Moje oblíbené Poslední hledání

Best

Kontakt

Nerudova 1093
Kralupy nad Vltavou 278 01

mobilní telefon: 739 345 511
muller@dumrealit.cz
počet nabídek: 103

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

RealSpec s.r.o.
zastoupena: Jiří Müller

Sidlo:
sídl. U Cukrovaru 1066
Kralupy nad Vltavou 278 01
IČ: 24293041
DIČ: CZ24293041

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 193819

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

  • Informace

Zajišťujeme zprostředkování služeb: prodej i pronájem, domy, byty, novostavby, komerční objekty, pozemky, chaty a chalupy, odhady pro notáře pro dědické řízení, poradenská činnost, hypoteční poradenství, výběr ze 14-ti bankovních institucí.

 

 

 

zobrazit vše

Naše nemovitosti

Prodej bytu, Kralupy nad Vltavou, 1+1, 31 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytu 1+1/L v Kralupech nad Vlt. o celkové výměře 31 m². Byt se nachází v 5. patře z celkových..

1 159 000 Kč cena je včetně provize RK a právního servisu

Prodej domu, Byšice, Rodinný, 203 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej rodinného domu 5+kk v Byšicích okr.Mělník nacházejícího se v žádané lokalitě. Dům stojí na krásném..

5 990 000 Kč cena je včetně provize RK a právního servisu

Prodej domu, Kozomín, Rodinný, 155 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej dvougeneračního rodinného domu 5+2, v obci Kozomín, okres Mělník. Dům je situovaný v klidné části obce..

5 500 000 Kč

Prodej bytu, Libčice nad Vltavou, 2+1, 59 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+1 se dvěma lodžiemi o celkové ploše 59 m² v obci Libčice nad Vltavou - Po Saharou. Dům má novou..

- 8 %
1 290 000 Kč cena je včetně provize RK a právního servisu

Prodej bytu, Praha - Hostivař, 2+kk, 34 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej bytu 2+kk s lodžií v osobním vlastnictví o celkové ploše 34 m², v Praze 10 - Hostivař ul.Tenisová. Byt..

2 699 000 Kč cena je včetně provize RK a právního servisu

Další

Naše reference

Prodej bytu 3+1, 72 m2, Kralupy nad Vlt. okr. Mělník

1 900 000 Kč

Pronájem bytu 3+1, 75 m2 v obci Ledčice okr. Mělník

10 500 Kč

Prodej bytu 3+1, 69 m2, Roudnice nad Labem okr. Litoměřice

Prodej bytu 3+1/B, 84 m2, OV, Štětí okr. Litoměřice

960 000 Kč

Prodej bytu 2+1, 54 m2, Kralupy nad Vlt. - Lobeček okr. Mělník

1 270 000 Kč

Prodej bytu 1+1, 43 m2, sídl. Hůrka, Kralupy nad Vltavou

890 000 Kč

další

DoporučeníPaní G. Kovářová nám zprostředkovala prodej zahrady s chatou. Nebylo to snadné, neboť naši sousedé do tohoto prodeje vstupovali velice nepřátelsky. Z čista jasna začali tvrdit, že přívod el. proudu z nedaleké vsi, společně vybudovaný čtyřmi vlastníky, je jenom jejich a podobně si činili nárok na společnou studnu. Takto přesvědčili prvního zájemce, aby zrušil kupní smlouvu a o totéž se snažili i dále. Paní Kovářová se ovšem zachovala jako dokonalý profesionál, našla další zájemce, takže se prodej úspěšně uskutečnil. Významně, neúnavně nás v tom napomáhala, my jsme jí za to velmi vděčni a ona od té doby patří k našim opravdu dobrým přátelům. Velmi děkujeme, paní Kovářová! K. a J. Laburdovi

Jiří Laburda

Děkuji paní Kovářové za prodej nemovitosti. V pořadí to byla čtvrtá kancelář, která se pokoušela nemovitost prodat. Hned od začátku jsem byl příjemně překvapen aktivitou, která nekončila jen internetovou inzercí a vyvěšením banneru. U předešlých kanceláří aktivitou nebývalou. Pravidelné a jasné informace. Při prodeji se vyskytl problém s nemovitostí. Bylo to pro mě nemilé překvapení, leč paní Kovářová je operativně SAMA vyřešila. Na nás zbyl jen podpis. Děkuji tedy ještě jednou za její profesionální a korektní přístup k mému požadavku.

Petr Vašata

Dekuju panu Mullerovi za zprostredkovani prodeje bytu. Profesionalita, rychlost a dobra komunikace. Mohu jen doporucit. Jirásková

Ludmila Jirásková

Paní Renáta Burgrová je skutečně profesionální realitní makléř,navíc velice příjemná, vstřícná,vždy ochotná a to i v době své dovolené.Vřele doporučujeme všem, kteří chtějí dobře koupit a prodat!Zajícovi

Vladimír Zajíc

S paní Burgrovou se nám po celou dobu koupě bytu velmi dobře spolupracovalo. Vřele doporučuji její služby i ostatním zákazníkům. J. Bicerová

Jaroslava Bicerová

s paní Kovářovou jsem byla při koupi bytu velice spokoje. Poskytla mi veškeré potřebné informace, vždy byla na telefonu a vše se mnou velice ochotně řešila. Svým úsměvem a příjemným vystupováním mě vždy přesvědčila o tom, že jí její práce baví. Tímto jí i velice děkuji za pomoc a rychle vyřízení koupě mého bytu.

Najmanová

Velice děkuji Gabriele Kovářové za velmi profesionální přístup, při prodeji mé nemovitosti. Paní Kovářová má perfektní servis, veškeré dotazy zodpoví a pokud se vyskytne problém, okamžitě ho řeší a vždy k plné spokojenosti. Doufám, že další klienti paní Kovářové budou se službami spokojeni stejně jako já a nadále přeji monoho profesních úspěchu Domu Realit, které paní Kovářová přináší.

David Salač

Paní Burgrová je empatická, vstřícná a naprosto profesionální. Děkuji za příkladnou spolupráci. Silvie Brožová

Silvie Brožová

Paní Burgrová je velmi příjemná makléřka. Byli jsme velmi spokojeni, její spolehlivost, vstřícnost a rychlé jednání jsme velmi ocenili. Vřele doporučuji.

Alena Černíková

Naprostá spokojenost. Paní makléřku na 100% doporučuji. Přejeme hodně spokojených zákazníků jako jsme byli my.

Jana Příbaňová

Chtěl bych tímto poděkovat paní Kovářové za porfesionální přístup při prodeji nemovitosti, kdy byla velice ochotná se vším pomoci v jakou-koli dobu, měla velice příjemné vystupování a celkově působila velmi přívětivě, kdy bych řekl, že je profesionálkou ve svém oboru. Můžu ji všem vřele doporučit, kdy každému určitě pomůže s prodejem nebo výběrem dané nemovitosti. Měl jsem možnost porovnat její jednání s jinými makléři z jiných kanceláří, kdy paní Kovářová působila z nich nejlépe a měla i nejprofesionálnější vystupování. Za veškeré její služby jí moc děkujeme a doporučujemw ji všem ostatním. J. Veselý

Veselý

Paní Kovářová je velmi profesionální a přátelská,která když může tak zvedne telefon kdykoliv to je potřeba.Její chování je velice sympatické i klidné.Měl jsem zezačátku strach koupit nejakou nemovitost,ale díky ní problěhlo vše v porádku a v rychlosti.Chtěl bych jí i touto cestou za vše strašně moc poděkovat.Její přístup v této realitce ze které mám spíše horší zkušenosti,je tou světlou vijímkou a a jsem za to moc rád,že jsem s ní mohl spolupracovat.

Luboš Fencik

Paní Kovářová je velmi vstřícná, nápomocná, ochotná a spolehlivá. Vždy nám dobře poradila a odpověděla na všechny naše dotazy. Snažila se nám co nejvíce vyjít vstříct, se vším nás obeznámila a připravila veškeré podklady. Její přátelský a zároveň velmi profesionální přístup zahnal všechny obavy z nákupu nemovitosti. Prodej byl rychlý a bezproblémový. Bylo nám ctí s paní Kovářovou spolupracovat. Tímto bychom jí chtěli co nejsrdečněji poděkovat a doporučit její služby dalším spokojeným zákazníkům.

Zedníčková

Dobry den mala by som zaujem o tento prostor ak by bol vhodny aj na predaj kolacikov forneti,kavy a nealko napojov dakujem pekne s pozdravom Horvathova kontakt na mna pre blizsie info je 777761423

stefania horvathova

Velmi doporučuji paní Kovářovou. její přístup mě velmi nadchl, byla přátelská, milá, trpělivá a bylo vidět, že své práci opravdu rozumí. Věřím že i nadále zůstane nejlepší makléřkou. Opravdu mohu jen doporučit.

Kateřina Jonáková

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní G.Kovářové za spolupráci při koupi domu,za její lidový přístup,ochotu, trpělivost a flexibilitu. Vřele doporučuji tuto makléřku ostatním zákazníkům a věřím, že bude nadále jednou z nejlepších realitních makléřek.

Jana Heřmanová

Dobrý den, moc děkuji paní Kovářové za rychlé a bezproblémové prodání bytu, za její ochotu a flexibilitu...... a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků.

Řezníčková

Chtěla bych poděkovat za velmi vstřícný přístup k poměrně problematickému prodeji, který jsme společnými silami dotáhli do zdárného konce. Paní Kovářová je ochotná nad rámec svých povinností a za to jí velice děkuji. M.Titěrová

Markéta Titěrová

Rádi doporučujeme paní Markétu Bílkovou, která zařídila vše, co bylo potřeba. Komunikace po celou dobu prodeje byla naprosto bezproblémová.

Culkovi

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit své poděkování při koupi nemovitosti paní G. Kovářové za její vřelé a přátelské chování, profesionální jednání a aktivní přístup k celému obchodu. Iveta Nováková

Iveta Nováková

Velice příjemné jednání během rozhovorů, rychlé a věcné informace, trpělivost a vstřícnost. Perfektní. Poptávaná nemovitost nebyla bohužel již aktuální. Děkuji a v každém případě doporučuji. U paní Kovářové máte okamžitě pocit být na správném místě.

Pokorný

Můžeme s manželem vřele doporučit tuto RK a pana Müllera. Zařídil skvělý servis při koupi nemovitosti.

D. Kalvachová

Chtěla bych moc poděkovat paní Kovářové za příjemnou spolupráci s prodejem nemovitosti. Spolupráce s paní Kovářovou byla plná informací a příjemného vystupování. Ráda bych paní Kovářovou doporučila i ostatním. Děkuji

Vokrojová

Ráda bych doporučila paní Kovářovou. Svou práci vykonává opravdu svědomitě s velmi přátelským přístupem. Pokud potřebujete služby v realitách, určitě se můžete na paní Kovářovou spolehnout.

Švecová

Ráda bych poděkovala paní Kovářové za pomoc a spolupráci s pronájmem bytů. Vše zvládá s úsměvem a při tom zodpovědně. Ještě jednou děkuji a doporučuji i ostatním. Zemanová

Marie Zemanová

Profesionál se vším všudy, pana Müllera mohu vřele doporučit.

Jiří Koloušek


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.