Moje oblíbené Poslední hledání

Development

Kontakt

Náměstí Míru 174
Zlín 760 01

mobilní telefon: 734 358 581
pevná linka: 571 817 817
development@dumrealit.cz
počet nabídek: 75

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

Ing. Petr Štěpán

Sidlo:
Za Humny 284
Zlín - Kostelec 763 14
IČ: 29286654
DIČ: CZ29286654

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 71104

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Prodej pozemku, Zádveřice-Raková - Raková, Pro bydlení, 1051 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej stavebního pozemku ve velmi klidné části obce Zádveřice o velikosti 1051 m² . Veškeré inženýrské..

950 Kč za m2plus provize 30000

Prodej pozemku, Zádveřice-Raková - Raková, Pro bydlení, 1050 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej stavebního pozemku ve velmi klidné části obce Zádveřice o velikosti 1050 m² . Veškeré inženýrské..

950 Kč za m2

Prodej pozemku, Zádveřice-Raková - Raková, Pro bydlení, 977 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej stavebního pozemku ve velmi klidné části obce Zádveřice o velikosti 977 m² . Veškeré inženýrské..

950 Kč za m2plus provize 30000 Kč

Prodej pozemku, Zlín - Velíková, Komerční výstavba, 2651 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku v průmyslové zóně ve Zlíně-Velíkové o celkové výměře 2651 m², veškeré inženýrské sítě..

Cena nezveřejněnainformace o ceně na dotaz

Prodej pozemku, Vizovice, Pro bydlení, 794 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku v centru města Vizovice, ul. Říčanská, o celkové ploše 794 m² (625 m² zahrada + 169..

Cena nezveřejněnacena v rk

Další

Naše reference

Prodej, byt 2+1, 81 m2, Zlín

2 340 000 Kč

Prodej, stavební pozemek, 1000 m2, Zlín

Prodej, byt 3+1, 72 m2, Zlín

Prodej stavebního pozemku, jedinečný výhled na Zlín

prodej cihlového bytu 2+1 na Kamenné

1 399 000 Kč

byt 2+1 Jižní Svahy, Na Honech II

860 000 Kč

další

DoporučeníVelice děkujeme paní Eichnerové za pomoc a rady při zprostředkování nákupu pozemku. Její profesionální přístup v souladu s ochotou poradit a pomoct v kteroukoliv dobu nám velice pomohl při procesu nákupu a záležitostí s ním spojených. Usnadnila nám i jednání s úřady či architektkou. Je člověkem na pravém místě! Děkujeme a doporučujeme.

Tomáš a Marcela Peprníčkovi

Dobrý den, chceme ještě jednou moc poděkovat p. Ing. Světlaně Eichnerové za pomoc při prodeji našeho pozemku. Profesionální jednání a odborný přístup, služby, právní poradenství vše přispělo k úspěšné realizaci prodeje. Děkujeme : Sukupová.

Jana Sukupová

Paní Dyjákovou můžeme jen doporučit, vše skvěle a hlavně rychle zařídila,i když to u nás bylo složité. Moc děkujeme

Monika Plačková

Pani Dyjákovou vřele doporučujeme vše zařídila rychle a zodpovědně k naší spokojenosti. Moc děkujeme.

Veselka Lukáš

Naprosto profesionalni pristup, laskavost a ochota. Rychlost a zodpovednost. Za nas mohu pani Dyjakovou vrele doporucit. Moc dekujeme za perfektni spolupraci a prejeme hodne uspechu.

Bara Novakova

Radek Kobylík není člověk , Radek Kobylík je BŮH ! Děkuji za jeho přístup , empatické jednání , rychlost při prodeji nemovitosti. Vřele doporučuji , jedná se o absolutního profesionála !

Kříž Marek

Pana makléře Radka Kobylíka vřele doporučuji, velmi solidní jednání, lidský přístup. Kupoval jsem přes pana Kobylíka nemovitost,byl jsem velmi spokojen s přístupem, a ochotou mi být 24hodin k dispozici. Správný chlap na správném místě!

Josef Šoman

Nerad hodnotím okamžitě.Po roční lhůtě od realizace prodeje musím konstatovat,že přístup p.Jiřího Daniele byl víc než profesionální,ale i lidský jak mi vysvětlil,že není v jeho možnosti změnit logo,které zhoršovalo obrázek nemovitosti.Jen více takových dobrých makléřů. Ing Karásek Livius,Havířov

Karásek Livius

p.Martina Dyjáková je prostě skvělá, profesionální a příjemná realitní makléřka,děkujeme za Vaší práci

petr..

S makléřem Jiřím Danielem jsem byla při pronájmu svého bytu velmi spokojená. Jeho přístup, rychlost a profesionalita na mě udělaly velký dojem. Můžu jen doporučit.

Vladimíra Richterová

Vřele doporučuji, s profesionálním jednáním pana Kobylíka jsem byla velice spokojená. Vše proběhlo v pořádku a rychle

Jana Malá

Děkuji za osobní přístup a profesionální jednání při prodeji našeho bytu ve Zlíně a následné koupi rodinného domu ve Všemině. Doporučuji.

Pavel Kyselý

Pokud chcete nemovitost prodat v klidu a bez starostí doporučuji paní Dagmar Šmídovou. Pro náš byt v Kyjově našela vhodného klienta v krátkém čase, zařídil všechny formality a my jsme v podstatě jen podepsali smlouvu. Děkuji a doporučuji.

Petr Novotný

Krásný den přeji, rozhodla jsem se Vám napsat z toho důvodu, že jsem se s něčím jen tak nesetkala. Nasetkala jsem se takovým přístupem, s jakým má paní Jahodová ke svým klientům. S jakou ochotou, profesionalitou a lidským přístupem dokáže lidem pomoci, poradit s vědomím, že ona je tu pro ně. Lidé moc velkou důvěru v realitní makléře nemají, avšak paní Jahodová boří tyto mýty a pokud by více takových lidí jako ona bylo, lidé by se nebáli a s důvěrou by se na ně obraceli.Více takových, jako je ona.

Silvie Bernátková


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.