Moje oblíbené Poslední hledání

Development

Kontakt

Náměstí Míru 174
Zlín 760 01

mobilní telefon: 734 358 581
pevná linka: 571 817 817
development@dumrealit.cz
počet nabídek: 95

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

Ing. Petr Štěpán

Sidlo:
Za Humny 284
Zlín - Kostelec 763 14
IČ: 29286654
DIČ: CZ29286654

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 71104

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Prodej komerčního objektu, Vlčková, Jiný, 120 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej objektu s komerčním využitím, nyní s podkrovním bydlením o velikosti 120m². Dům v přízemní části..

1 970 000 Kč

Prodej komerčního objektu, Zlín, Restaurace, 133 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zavedené hospůdky s vinotékou v klidnější části Zlína. Komerční prostor tvoří plně vybavená pivnice..

2 800 000 Kč

Prodej domu, Kunovice, Rodinný, 264 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej rodinného domu v Kunovicích. Řadový rodinný dům se nachází v klidné a vyhledávané ulici..

2 390 000 Kč

Prodej bytu, Vizovice, 3+kk, 73 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzívně koupi 1 nového bytu 3+kk v bytovém domě ve výstavbě - blok "B" na ulici Tyršova ve Vizovicích . Bytová..

- 6 %
2 042 400 Kč vč. právního servisu a DPH

Prodej bytu, Slavičín, 1+kk, 20 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytu 1 + kk ve Slavičíně, ulice Ševcovská. Bytová jednotka se nachází v přízemí cihlového..

- 10 %
380 000 Kč plus provize RK

Další

Naše reference

Byt 2+kk, 76 m2, Uherské Hradiště - ul. Slovácká

9 000 Kč

2+KK v klidné části Uh.Hradiště

6 000 Kč

Byt 2+1, 45 m2, sídliště Východ - Uh. Hradiště

920 000 Kč

Krásný zděný byt 2+1 Valašské Klobouky, 54m2, OV

799 000 Kč

Prostorný byt 3+1 (93 m2) v centru UH

6 800 Kč

Byt 2+1 Uherský Brod, 57 m2, s nádherným výhledem, v OV.

1 100 000 Kč

další

DoporučeníPani Dyjákovou vřele doporučujeme vše zařídila rychle a zodpovědně k naší spokojenosti. Moc děkujeme.

Veselka Lukáš

Naprosto profesionalni pristup, laskavost a ochota. Rychlost a zodpovednost. Za nas mohu pani Dyjakovou vrele doporucit. Moc dekujeme za perfektni spolupraci a prejeme hodne uspechu.

Bara Novakova

Radek Kobylík není člověk , Radek Kobylík je BŮH ! Děkuji za jeho přístup , empatické jednání , rychlost při prodeji nemovitosti. Vřele doporučuji , jedná se o absolutního profesionála !

Kříž Marek

Pana makléře Radka Kobylíka vřele doporučuji, velmi solidní jednání, lidský přístup. Kupoval jsem přes pana Kobylíka nemovitost,byl jsem velmi spokojen s přístupem, a ochotou mi být 24hodin k dispozici. Správný chlap na správném místě!

Josef Šoman

Nerad hodnotím okamžitě.Po roční lhůtě od realizace prodeje musím konstatovat,že přístup p.Jiřího Daniele byl víc než profesionální,ale i lidský jak mi vysvětlil,že není v jeho možnosti změnit logo,které zhoršovalo obrázek nemovitosti.Jen více takových dobrých makléřů. Ing Karásek Livius,Havířov

Karásek Livius

p.Martina Dyjáková je prostě skvělá, profesionální a příjemná realitní makléřka,děkujeme za Vaší práci

petr..

S makléřem Jiřím Danielem jsem byla při pronájmu svého bytu velmi spokojená. Jeho přístup, rychlost a profesionalita na mě udělaly velký dojem. Můžu jen doporučit.

Vladimíra Richterová

Vřele doporučuji, s profesionálním jednáním pana Kobylíka jsem byla velice spokojená. Vše proběhlo v pořádku a rychle

Jana Malá

Děkuji za osobní přístup a profesionální jednání při prodeji našeho bytu ve Zlíně a následné koupi rodinného domu ve Všemině. Doporučuji.

Pavel Kyselý

Pokud chcete nemovitost prodat v klidu a bez starostí doporučuji paní Dagmar Šmídovou. Pro náš byt v Kyjově našela vhodného klienta v krátkém čase, zařídil všechny formality a my jsme v podstatě jen podepsali smlouvu. Děkuji a doporučuji.

Petr Novotný

Krásný den přeji, rozhodla jsem se Vám napsat z toho důvodu, že jsem se s něčím jen tak nesetkala. Nasetkala jsem se takovým přístupem, s jakým má paní Jahodová ke svým klientům. S jakou ochotou, profesionalitou a lidským přístupem dokáže lidem pomoci, poradit s vědomím, že ona je tu pro ně. Lidé moc velkou důvěru v realitní makléře nemají, avšak paní Jahodová boří tyto mýty a pokud by více takových lidí jako ona bylo, lidé by se nebáli a s důvěrou by se na ně obraceli.Více takových, jako je ona.

Silvie Bernátková


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.