvělý přístup,informovanost na jedničku, lidská a komunikativní.Dalším zájemcům o prodej nemovitosti jen doporučuji...M.A.Hoffmannová Ústí n.L.

Monika Angelica Hoffmannová

Jako zákazníci paní Lucie Kučerové, makléřky realitní kanceláře " Dům realit v Chomutově" jsme byli velmi spokojení s jejím odpovědným a profesionálním přístupem. Můžeme jí vřele doporučit dalším zájemcům o prodej nemovitostí. S pozdravem Lenka Pražáková, Chomutov

Lenka Pražáková


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.