Moje oblíbené Poslední hledání

Best Neratovice

Kontakt

28.října 1403
Neratovice 277 11

mobilní telefon: 605 330 330
tonna@dumrealit.cz
počet nabídek: 105

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

Antonín Čvančara

Sidlo:
28. října 1352
Neratovice 277 11
IČ: 67903088
DIČ: CZ5912250124

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 126580

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Prodej bytu, Neratovice, 3+1, 84 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 3+1 s balkonem v Neratovicích. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží ze čtyř, má velká okna..

2 660 000 Kč

Prodej domu, Všetaty, Rodinný, 120 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej domu ve Všetatech na Mělnicku. Dům o podlahové ploše 120 m² má kompletně novou střechu včetně..

- 6 %
1 499 000 Kč

Prodej domu, Praha, Rodinný, 68 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej ideální poloviny dvojdomku v Praze 4 - Kamýk. Nabízená polovina obsahuje bytovou jednotku 3+1 a společné..

4 500 000 Kč

Prodej domu, Neratovice, Rodinný, 392 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej dvoupodlažní stavby v Neratovicích. V přízemí domu se nachází podnikatelské prostory, provozovna (prodejna..

7 990 000 Kč

Prodej bytu, Mělník, 2+kk, 65 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+kk(65m²), dále jsou dispozici byty 1+kk(39m²) a 2+1, resp.3+kk(73m²) v okrajové části Mělníka,..

- 6 %
2 500 000 Kč

Další

Naše reference

Prodej stavebního pozemku 589m2 v Praze 9 - Miškovicích

5 950 Kč

Prodej rekreační chaty v Ratajích nad Sázavou

600 000 Kč

Prodej bytu 3+1 s garáží v Neratovicích

1 475 000 Kč

Prodej DB 2+kk/L (48m2) v Neratovicích, ul. E.Beneše

900 000 Kč

Prodej rodinného domu 4+1 v Libiši u Neratovic

3 999 999 Kč

Prodej bytu 2+kk(41m2) v Neratovicích

1 100 000 Kč

další

DoporučeníZa naší rodinu mohu jen doporučit. Se vším nám pomohl a poradil. Prodej bytu a koupě domu problěhla bez problémů. Velmi ochotný a vstřícný. Moc děkujeme.

Miriam Česáková

Pana Čvančeru mohu doporučit. Jedná rychle, profesionálně a spolehlivě ke spokojenosti klienta.

M.Detko

Chtěli bychom využít možnost poděkování panu A. Čvančarovi za pomoc při prodeji nemovitosti. Pan Čvančara si svým přístupem a velmi seriozním jednáním získal naši důvěru. Veškerá jednání proběhla dle našich představ. Daniela Suchá, Jan Mrázek

Daniela Suchá

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Čvančarovi za rychlé a naprosto profesionální jednání ohledně prodeje našeho bytu. Nikdy jsme nebyli zastánci velkých projevů,ale tentokrát jsme to museli udělat. Vít a Ivana Šárovi

Vít Šára

Za sebe i bratra děkuji panu Čížkovi za jeho profesionalitu a milé jednání při prodeji našeho domku. Tohoto realitního makléře mohu jen doporučit.

Alena Panochová

Panu Čvančarovi jsme velmi vděčni za to, že nám pomohl sehnat zájemce o náš velký rekreační objekt, o jehož prodej jsme se již předtím delší dobu snažili. Během administrativní přípravy transakce nám byl všestranně nápomocen a vždy dodržel sjednané termíny. Můžeme pana Čvančaru z RK Tonna, jakož i jeho úschovce renomovanou firmu JUDr. Bedrna Praha, pro jeho příkladný a seriozní přístup ke klientům vřele doporučit.

manželé Pokorných Mělník

V posledních deseti letech jsem žádnému "Dvořákovi" byt, nejen v Neratovicích, neprodával. Nicméně i tak Vám pane "Dvořák" děkuji za čas, který jste si na sepsání mého ohodnocení udělal. Čvančara

Antonín Čvančara

Pan Čvančara se chová velmi neprofesionálně. Vystupuje velmi arogantně a neurvale. Pokoušeli jsme se s jeho pomocí prodat byt v Neratovicích, ale upřímně netuším na čí straně byl. Jeho spekulativní jednání vedlo k odrazení zájemce s vyjádřením, že s tímto člověkem odmítají jednat. Pan Čvančara uvádí spoustu nepravd během jednání a to způsobem, který je až trapný. Nikomu nedoporučuji s tímto makléřem jednat ať se jedná o koupi či prodej.

Dvořák

Velmi děkuji panu Čížkovi za jeho ochotu a profesionální přístup. Všem zájemcům o nemovitost jej mohu s čistým svědomím doporučit. Děkujeme

M. Mejzr

Velmi děkuji panu Čížku za ochotu pomoci i profesionální přístup. Mohu jeho služby jen doporučit a jeho kontakt si uschovám. Děkuji.

Zdeněk Mikeska

Moc děkuji panu Čížkovi za jeho spolehlivost a profesionální přístup. Všem mohu jeho služby jen doporučit.

Z.Kubátová

Super profesionálního makléře pana Milana Čížka vřele doporučíme Všem, kdo kupuje nebo prodává. Setkáte se s maximálním servisem K Vaší spokojenosti.

Holečkovi

Moc děkuji panu Čižkovi za příjemné a spolehlivé jednání při prodeji naší nemovitosti.Pro jeho profesionalitu ho mohu všem jen doporučit.

Jana Darášová

Mohu vřele doporučit služby pana makléře Milana Čížka.Tímto moc děkujeme a přejeme mnoho dalších prodaných nemovitostí.

Dan Novotny

Velmi doporučuji pana Čížka zejména pro jeho solidní spolehlivé jednání a maximální ochotu. Mám zkušenost s prodejem již dvou nemovitostí ke spokojenosti všech zúčastněných.

Dana Rokosová

Moc děkuji panu Čížkovi za pomoc při prodeji naší nemovitosti. Zvláště oceňuji jeho vždy vstřícné a ochotné profesionální jednání. Přeju mu hodně úspěchů v další práci.

Gabriela Minaříková

Dobrý makleř

Dana Šišoláková

Jednoznačně doporučuji, rychlé, příjemné a profesionální jednání. Naše další zkušenosti s jinými realitkami dávají jeho osobě jen vyniknout.

Liška Stanislav

Moc děkujeme panu Čížkovi za jeho trpělivost, ochotu a že jsme drželi v ruce klíče a smlouvu během pár dnů. Mohu pana Čížka jen doporučit pro jeho profesionalitu.

Jánská Karolina

Moc děkujeme panu Čížkovi za profesionální a velmi ochotný přístup.Jsme velice spokojení a můžeme vřele doporučit.Super !

Pacltovi

Mohu jen doporučit. Pan Čížek je ochotný a rychlý. Ani jsem se nerozkoukala a už bydlím konečně ve svém.Děkuji

Jana Nováková

Moc děkujeme panu Čížkovi za profesionální a rychlé jednání při koupi nemovitosti. Velmi ochotný a milý pán. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit.

Kristýna Berglová

Pana Čížka mohu doporučit. Jedná rychle, profesionálně a spolehlivě ke spokojenosti klienta.

Kuchařová Marta

Pana Čížka mohu z vlastní zkušenosti jenom doporučit. Prodej a následná koupě proběhly zcela bez problémů s profesionálním přístupem. Doporučuji

Komeštíková Vendula

Pana Čížka mohu vřele doporučit.Koupě i prodej mých nemovitostí proběhl vždy bez problémů a s profesionálním přístupem.

Jiří Jech

Zkušený, spolehlivý, flexibilní makléř. Mohu jen doporučit!

Tomáš Svášek

O spolupráci s panem Čížkem bych řekl, že byla trpělivá a profesionální. Jeho služby doporučuji.

Jiří Hruška

Doporučuji makléře pana Milana Čížka. Je spolehlivý.

Mgr. Yveta Hrušková


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.