Development Luhačovice

Zlínský kraj
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

603 582 909
stepan@dumrealit.cz
Branka 245
Luhačovice 763 26
Po telefonické dohodě
Číslo účtu pro složení záloh
43-9613140277 / 0100
Komerční banka
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Ing. Petr Štěpán
603 582 909
development@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

Ing. Petr Štěpán
Za Humny 284
Zlín - Kostelec 763 14

IČ: 29286654
DIČ: CZ29286654

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Realitní makléřka Ing.Karla Valčíková odvedla při zproztředkování nákupu nemovitosti v Luhačovicích absolutně profesionální práci. Její jednání bylo velmi zodpovědné a transparentní, což u mě jako klienta vzbuzovalo potřebonou důvěru v bezproblémové zprostředkování nákupu. Realitní makéřku paní Ing.Karlu Valčíkovou každému rád doporučím ke spolupráci.

pavel Mikoška

Paní Karla Valčíková nám umožnila naprosto bezproblémovou koupi bytu podle našich představ. Jednání s ní probíhala korektně, ochotně se nám věnovala bez ohledu na čas. Byli jsme velmi spokojeni!

Petr Bařina

Pani Ing. Valcikova nam poskytla sluzby na vysoke profesionalni urovni. Pravidelne nas informovala o vyvoji transakce. Ochotne s nami jednala i mimo svou pracovni dobu. Muzeme ji vrele doporucit budoucim klientum Dumrealit.

Kovar Jana a Pavel

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací