Development Luhačovice

Zlínský kraj
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

603 582 909
development@dumrealit.cz
Branka 245
Luhačovice 763 26
Po telefonické dohodě
Číslo účtu pro složení záloh
43-9613140277 / 0100
Komerční banka
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Ing. Petr Štěpán
603 582 909
development@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

Ing. Petr Štěpán
Za Humny 284
Zlín - Kostelec 763 14

IČ: 29286654
DIČ: CZ29286654

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Paní Karla Valčíková nám umožnila naprosto bezproblémovou koupi bytu podle našich představ. Jednání s ní probíhala korektně, ochotně se nám věnovala bez ohledu na čas. Byli jsme velmi spokojeni!

Petr Bařina

Pani Ing. Valcikova nam poskytla sluzby na vysoke profesionalni urovni. Pravidelne nas informovala o vyvoji transakce. Ochotne s nami jednala i mimo svou pracovni dobu. Muzeme ji vrele doporucit budoucim klientum Dumrealit.

Kovar Jana a Pavel

Makléřku karlu Valčíkovou mohu vřele doporučit. Je velmi aktivní ve vyhledávání vhodné nemovitosti podle Vašich představ, snaží se vždy poradit a její ochota pracovat i nad rámce jejich povinností mě utvrdila v tom, že paní Valčíkovou a společnost Důmrealit jistě znovu oslovím.

Petra Hrouzková, BAŤA akciová společnost
Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací