Final

Středočeský kraj
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

777 961 215
obeslova@dumrealit.cz
Rubešova /55
Kolín 1 280 02
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Pavlína Obešlová
777 961 215
obeslova@kolin1.dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

Pavlína Obešlová
Radovesnice II 180
Radovesnice II 281 28

IČ: 74800434
DIČ: CZ6552040033

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Velmi příjemná, komunikativní, s notnou dávkou humoru a ochotná vyhovět veškerým přáním klienta. Dávám 10 bodů z 10

Marie Dostálová

S prací realitní makléřky Šárky Kodýtkové jsem byla velmi spokojena. Profesionální vystupování, vstřícnost, na čem jsme se domluvily, to platilo. I po koupi bytu, se zajímala, zda je vše v pořádku. Děkuji za spolupráci a mohu jen doporučit.

Jana V.

S jednáním realitního makléře pana Dušátka jsme byli velmi spokojeni. Má velký přehled ve světě realit, financí i pojištění, což je velká výhoda. Zařídil nám proto veškeré záležitosti: od koupě nemovitosti, přes zprostředkování výhodného úvěru a poté i pojištění nemovitosti. Pro nás, jako klienty, neocenitelné plus v úspoře času a prostředků. Doporučujeme spolupráci.

Veronika Vybíralová

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací