Best POBOČKA MĚSÍCE

Středočeský kraj
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

739 345 511
muller@melnik3.dumrealit.cz
Nerudova 1093
Kralupy nad Vltavou 278 01
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Jiří Müller
739 345 511
muller@melnik3.dumrealit.cz

Vladimír Suk
Majitel realitní kanceláře
777 589 797
suk@melnik3.dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

RealSpec s.r.o.
sídl. U Cukrovaru 1066
Kralupy nad Vltavou 278 01

zastoupena: Jiří Müller
IČ: 24293041
DIČ: CZ24293041

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Ráda bych poděkovala panu Sukovi, a pokud hledáte čestného, schopného a naprosto profesionálního makléře, je to právě tento. Kupovala jsem byt, následně další prodávala, a s veškerým servisem a službami jsem naprosto spokojená. Děkuju pane Suk :-)

Marta Stehlová

Paní G. Kovářová nám zprostředkovala prodej zahrady s chatou. Nebylo to snadné, neboť naši sousedé do tohoto prodeje vstupovali velice nepřátelsky. Z čista jasna začali tvrdit, že přívod el. proudu z nedaleké vsi, společně vybudovaný čtyřmi vlastníky, je jenom jejich a podobně si činili nárok na společnou studnu. Takto přesvědčili prvního zájemce, aby zrušil kupní smlouvu a o totéž se snažili i dále. Paní Kovářová se ovšem zachovala jako dokonalý profesionál, našla další zájemce, takže se prodej úspěšně uskutečnil. Významně, neúnavně nás v tom napomáhala, my jsme jí za to velmi vděčni a ona od té doby patří k našim opravdu dobrým přátelům. Velmi děkujeme, paní Kovářová! K. a J. Laburdovi

Jiří Laburda

Děkuji paní Kovářové za prodej nemovitosti. V pořadí to byla čtvrtá kancelář, která se pokoušela nemovitost prodat. Hned od začátku jsem byl příjemně překvapen aktivitou, která nekončila jen internetovou inzercí a vyvěšením banneru. U předešlých kanceláří aktivitou nebývalou. Pravidelné a jasné informace. Při prodeji se vyskytl problém s nemovitostí. Bylo to pro mě nemilé překvapení, leč paní Kovářová je operativně SAMA vyřešila. Na nás zbyl jen podpis. Děkuji tedy ještě jednou za její profesionální a korektní přístup k mému požadavku.

Petr Vašata

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací